Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ramona, Ritma

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Brīnumi Tehnoannas pagrabos

Publicēts: 03. maijs 2018
Atjaunots: 03. maijs 2018

25. aprīlī 1. do klases skolēni devās izzināt Tehnoannas pagrabus. Ekskursijā bija iespējams darbināt modeļus un objektus, kas ļauj iepazīt cilvēka maņu orgānu darbību un emocijas, gravitācijas likumu, optiskās ilūzijas, sēdēt uz naglām, kas sadzītas krēslā. Ar lielu sajūsmu bērni apmeklēja observatoriju un iepazinās ar zvaigznēm un zvaigznājiem. Visbailīgākais, bet interesantākais bija Tumsas labirints. Tad gids iepazīstināja ar savu garāžu. Izrādās, ka tur top dažādi eksperimenti: degošie ziepju burbuļi, ugunsstabs, dūmu viesuļvētra, zibens- gaisa attīrītājs, raķetes palaišana. Skolēni ekskursijā guva priekšstatu par daudzām zinātnes nozarēm- anatomiju, astronomiju, ķīmiju, fiziku, u.c.

Pasākums notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/1/001 "Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs"ietvaros.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ramona, Ritma

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Druvas vidusskola saņēmusi balvu par labākajiem CE rādītājiem lauku vidusskolu grupā 2018. gadā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt