Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Estere, Hermīne

Dzimšanas dienu svin:

Emīls Čižiks

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Pēdējā skolas diena

Publicēts: 01. jūnijs 2017
Atjaunots: 01. jūnijs 2017

    Kāpēc mūsu skolā mācīties ir vislabāk.... ar šādu filmiņu sākās  mācību gada pēdējā skolas līnija. Mums ir daudz ar ko lepoties:

mūsu skolu beidz trīs  zelta liecību ieguvēji : Artūrs Bartkevičs - Valdmanis, Elīza Šaule, Ieva Ozoliņa un seši sudraba liecību ieguvēji: Megija Zunde, Annija Jansone, Sandis Lagzdiņš, Diāna Muižniece no 12.klases un Jūlija Šeibaka, Kerija Zīlīte, Stefānija Pavlova no 9.klases. Balvu "Pakāpiens", kas apliecina sekmju uzlabošanos otrajā semestrī, saņēma 9.klase ( klases audz. Liāra Beļkeviča). Individuāli šo balvu nopelnījušas: Marta Demitere (7.Do) un Karīna Tolopīlo (10.Em).

   Mūsu skolas skolotāji ir vislabākie! Nominācijai "Gada audzinātājs" tika izvirzīti: Inga Koreņika, Ene Rožkova, Olita Mauerzaka, un galveno balvu ieguva Dace Pūce. Skolotāji, kuri šogad bijuši visvairāk "ierindā": Ilga Otto, Indra Zālīte, un galveno balvu saņēma Linda Medne. Kā "Gada darbinieks" tika nominēti: Daina Tūbele, Astra Borisēviča, Egils Geisters, un galveno balvu saņēma Viorika Skripkara.

   Pasākuma gaitā noskatījāmies multimediju programmas skolēnu veidotas filmiņas, kas apliecināja - šeit ir vērtīgi mācīties un interesanti atpūsties. Paldies visiem, kuri aktīvi darbojās skolas pasākumu organizēšanā, plānošanā, un vienkārši atbalstīja piedaloties!

Noslēgumā allaž gadītais un tomēr pārsteigums  - Druva Food saldējums!

Lai jums saulaina, interesanta un pozitīviem notikumiem bagāta vasara!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Estere, Hermīne

Dzimšanas dienu svin:

Emīls Čižiks

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

 
2017. gadā lieliski CE rezultāti! Latviešu valodā 1. vieta valstī!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt