Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Estere, Hermīne

Dzimšanas dienu svin:

Emīls Čižiks

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Sūrs darbs- saldi augļi

Publicēts: 06. jūnijs 2017
Atjaunots: 06. jūnijs 2017

Mācību gada noslēgumā ļoti daudzi Druvas vidusskolas skolēni sevi un savus vecākus iepriecināja ar sudraba un zelta liecībām, ar diplomiem par uzvarām mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos un sacensībās, bet 50 paši labākie saņēma vēl vienu neaizmirstamu balvu- ekskursiju uz Ventspili, kas notika 29. maijā.

Mūsu izcilniekiem bija iespēja apmeklēt interaktīvo Kurzemes democentru un tehniski radošās darbnīcas. Tur, šķiet, visinteresantākais notikums bija pašu izgatavoto raķešu palaišana gaisā- tas bija asprātīgi izdomāts pasākums, kas tika izpildīts ar lielu jautrību un skaļām ovācijām.

Pēc tam mēs sēdāmies autobusā un devāmies ekskursijā pa Ventspili. Tās laikā gide parādīja un pastāstīja teju par visu, ar ko tik pamatoti  lepojas ventspilnieki, un arī man uz brīdi radās vēlme dzīvot šajā tik sakoptajā un skaistajā pilsētā.

Savukārt Ventspils kinoteātrī „Rio” ekskursijas dalībnieki noskatījās asprātīgu animācijas filmu „Rokzvaigzne” par sunīti Bodiju, kurš, spītējot likstām un grūtībām, piepilda savu sapni kļūt par rokzvaigzni. Un atkal man jāsaka, cik žēl, ka Saldū vēl joprojām nav moderni aprīkotas kinozāles.

Tomēr pats interesantākais un visvairāk gaidītais dienas notikums bija Ventspils piedzīvojumu parka apmeklējums. Lielākie un drosmīgākie, protams, izvēlējās savus spēkus izmēģināt nudien sarežģītajā Meža kaķa trasē, kas ierīkota teju koku galotņu augstumā (Brrr!!!). Savukārt mazākie no sirds izbaudīja dažādas ne mazāk aizraujošas atrakcijas, kuru Ventspils piedzīvojumu parkā netrūkst.

Bet ziniet, kas bija pats labākais- par šo neaizmirstamo piedzīvojumu nekas nebija jāmaksā, jo visus izdevumus (ieskaitot gardas un veselīgas pusdienas) kā parasti sedza uzņēmumi Sia „Norplast”, „Libra” un „ScanPanel”. Lielum lielais paldies visu ekskursijas dalībnieku vārdā par sagādāto prieku. Ja es būtu skolēns, mani tas noteikti motivētu nākamgad pacensties atkal.

Ekskursijas dalībniece skolotāja Antra Dukāne

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Estere, Hermīne

Dzimšanas dienu svin:

Emīls Čižiks

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

 
2017. gadā lieliski CE rezultāti! Latviešu valodā 1. vieta valstī!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt