Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Antis, Antons

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

7.–9.klases metāla pūšamo instrumentu ansamblis

Publicēts: 10. aprīlis 2013
Atjaunots: 10. aprīlis 2013

7. – 9.klases metāla pūšamo instrumentu ansamblis 2012./13.m.g.

(vad. Uldis Kuncis)

Mācību gads iesākās ļoti labi. Mācību gada 1.semestrī tika no astoņiem skolēniem izveidoti divi metāla pūšaminstrumentu kvarteti – atsevišķi 7. klases ansamblis (4 dalībnieki) un 9.klases ansamblis (4 dalībnieki). Mācību pusgads labi noslēdzās abiem kolektīviem: 7.klases kvartets spēja sagatavot divas dziesmas, kuras atskaņoja klases instrumenta spēles ieskaitē, savukārt 9.klases kvartets piesaistot bundzinieku no 8. klases semestra beigās uzstāties ziemassvētku koncertā. Šeit gan būtu vietā piebilst, ka īpaši par godu mazo ziemassvētku koncertam, kurš šoreiz notika nevis skolā, bet baznīcā Saldū, tika izveidots 4. klases ansamblis atskaņojot koncertā vienu dziesmu duetā (Kaspars Savickis un Gints Jarašuns) un vienu dziesmu kvartetā (tie paši: Kaspars un Gints, pluss vēl Kristers Kenigsbergs un Rūdolfs Prūsaks).

Šis mācību gads 9.klasei ir noslēdzošais, jo vidusskolā instrumentspēles apmācība netiek piedāvāta. 2.semestrī izdomājām ar 9.klases ansambli, ka vajadzētu ierakstīt skaņu failos visu to, ko visos iepriekšējos gados konkrētais ansamblis ir spēlējis. Tas varētu teikt bija arī viens no iemesliem 7.klases ansambļa darbības pārtraukšanai. Tā divas reizes nedēļā ar 9. klases ansambli labākā vai ne tik veiksmīgā kvalitātē esam ieskaņojuši visu iepriekšējo gadu skaņdarbus, ar domu izmantot mūzikas novirziena popularizēšanai Druvas vidusskolā.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Antis, Antons

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Druvas vidusskola saņēmusi balvu par labākajiem CE rādītājiem lauku vidusskolu grupā 2018. gadā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt