Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Smuidra, Smuidris, Vitauts

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

5.-7.kl. angļu valodas olimpiāde Druvā

Publicēts: 21. aprīlis 2017
Atjaunots: 21. aprīlis 2017

Saldus, Brocēnu un Skrundas novada 5.-7.klašu skolēni pulcējās uz angļu valodas olimpiādi, kura notika 7.aprīlī Druvas vidusskolā. Katrā klašu grupā piedalījās vairāk kā 20 skolēnu.

Dalībnieki un viņus pavadošie skolotāji tika sirsnīgi sagaidīti ar tēju un cepumiem. Jaunieši gan izskatījās atturīgi un satraukti, tāpat arī skolotāji.

Olimpiādes uzdevumus sastādīja Saldus novada angļu valodas skolotāji. Paši dalībnieki atzina, ka uzdevumi ir “mazliet grūti”, tomēr visi 2 stundu laikā veiksmīgi tika galā. Vērtētāju komisija pēc tam rūpīgi katru darbu divas reizes izskatīja cauri un apkopoja rezultātus.

Prieks, ka starp uzvarētājiem ir arī mūsu skolas skolēni - 5.klases skolēns Gvido Mēters (skolot. I.Caune) tika atzīmēts ar atzinību, bet 6.kl. skolēni Lūkass Pavlovs, Jēkabs Galiņš un Līza Elizabete Jakušenkova (skolot. A.Dukāne) aizņēma visu goda pjedestālu.

Godam savu prasmi rādīja arī Ernests Kulbergs, Mārcis Deguts, Roberts Jansons, Elija Freimane, Raivis Liepa un Ivo Stepiņš, kuri nebija godalgotās vietās, bet jāatceras, ka katrā olimpiādē piedalās labākie no savas skolas, tāpēc jācer uz veiksmi nākamgad.

Vēl noteikti gribas atzīmēt 9.klases skolēnus J.Šeibaku, A.Kazāku, A. Kasparsoni, V.Libergu, S.Pavlovu, E.Vimbsonu un M.Kaļišuku, kuri ļoti palīdzēja olimpiādes organizēšanā un dzirdēja daudz labu vārdu no citu skolu skolotājiem.

Angļu valodas skolotāja Liāra Beļkeviča

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Smuidra, Smuidris, Vitauts

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Druvas vidusskola saņēmusi balvu par labākajiem CE rādītājiem lauku vidusskolu grupā 2018. gadā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt