Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maigurs, Mārica, Māris

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Madara Druvaskalna konkursā “Homines 2018”

Publicēts: 13. marts 2018
Atjaunots: 13. marts 2018

Latvijas simtgadei veltītais Latvijas skolēnu konkurss “Homines 2018” tiek rīkots pirmo gadu trijās kārtās no decembra līdz marta mēnesim. Konkursā piedalās 11. – 12. klases skolēni.

Cilvēka anatomija, fizioloģija un higiēna ir svarīga bioloģijas mācību priekšmeta sastāvdaļa skolā, kas ļauj izzināt un izprast organisma uzbūvi, tā darbības principus un veselību ietekmējošos faktorus.

Bērnu un pieaugušo galvenie veselības un labklājības rādītāji Latvijā ilgstoši ir vieni no sliktākajiem ES valstīs . Daudzus no tiem var uzlabot, paaugstinot iedzīvotāju izpratni par cilvēka, vides un veselības kopsakarībām, un attīstot prasmes pielietot šīs zināšanas sadzīvē. Konkursa dabaszinātņu (bioloģija, cilvēka anatomija, fizioloģija un higiēna) priekšmetu kopskats uz cilvēka veselību palīdz veidot vienotu redzējumu par vides kvalitātes, tehnoloģiju, uztura, dzīvesveida un līdzatbildības nozīmi kopējā Latvijas cilvēku veselības kvalitātes uzlabošanā

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maigurs, Mārica, Māris

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

 
2017. gadā lieliski CE rezultāti! Latviešu valodā 1. vieta valstī!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt