Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ginters, Guntra, Marianna

Dzimšanas dienu svin:

Keita Iršina , Madara Livandovska

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

3.vieta basketbolā

Saldus novada skolu sacensībās basketbolā vidusskolu grupā mūsu skolas zēnu komandai 3.vieta- R. Pučka, A. Saulītis, Ģ. Stromčinskis, V. Ušerovskis, K. Ķeķis, K. Krauze, D. Jansons, D. Vilemsons (skolotājs Z. Zeps)

Sasniegumi angļu valodas olimpiādē

Starpnovadu angļu valodas un literatūras olimpiādē piedalījās trīs skolotājas Liāras Beļkevičas skolnieki- Rūdolfs Prūsaks (2. vieta), Toms Grigaitis (atzinība), Mārcis Kaļišuks. 

Apsveicam ar panākumiem!

Rihards Tuka- viens no labāko darbu autoriem

Rihards Tuka- viens no desmit labākajiem skolēnu konkursa “Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijas dzimšanas dienā” darbu autoriem. 

Svinīgajā pasākumā Rīgas pilī Valsts prezidents Raimonds Vējonis apbalvoja šo darbu autorus!

Lepojamies ar Riharda sasniegumiem! 

Skatīt vairāk

Baltijas valstu video konkursā 3.vieta

Baltijas Asamblejas un Ziemeļu Ministru padomes biroju Igaunijā, Latvijā un Lietuvā rīkotajā video konkursā „Ziemeļu kaimiņi: esmu ziemeļnieks-baltietis!” Laurim Svārupam un Artūram Bartkevičam- Valdmanim 3.vieta!

​Apsveicam ar panākumiem!

Video - https://www.youtube.com/watch?v=zzBR7M7KEU0

Skatīt vairāk

3.vieta florbolā

Saldus un Brocēnu novadu skolu sacensībās florbolā Druvas vidusskolas komadai 3.vieta. 

Apsveicam!

Skatīt vairāk

Uzvaras rudens krosā

Saldus novada skolēnu rudens krosa stafetēs piecām Druvas vidusskolas komandām godalgotās vietas! 

Apsveicam sportistus!

Skatīt vairāk

Sasniegumi olimpiādēs un zinātniskajās konferencēs

Sasniegumus apliecina augsts novērtējums olimpiādēs, konkursos, ieskaitēs. Bet tikpat būtiska ir apziņa, ka sevis pilnveidošana un pasaules izzināšana ir radošs, nepārtraukts darbs, kas dara mūs bagātākus! Šogad starpnovadu olimpiādēs un zinātniskajās konferencēs 62 godalgotās vietas ieguva mūsu skolas skolēni.

Lepojamies ar panākumiem!

Skatīt vairāk

Sasniegumi mājturības konkursā "Saldus krāsas"

Mājturības konkursā "Saldus krāsas" 3. vieta Martai Demiterei, atzinība Kristai Voitānei (skolotāja Z. Sileviča).

Apsveicam!

Sasniegumi starpnovadu latviešu valodas un literatūras olimpiādē

Starpnovadu latviešu valodas un literatūras olimpiādē:

1. vieta  Evelīnai Baltiņai (skolotāja S. Burve) un Kristiānai Ziņģei (skolotāja L. Kaļišuka),

2. vieta Alisei Bērziņai (skolotāja L. Kaļišuka),

atzinība Katei Kaļišukai, Martai Blūmai (skolotāja S.Burve).

Skolu godam pārstāvēja R. Prūsaks, H.Radziņa, E. Ozola.

Aspveicam!

42. valsts latviešu valodas un literatūras olimpiāde

42. valsts latviešu valodas olimpiādē mūsu skolu pārstāvēja Megija Zunde (skolotāja S.Burve), Artūrs Bartkevičs- Valdmanis (skolotāja L. Liepa), Sintija Plāce un Arita Dembovska (skolotāja L. Kaļišuka). Tikai daži punkti mūsējos šķīra no godalgotas vietas.

Būt uzaicināto vidū uz valsts olimpiādi ir augsts novērtējums, un tas nes līdzi regulāru, grūtu, bet aizraujošu papildu mācību darbu!

Apsveicam ar sasniegumiem!

Sasniegumi Kurzemes zinātniskajā konferencē

Kurzemes zinātniskajā konferencē savus zinātniski pētnieciskos darbus aizstāvēja 7 mūsu skolas skolēni un ieguva augstus novērtējumus-

1.pakāpe Artūram Bartkevičam Valdmanim (vadītāja A. Zīverte),

Laurim Svārupam (vadītājs S. Beļkevičs),

2. pakāpe Diānai Muižniecei (vadītāja A. Dukāne),

Ievai Ozoliņai (vadītāja S. Ķeire)

3. pakāpe Intaram Bušinskim (vadītāja I. Kļava)

pateicība Annijai Jansonei (vadītāja Z. Sileviča), Sandim Lagzdiņam (vadītājs S. Beļkevičs)

 

Skatīt vairāk

Sasniegumi vizuālās mākslas olimpiādē

Vizuālās mākslas olimpiādē 1. vieta un iespēja piedalīties Kurzemes reģina olimpiādē Martai Demiterei (skolotāja Dace Lāva).

2. vieta Laurim Svārupam, Sintijai Plācei.

Atzinība Renātei Rozei.

Apsveicam!

Skatīt vairāk

Sasniegumi starpnovadu ģeogrāfijas olimpiādē

Starpnovadu ģeogrāfijas olimpiādē 9. klašu grupā atzinība Ģirtam Brucim (skolotājs Juris Levics).

10.-12. klašu grupā ar labiem rezultātiem startēja Ģirts Brucis un Klinta Aploka (skolotājs Juris Levics)

Apsveicam!

Sasniegumi novada zinātniskajā konferencē

Saldus un Brocēnu novada zinātniskajā konferncē no mūsu skolas 11 skolēni aizstāvēja savus zinātniski pētnieciskos darbus un 7 tika izvirzīti uz Kurzemes zinātnisko konferenci Liepājā- Lauris Svārups, Diāna Muižniece, Ieva Ozoliņa, Annija Jansone, Intars Bušinskis, Artūrs Bartkevičs- Valdmanis, Sandis Lagzdiņš.

Lai izdodas veiksmīgi un pārliecinoši aizstāvēt savus darbus Liepājā!

Skatīt vairāk

Sasniegumi vokālajā konkursā "Balsis"

Vokālā konkursa "Balsis" Kurzemes kārtā 2. pakāpe mūsu skolas meiteņu ansamblim- E. Baltiņai, R. Dubultai, T. Gūtmanei, K. Kaļišukai, E. Markevicai, S. Neilandei, Z. Rinmanei, S. Šreitmanei, K. Voitānei, S. Gercānei, K. Kļaviņai (skolotāja S. Snipke).

Apsveicam ar panākumiem!

Sasniegumi vokālajā konkursā "Balsis"

Vokālā konkursa "Balsis" novada kārtā 1. pakāpe mūsu skolas meiteņu ansamblim- E. Baltiņai, R. Dubultai, T. Gūtmanei, K. Kaļišukai, E. Markevicai, S. Neilandei, Z. Rinmanei, S. Šreitmanei, K. Voitānei, S. Gercānei, K. Kļaviņai (skolotāja S. Snipke).

Apsveicam un novēlam veiksmi nākamajā konkursa kārtā!

Sasniegumi ķīmijas olimpiādē

Starpnovadu ķīmijas olimpiādē 2. vieta Renātei Rozei, 3. vieta Rebekai Rolšteinai, atzinība Kārlim Ķuzim, Naurim Krišjānim. Skolu pārstāvēja E. Špade, E. Gapons, S. Lagzdiņš (skolotāja I. Zīrupa)

Apsveicam!

Sasniegumi matemātikas olimpiādē

Starpnovadu matemātikas olimpiādē 3. vieta Mārcim Kaļišukam, atzinība Eduardam Vimbsonam (skolotāja S. Ķeire), 3. vieta Evelīnai Baltiņai (skolotāja R. Gulbe), atzinība Kristiānai Ziņģei (skolotāja A. Jankovska).

Lepojamies ar panākumiem!

Skatīt vairāk

Sasniegumi latviešu valodas un literatūras olimpiādē

Starpnovadu latviešu valodas olimpiādē 2. vieta Vairai Skrebelei (skolotāja I. Otto). Skolu pārstāvēja A. Baltiņš, A. Prūsaks, K. Vīndedze. R. Ķempele, A. Želve.

Prieks par sākumskolas skolēnu vēlmi pilnveidot savas zināšanas un prasmes latviešu valodā!

Sasniegumi mājturības un tehnoloģiju II olimpiādē

Starpnovadu mājturības un tehnoloģiju II olimpiādē 1. vieta Ģirtam Brucim, atzinība Eduardam Vimbsonam, skolu pārstāvēja Ivo Strakšs (skolotājs A. Ozolnieks)

Apsveicam!

Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ginters, Guntra, Marianna

Dzimšanas dienu svin:

Keita Iršina , Madara Livandovska

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

 
2017. gadā lieliski CE rezultāti! Latviešu valodā 1. vieta valstī!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt