Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Indriķis, Ints, Namejs

Dzimšanas dienu svin:

Amanda Arta Zihmane, Kārlis Lizanders, Paula Blūma

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Nākotnes skola! Tiekamies sestdien!

Publicēts: 20. februāris 2015
Atjaunots: 24. marts 2015

Druvas vidusskola kļuvusi par vienu no 10 valsts skolām, kuras iekļuvušas “Samsung Skola nākotnei” bezmaksas apmācību programmā  “Skolotājs 3.0” (vairāk par programmu:  https://www.draugiem.lv/special/skolanakotnei/?tab=2 )

                Programmas ietvaros skolas komanda mācīsies līderības, pārmaiņu vadības, digitālās prasmes un izstrādās attīstības plānu trim gadiem. Skola, kura izstrādās labāko plānu, kā balvu saņems 10000euro „Samsung” tehnoloģiju iegādei!

Izveidot labu plānu un realizēt to varēsim tikai tad, ja tā izstrādē un realizācijā piedalīsies viss skolas kolektīvs: skolotāji, skolēni, vecāki un visi, kas saistīti ar skolu. Daudzi lieliski, kopā plānoti un realizēti projekti rāda, ka mēs to varam!

Sestdien, 21.februārī plkst.11.00 aicinām visus, kuri ieinteresēti skolas attīstībā, gatavi trīs stundas klausīties, runāt un līdzdarboties.

Bonuss:

Noklausīsimies iedvesmojošu lekciju par attīstību, nākotnes prasmēm, līderību. To novadīs mūsu oficiālā projekta mentore (iedvesmotāja,  atbalstītāja…) Arta Biruma (līderības koučs, uzņēmēja, eksperte personālvadības jautājumos. International Coach Federation (ICF) biedre un ICF Latvia Valdes locekle, prezidente (2013-2014)).

 

Lai varētu prognozēt dalībnieku skaitu, kas svarīgi vietas izvēlei, kafijas un tējas daudzumam, potenciālos atbalstītājus lūdzam uz šo e-pastu atbildēt, nosūtot savu vārdu, uzvārdu, statusu (piemēram, 7.klases skolēns vai vecāks). Skolotājus lūdzam atbildēt tikai vienā e-pastā.

 

Uz tikšanos sestdien!

 

Skolas komandas (LINS!)  vārdā - direktors S.Beļkevičs

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Indriķis, Ints, Namejs

Dzimšanas dienu svin:

Amanda Arta Zihmane, Kārlis Lizanders, Paula Blūma

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt