Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Aisma, Askolds

Dzimšanas dienu svin:

Deivids Tomass Runis

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Angļu valoda 11. un 12. klasē

Publicēts: 07. janvāris 2016
Atjaunots: 07. janvāris 2016

Prezentāciju gatavošana nav nekas jauns un unikāls, taču šoreiz skolēnu galvenais uzdevums bija strādāt kā komandai, sadalot pienākumus, vienojoties par prezentācijas formu un saturu, sadarbojoties visu prezentācijas gatavošanas laiku, daloties ar atrasto informāciju, proti, domājot ne tikai par sevi, bet par visas komandas darbu un gala iznākumu. Tāpēc šoreiz šķita likumsakarīgi nevērtēt katru skolēnu individuāli, bet gan komandu kopumā. Vērtēšanā tika iesaistīti arī paši skolēni, un augstāko vērtējumu varēja saņemt tikai tā grupa, kuru visatzinīgāk novērtēja klasesbiedri. Prezentācijas galvenās sadaļas: īsa informācija par uzņēmuma dibinātāju (iem), viņa ceļš uz panākumiem, nozīmīgākie sasniegumi, labdarības darbs, reputācija un atstātais mantojums.

Skolēnu lielākais izaicinājums bija kritiski izvērtēt un atlasīt būtiskākos faktus no milzīgā informācijas klāsta, nemitīgi sadarbojoties un daloties. Darba veikšanai bija nepieciešamas 4 mācību stundas.

Izvērtējuma anketās jaunieši atzinīgi novērtēja paveikto, atzīstot, ka uzzināja daudz jaunas, iedvesmojošas un noderīgas informācijas un ka bija gana jāiespringst, lai veiktu šo uzdevumu.

Es par jauniešu veikumu biju ārkārtīgi gandarīta. Tas bija labi paveikts darbs, kas kaut nedaudz sasaucās ar Marka Cukerberga ideju par katra indivīda vajadzībām piemērotu izglītību.

Angļu valodas skolotāja Antra Dukāne

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Aisma, Askolds

Dzimšanas dienu svin:

Deivids Tomass Runis

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt