Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Grieta, Strauta

Dzimšanas dienu svin:

Elīna Novada, Sarmīte Vineta Laukakmene, Vanesa Kronberga

Inese Zīrupa

Ieskaties!

Interesanta pieredze

Publicēts: 19. aprīlis 2015
Atjaunots: 27. aprīlis 2015

Šajā interneta mājas lapas kategorijas "Nākotnes skola" apakšsadaļā tikas ievietota informācija (arī saites uz informāciju) par Latvijas un pasaules izglītības interesantiem centieniem. Te, protams, būs pieejama arī informācija (lekciju, nodarbību prezentācijas, saites) no "Samsung Skola nākotnei" programmas „Skolotājs 3.0” mācībām.

Saite uz projekta "Samsung Skola nākotnei" interneta mājas lapu. Te varat iepazīties ar programmas mērķiem, programmu,  aktivitātēm, interesantu pieredzi... Te varat skatīt notikumu foto un video galerijas,  piedalīties diskusijās.

 

Par vienu no labākajām izglītības sistēmām pasaulē - Somijas pieeju rakstīts daudz. Te viena reportāža TVNET- tā. Piedāvājam izlasīt arī interviju ar Somijas izglītības ekspertu Pasi Sālbergu. Markus Kuokanens žurnālā "Ir"  stāsta par jaunākajām reformām Somijas izglītības sistēmā. Pārsteidzoši! Reportāža divos turpinājumos pievienota šī raksta beigās.

 

Emocionālās inteliģences attīstībai pasaulē pievērš arvien lielāku uzmanību. Par to projekta komandu pirmajā tikšanās reizē stāstīja projekta mentors Zuarguss (Latvijas intelektuālās Attīstības fonda vadītājs). Te ieskats fonda mājaslapā. Te apskatāma viena no fonda prezentācijām.
Internetā atrodami arī dažādi vingrinājumi, kurus var izmantot arī skolotāji "smadzeņu iekustināšanai" klasē.

 

Saite uz filmiņu par interesantu personības veidošanas skolu Krievijā. Ščetenina skolā zināšanu apguve saistīta ar vispusīgu personības izaugsmi.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Grieta, Strauta

Dzimšanas dienu svin:

Elīna Novada, Sarmīte Vineta Laukakmene, Vanesa Kronberga

Inese Zīrupa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt