Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Salidojums 2019

Pašreiz salidojumam registrējušies - 279

Reģistrēties šeit.

Skatīt reģistrējušos cilvēkus

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Fanija, Vēsma

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Karjera un finanšu pratība

Vecāko klašu skolēniem arvien biežāk nākas pieņemt izšķirošus lēmumus dažādās dzīves situācijās, tajā skaitā arī par finanšu lietām, tādēļ, ar mērķi stiprināt jauniešos izpratni par finanšu plānošanu un naudas lietām, SEB bankas komanda jau ceturto gadu apmeklē skolas ar finanšu pratības lekcijām. 6.martā Druvas vidusskolā viesojās  SEB bankas valdes loceklis Ints Krasts. Ints pastāstīja par savu karjeras ceļu līdz SEB bankas  valdes locekļa amatam, kā arī iepazīstināja ar finanšu pratības pamatiem: patstāvīgas dzīves izmaksām, algu apmēru, nākotnes profesijām, tehnoloģiju sasniegumiem, to ietekmi uz darba tirgu nākotnē un citiem svarīgiem finanšu jautājumiem.

 

Skatīt vairāk

Ēnu dienas 2019

"Ēnu diena " ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un vēro interesējošas profesijas pārstāvju darba ikdienu. Arī Druvas vidusskolas jaunieši 13.februārī devās "Ēnot" gan  Saldū, Saldus novadā,  Liepājā, Jelgavā un Rīgā. Valsts prezidenta  ikdienu vēroja Kristiāna, Saeimas deputātu un Saeimas priekšsēdētāja amata pienākumus vēroja Edijs, futbola federācijas prezidenta ikdienu vēroja Eduards. Tika ēnoti visdažādāko profesiju pārstāvji: zinātnieki, mediķi, mūzikas producenti, aktieri, mehāniķi, pārtikas tehnologi, frizieri u.c.. Kā atzīst paši jaunieši, Ēnu diena ir ļoti vērtīga pieredze, jo klātienē var uzzināt, ko dara konkrētās profesijas pārstāvis, kāda izskatās darba vieta, kādas zināšanas un prasmes nepieciešamas profesionālim.

Pasākums notiek projekta  Nr.8.3.5.0/16/1/001 "Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros. 

Skatīt vairāk

Sabiedriskās attiecības un lietišķā etiķete.

12.janvārī skolā viesojās LLU pasniedzēja, bijusī Jelgavas domes sabiedrisko attiecību speciāliste, lietišķās etiķetes darbnīcu vadītāja Baiba Pusīnska.  Ar sabiedrisko attiecību speciālista   darba specifiku, pienākumiem, prasmēm, izglītību, lietišķās etiķetes pamatiem iepazīstināja  11. un 12.klašu jauniešus.  Īpašu interesi jauniešos izraisīja lietišķās etiķete - kā uzrunāt augstākstāvošās amatpersonas, galda kultūra, ģērbšanās lietišķā etiķete, uzņēmuma, iestādes, personīgais tēls, tā veidošana. Pasākums notika  projekta Nr.8.3.5.0/16/1/001 "Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros.

 

Skatīt vairāk

Karjeras diena

16.janvārī notiks Saldus novada rīkotās Karjeras dienas "Skats nākotnē".

Skatīt vairāk

Karjeras izglītības programma

Druvas vidusskolas karjeras izglītības programma 2018./2019.mācību gadam.

Skatīt vairāk

Mācību uzņēmums Nr.6

12.februārī Druvas vidusskolā viesojās uzņēmuma SIA "Propio" valdes priekšsēdētāja L.Konrade. Kur rast idejas uzņēmējdarbības sākšanai, kā veidot uzņēmuma atpazīstamību, klientu loku, kādas zināšanas un prasmes nepieciešamas uzņēmējam - par šiem un citiem ar uzņēmējdarbību saistītiem jautājumiem  jaunieši diskutēja  ar L. Konradi.

Pasākums notiek no projekta Nr.8.3.5.0/16/1/001 "Karjeras atbalsts izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" finansējuma.

Skatīt vairāk

Inženiera, rasētāja profesija.

10.klašu jaunieši, datorgrafikas stundā  strādājot ar  programmu AutoCad,  rasēja ziemassvētku rotājumus un 3.decembrī devās uz SIA "Naktsvārdi", kur uz speciālas lāzera iekārtas īstenoja uzrasēto produktu. Jauniešus apmācīja un rasētāja, inženiera profesijā ievadīja SIA "Naktsvārdi" īpašnieks Vīndedzis. Pasākums notiek projekta Nr. 8.3.5.0/16/1/001"Karjeras atbalsts izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs"ietvaros.

Skatīt vairāk

Amatnieku profesijas

19.decembrī 1.do un 1.mi klases bērni devās uz zemnieku saimniecību „Jātnieki” Blīdenē, lai paši aktīvi un radoši darbotos un gūtu priekšstatu par dažādām amatnieku profesijām. Bērniem, ciemojotie pie pasakas „Vecīša cimdiņš” tēliem, bija iespēja iepazīties ar galdnieka, maiznieka, florista, mākslinieka – dekorētāja darbu. Pasākums notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/1/001 "Karjeras atbalsts izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros.

 

Skatīt vairāk

Mācību uzņēmums

Profesija - horeogrāfs, deju kolektīva vadītājs, pasākumu organizātors. Druvas vidusskolas bērni, kuriem interesē mūzika un  deja, piedalījās pasākumā Saldus Bērnu un jauniešu centrā, kā arī Saldus Mūzikas un mākslas skolā 2.novembrī, kurā tikās ar deju pedagogu, horeogrāfu, deju ansambļa Daiļrade solistu Kasparu Braunu un mūzikas akadēmijas studenti Lieni Belovu. 

Pasākums notika projekta Nr. 8.3.5.0/16/1/001 "Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros.

Skatīt vairāk

Ražojam Latvijā

1.novembrī Druvas vidusskolas 4.klases devās uz Liepājas teātri, kur tikās ar teātra dekorātori Andu Vīksnu un uz Sieksātes Piena muzeju.

Skatīt vairāk

Vadi savu karjeru pats

Karjeras nedēļas ietvaros 11.oktobrī Liepājas 5. vidusskolā notika paneļdiskusija "Vadi savu karjeru pats". Pasākumā piedalījās pasākumu organizatore un aģentūras "Bordo" īpašniece  Sindija Vilde un uzņēmējs, valodu un tulkošanas aģentūras "Valodu vēstniecība" īpašnieks "Desol Training" vadītājs Andris Lanka. Diskusijas laikā abi profesionāļi atklāja, kā izvēlējušies savu karjeru, kā pilnveidojuši savas prasmes, lai veidotu veiksmīgu karjeru un sasniegtu savus mērķus. Pasākumā piedalījās Druvas vidusskolas 11.klases interesenti. Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/1/001 "Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros.

Skatīt vairāk

Uzzini.Izzini.Izpēti

Ko dara ķīmiķis?  Kas jāprot fiziķim? Uz šiem  jautājumiem  bērni  atbildes guva tiekoties ASPIRED interactives darbiniekiem. 

Skatīt vairāk

JA Latvija skolēnu mācību uzņēmumi

Druvas vidusskola ir noslēgusi sadarbības līgumu ar 'JA Latvija", kā rezultātā bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja  mācību procesā veidot skolēnu mācību uzņēmumus.

Skatīt vairāk

Karjeras atbalsta pasākumu plāns 2018./2019 Druvas vidusskolā

Karjeras izglītība skolā notiek ar Eiropas Savienības projekta "Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" atbalstu. Projekta ietvaros tiek finansēti pasākumi, kuri saistīti ar darba pasaules iepazīšanu, karjeras lēmumu pieņemšanu, pašnovērtējuma veikšanu. Karjeras pasākumu plānu skatīt pielikumā. (Plāns tiek papildināts.)

Skatīt vairāk

Zinātnieku nakts

Arī šogad mūsu skolas bērni devās uz Rīgu, lai piedalītos  " Zinātnieku nakts" rīkotajos pasākumos.  Izzināt dažādas mācību iestādes, profesijas, pašiem aktīvi iesaistīties mikroshēmu lodēšanā RTU mašīnbūves fakultātē, izgatavot un pārbaudīt darbībā katapultas, blombēt zobu, izzināt dronu darbības principus, izzināt elektrības iegūšanas atīstības ceļu un daudzas citas interesantas lietas bērni uzzināja un izmēģināja šogas zinātnieku naktī.

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Salidojums 2019

Pašreiz salidojumam registrējušies - 279

Reģistrēties šeit.

Skatīt reģistrējušos cilvēkus

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Fanija, Vēsma

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Druvas vidusskola saņēmusi balvu par labākajiem CE rādītājiem lauku vidusskolu grupā 2018. gadā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt