Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Kaija, Kornēlija

Dzimšanas dienu svin:

Elīza Vazdiķe

Sergejs Beļkevičs

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Metāls un romantika

11. marta nodarbība sākās ar viesošanos uzņēmumā SIA "Balex metal". Pēcāk devāmies uz romantiskāku vietu - uzņēmumu SIA "Saldus Zieds".

Skatīt vairāk

Mācāmies apsaimniekot namus

19. februāra nodarbība sākās ar SIA „Saldus namu pārvalde” apciemošanu, lai gūtu pirmo priekšstatu par daudzdzīvokļu māju apsaimniekošanu Saldus pilsētā. Tur ar viņiem tikās valdes priekšsēdētājs Kristaps Osis. Atgriežoties skolā, skolotāja Ilze Kļava iesaistīja KJUS dalībniekus sarunā par daudzdzīvokļu māju apsaimniekošanu lauku pagastos. 

Skatīt vairāk

Citāda TS nodarbība

22. janvāra nodarbība viesojāmies SIA „Saldus Zaļā aptieka”, kur tās vadītāja A.Ozoliņa pastāstīja visu par aptiekas darbību. Vēlāk viesojāmies J.Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā, kur notika citāda nodarbība.

Skatīt vairāk

Nodarbojamies paši ar savu „mazo biznesu”

4. decembra nodarbības notika skolā. Pie mums viesojās SIA „AI.X” vadītāja A. Ozola, kura pastāstīja un parādīja visu par savu biznesu. Turpinājumā nodarbojāmies paši ar savu „mazo biznesu”- cepām un dekorējām piparkūkas, izgatavojām eņģelīšus no pērlītēm un gatavojām katrs savu dāvanas vai eglītes rotājumu.

Skatīt vairāk

KJUS iepazīst vietējos un ārzemju uzņēmumus

20. novembrī KJUS viesojās SIA JETS VACUUM, kur tā menedžeris Ervijs Rītiņš, iepazīstināja ar uzņēmuma darbu un produkcijas specifiku. Otrs uzņēmums, kurā viesojāmies bija SIA Saldus Ceļinieks. Tā darbinieks K.Siksna mūs iepazīstināja ar uzņēmuma galvenajām darbības sfērām. Pēc tam viesojāmies Brocēnu asfalta rūpnīcā, kur redzējām kā tas tiek ražots un kādi paraugi tiek pētīti laboratorijās.

Skatīt vairāk

Piekabē pa purvu

23. oktobra nodarbība jaunie uzņēmēji viesojās SIA "Pindstrup Latvia" Zirņu iecirknī, kur tās vadītājs E.Sebežs iepazīstināja ar uzņēmuma darbību. 

Skatīt vairāk

Jaunā talantu skolas sezona ir atklāta

Jaunais gads ir iesācies raženi. Jau pirmajā nodarbībā viesojāmies trīs dažādos uzņēmumos.

Skatīt vairāk

Viesošanās Saldus CSDD

24. aprīļa nodarbība bija pēdējā sājā mācību gadā. Jaunie uzņēmēji viesojās CSDD Saldus nodaļā, kur iepazinās ar CSDD darbu. 

Skatīt vairāk

Viesojamies SIA "Guno M"

27. marta nodarbībā jaunie uzņēmēji viesojas Gundara Muižnieka vadītajā veterinārajā klīnikā un grodu ražotnē kur guva daudz labas atziņas.

Skatīt vairāk

Ekskursija uz AS "Saldus mežrūpniecība"

20. februāra nodarbībā KJUS devās ekskursijā uz AS "Saldus mežrūpniecība", kas ir viens no lielākajiem mežu apsaimniekošanas un mežizstrādes uzņēmumiem Latvijā. Tur iepazina lielās ražotnes darbību un iemācijās atšķirt finierkluci no taras kluča.

Skatīt vairāk

Striķu ielas uzņēmumi

23. janvārī viesojāmies Striķu ielas uzņēmumos - no Lielās ielas līdz Rīgas ielai. Izmēģinājām radio diktora darbu. Kā arī iepazināmies ar pašnodarbinātas personas tiesībām un pienākumiem.

Skatīt vairāk

Piparkūku smarža SIA "Matss"

Piektdien, 12.decembrī, Kurzemes jauno uzņēmēju skolas dalībnieki viesojās SIA "Matss", lai iepazītu jaunā zīmola "Cannelle Bakery" produkciju.

Skatīt vairāk

Vēl viens jauns uzņēmums Saldū

21.novembrī Kurzemes jauno uzņēmēju skolas dalībnieki apmeklēja jaunāko uzņēmumu industriālajā parkā "SANDES" un iepazinās ar ugunsdzēsēju darbu.

Skatīt vairāk

Jaunie uzņēmēji mācās "domāt zaļi"!

17.oktobra nodarbībā Kurzemes jauno uzņēmēju skolas dalībnieki „domāja zaļi” un sāka saprast, ka atkritumu apsaimniekošana arī ir labs bizness!

Skatīt vairāk

Jaunie uzņēmēji izgaršo Latvijas medu un ābolus

Kurzemes jauno uzņēmēju skola arī šajā sezonā turpina iepazīt gan mūsu novada, gan kaimiņu novadu veiksmīgākos uzņēmumus un saimniecības.

Skatīt vairāk

Kas ir CEMEX?

CEMEX ir viens no lielākajiem cementa ražotājiem pasaulē. Jaunajā cementa rūpnīcā Brocēnos uzņēmums investējis vairāk nekā 310 miljonus eiro. Šo milzīgo ražotni 25. aprīlī devās iepazīt Kurzemes jauno uzņēmēju skolas dalībnieki.

Skatīt vairāk

Pavasaris SIA "Stādaudzētava Blīdene"

Kurzemes jauno uzņēmēju skolas dalībnieki 28.martā iepazinās ar pavasara darbiem SIA "Stādaudzētava Blīdene".

Skatīt vairāk

Jaunie uzņēmēji iepazīst SIA "Matss"

SIA "Matss" ir Kurzemes reģiona lielākais maizes un konditorejas produktu ražošanas uzņēmums. Piektdien, 22.februārī, to iepazīt devās Kurzemes Jauno uzņēmēju skolas dalībnieki.

Skatīt vairāk

Jaunie uzņēmēji viesojas SIA "Norplast"

17.janvārī Kurzemes jauno uzņēmēju skolas dalībnieki apmeklēja vienu no lielākajiem Saldus uzņēmumiem  - SIA "Norplast".

Skatīt vairāk

Jaunie uzņēmēji Saldus pārtikas kombinātā

Jauno uzņēmēju skolas dalībnieki kārtējā Talantu skolu nodarbībā 22.novembrī iepazina vienu no vecākajiem mūsu pilsētas uzņēmumiem - Saldus Pārtikas kombinātu.

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Kaija, Kornēlija

Dzimšanas dienu svin:

Elīza Vazdiķe

Sergejs Beļkevičs

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Druvas vidusskola saņēmusi balvu par labākajiem CE rādītājiem lauku vidusskolu grupā 2018. gadā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt