Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dzimšanas dienu svin:

Amanda Želve, Līva Vidžupa

Ieskaties!

"Dzīve kā palete, raiba un krāsaina..."

Publicēts: 07. marts 2016
Atjaunots: 13. aprīlis 2016

Godinot mūsu novadnieku Jani Rozentālu (1866–1916), vienu no nacionālās glezniecības skolas pamatlicējiem un Baltijas mākslas modernizētājiem, kas 19. un 20. gadsimtu mijā latviešu profesionālo mākslu pietuvināja Eiropas līmenim, aicināti skolēni piedalīties radošo darbu konkursā.
 
 
Paldies par dalību jaunrades konkursā, kas veltīts Jaņa Rozentāla 150. dzimšanas dienai, „Dzīve kā palete, raiba un krāsaina…”(J.Rozentāls). Konkursam tika iesūtīti 246 radošie darbi un 89 literārie darbi.

Aicinām 18. martā, Jaņa Rozentāla 150. dzimšanas dienā, uz Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskolu, lai atklātu mākslinieka dzimšanas dienu un godinātu konkursa laureātus un viņu skolotājus. Tālāk skatīt laureātu sarakstu un svētku dienas programmu.

Laureāti.doc

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dzimšanas dienu svin:

Amanda Želve, Līva Vidžupa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt