Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Igmārs, Ilgmārs, Nanija

Dzimšanas dienu svin:

Artūrs Grinbergs, Dina Ella Evarsone, Emīls Romanis, Edijs Jakubausks

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Atvadoties

    Ar stipriem, uzticamiem cilvēkiem var droši uz virsotnēm iet. Var atvērt jaunu skolu. Var pirmoreiz skolas kolektīvu ārzemju pieredzes apmaiņā uz Dāniju vest. Var ar visu klasi ekskursijā uz Angliju braukt. Ar stipriem un uzticamiem cilvēkiem var kopā ikdienas pienākumus veikt un lielus pasākumus organizēt. Tas ir iespējams! Ja vien līdzās ir atbildīgi, iniciatīvas bagāti, uzņēmīgi, darīt varoši un griboši cilvēki. Tādi, kā mūsu skolas balsts- skolotāja Ene Rožkova.

    25. marta rīts atnesa bēdīgu ziņu- Ene bija zaudējusi cīņu ar smagu slimību. Mūsu stiprā, optimistiskā, labestīgā Ene! Neticami… Neaptverami… Nepieņemami… Enes slimības laikā mēs, kolēģi, uzņēmāmies viņas daudzos pienākumus ar domu- tas tikai pagaidām- rudenī Enīte atkal būs ierindā!

    30 gadus ik dienu kopā ir pietiekams laiks, lai kādu cilvēku iepazītu. Dzimusi 1963. gada 22. maijā, beigusi Alūksnes vidusskolu, Ene turpināja mācības LU Filoloģijas fakultātes krievu valodas un literatūras specialitātē. Jau uz to brīdi dzīve un ģimene bija iemācījusi Eni būt atbildīgai, godīgi padarīt darbu. Būdama studente, Ene strādāja  fabrikas “Laima” konfekšu cehā-  Ene smējās, ka enerģijas un salduma viņai pietiekot visam mūžam…

    Ģimenes dzīve atveda Eni uz Saldus pusi, uz Druvu. 1989. gadā Ene uzsāka darbu jaunizveidotajā Druvas vidusskolā. Visu šo laiku bija krievu valodas skolotāja, ļoti daudzus gadus vadīja novada krievu valodas metodisko apvienību. Ene bija gan pamatskolas, gan vidusskolas klašu audzinātāja.

      Viss darba mūžs dažos teikumos uzrakstīts…

   Bet vārdos neaprakstīt Enes personības spēku, ietekmi uz simtiem jauniešu, prasmi saprasties ar cilvēkiem, Enes dejotprieku, azartu un ieinteresētību piedalīties, labsirdību, cieņpilno attieksmi pret skolēniem un kolēģiem. Daudzās darba lietās Ene mums visiem bija paraugs un mūsu skolas stingrais balsts.

      Ene stingri turējās pie pārliecības, ka atbildību citiem var mācīt atbildīgs cilvēks un kā būt laimīgiem- laimīgs cilvēks. Tāda Ene arī bija- atbildīga, darbīga un laimīga savā darbā un savā ģimenē. Mūsu mīļā Ene…

   Ene Rožkova bija un vēl ilgi cilvēku sirdīs būs īpaša un viena no vismīļākajām Druvas vidusskolas SKOLOTĀJĀM.

 

Ar dziļām skumjām atvadoties,

Druvas vidusskolas kolektīvs

Skatīt vairāk

Attālinātās mācības jau no pirmdienas

Uzsākot mācības attālinātā režīmā, aicinām visus sekot līdzi aktuālajai informācijai skolas oficiālajā saziņas vietnē e-klase.lv Skolēni, skolotāji, vecāki! Sadarbojoties, atbalstot un izprotot vienam otru, mums noteikti izdosies! Atcerieties, ka ikvienam no mums šī ir jauna pieredze, tāpēc mācīsimies kopā, lai visiem no mums process ir viegls un saprotams.
Skatīt vairāk

Asins donoru diena Saldū, atbalstot skolotāju Eni Rožkovu

Mīļš atgādinājums!
Lai arī šis ir saspringts laiks mums visiem, atgādinām, ka ceturtdien, 19.martā joprojām lūdzam visus, kuriem ir iespēja, piedalīties Donoru dienā Saldū, un ziedot asinis mūsu mīļajai skolotājai Enei Rožkovai ar norādi pacientei Enei Rožkovai Austrumu klīnikas Latvijas Onkoloģijas centra Hematoloģijas 9B nodaļā.
Vēlreiz, paldies visiem, kas, atsaucās aicinājumam jau pirmajā asins nodošanas reizē, bet arī šoreiz, ļoti ceram uz ikviena atsaucību!
Lai veselība un sirdsmiers!

Skatīt vairāk

Māksliniece Indra Kadaka restaurē Svētku zāles Puzuru

Siltas sirds cilvēks- tepat mums līdzās!
Ikviens, kurš pie mums mācījies vai viesojies, zina, ka Druvas vidusskolas Svētku zāles griestus rotā Puzurs. Jā, ar lielo burtu, jo tas ir zāles sirds jau 30 gadus.
Mūs uzmeklēja Puzura autore, māksliniece Indra Kadaka un, priecājoties, ka Puzurs vēl savā vietā, vēlējās darbu restaurēt, atjaunot katru salūzušo detaļu un notīrīt ik puteklīti.
Māksliniece brīvprātīgi strādāja 4 dienas, lai iepriecinātu visus, kurus Puzurs priecē ik dienas!

Paldies! 

Skatīt vairāk

Mācības un pasākumi klātienē atcelti līdz 14.aprīlim!

Sekojiet līdzi skolas oficiālajai informācijai e-klase.lv pastā! 

Saudzējiet sevi un esiet atbildīgi! 

Skatīt vairāk

Talantu skolas piektdien, 13.martā

Talantu skolu nodarbības martā!

Iepazīsties ar piedāvājumu un atceries ierasties! 

Skatīt vairāk

Dejotāji XII Latvijas skolu jaunatnes deju svētku skatē

XII Latvijas skolu jaunatnes deju svētku tautas deju lielkoncerta “Saule vija zelta rotu” repertuāra apguves un dalībnieku atlases skatē Druvas vidusskolas deju kolektīvi ieguvuši augstu novērtējumu: 

JDK "Puzurs" (vadītāja Laine Liepa)- augstākā pakāpe 45,3 punkti ("Puzuram"otrais augstākais rezultāts Kurzemē, pirmais- Kuldīgas TDA "Venta), 

"Puzura" studijai (vadītāja Agita Skrebele)- 1. pakāpe 41,5p

"Mazā Puzura" 5.-6. klašu B grupai (vadītāja Agita Skrebele)- 2.pakāpe 39,2 p.

"Mazā Puzura" 3.-4. klašu B grupai (vadītāja Laine Liepa)- 1. pakāpe 42,3p..

Lepojamies ar sasniegumiem!

Skatīt vairāk

KONKURSS 1.aprīli sagaidot!

Hei, skolēn!
Zinām, ka esi skolā pamanījis tūkstoš un vienu lietu, vietu, situāciju, par ko pasmaidīt- jo tā notiek tikai pie mums!
Sagaidot 1.aprīli, izsludinām konkursu "Pie mums Druvas vidusskolā.." . Izveido asprātīgu attēlu ar komentāru (plašāk pazīstami kā "memes") .
Iesūti, piedalies balsojumā un ieraugi savu ideju izstādē!

Skatīt vairāk

Sasniegumi Kurzemes zinātniskajā konferencē

 

Kurzemes zinātniskajā konferencē Druvas vidusskolu pārstāvēja 15 zinātniski pētniecisko darbu autori, iegūstot austus novērtējumus! 12 daru autori- Sarmīte Laukakmene, Arta Romane, Katrīna Zvejniece, Marta Znotiņa, Una Šlisere, Rūdolfs Prūsaks, Arta Pole, Elza Ķuze, Lineta Vīksne, Laura Ceļapītere, Ieva Gajevska, Edijs Jakubausks, Paula Strautmane- ir saņēmuši uzaicinājumu uz Valsts zinātnisko konferenci!

Lepojamies ar rezultātiem!

 

Skatīt vairāk

Mēs iesim skolā!

Laikā ,kad plaukst pirmie pavasara ziedi un saules stari mūs arvien vairāk iepriecina- ir laiks atkal satikties!!! 

Klāt kārtējā tikšanās reize nodarbību ciklā “Mēs iesim skolā”! 

Gaidām visus topošos pirmklasniekus un viņu vecākus 13. martā plkst. 16.00!

Kamēr bērni darbosies izzinošās nodarbībās, vecākiem saruna par drošu internetu un tikšanās ar psiholoģi! 

Skatīt vairāk

Skatuves runas konkurss Zvirbulis 2020

Pirmdien, 2.martā skolas talantīgākie skatuves runas meistari, piedalījās konkursa 1.kārtā Saldū. 

Priecājamies par 12.klases skolnieces Līnas Oliņas izvirīšanu  2.kārtai- Kurzemes reģiona konkursam Liepājā. 

Ikviens no skolas runātājiem parādīja brīnišķīgu sniegumu, ko ar augstiem rezultātiem novērtēja arī konkursa žūrija. 

Augstākā pakāpe

Līnai Oliņai (12.m), Emīlam Bentam (10.d), Nikam Biseniekam (12.d)

1.pakāpe:

Linetai Vīksnei (11.d), Zentai Mariai Rinmanei (9.re), Gabriellai Patrašanu (8.re), Jēkabam Mālniekam (3.do), Rēzijai Romanovskai (5.re), Sofijai Romanovskai (1.re)

2.pakāpe:

Elīzai Lūsei (3.do)

Paldies par ieguldīto darbu arī skolotājām Sandrai Burvei, Līgai Kaļišukai, Ingunai Vējai, Lainei Liepai, Ingai Koreņikai, Sandrai Blūmai, Dzintrai Januzei, Arvitai Romanovskai.

Apskati arī konkursa galeriju! 

 

Skatīt vairāk

Panākumi Latvijas informātikas olimpiādē


27. un 28. februārī Ventspils augstskolā norisinājās Latvijas informātikas olimpiādes valsts kārta. Šajā olimpiādē divās vecuma grupās sacentās 76 Latvijas labākie jaunie programmētāji. Jaunākās grupas (8.-10. klase) sacensībās piedalījās arī trīs Druvas vidusskolas audzēkņi - Ansis Gustavs Andersons (8.do), Rūdolfs Ceimers (10.e) un Jēkabs Galiņš (9.do). Katru dienu 5 stundās bija jāatrisina 3 grūti uzdevumi. Ansis Gustavs Andersons sīvā konkurencē izcīnīja sudraba medaļu ar ļoti augstu rezultātu - 505 punkti no 600. Šāds rezultāts nodrošina Ansim iespēju piedalīties Baltijas informātikas olimpiādē, kas maijā notiks Ventspilī un Eiropas jauniešu informātikas olimpiādē, kas vasarā notiks Gruzijā. Rūdolfs un Jēkabs izcīnīja attiecīgi 27. un 28. vietu. Priecājamies arī par Kurzemes jauno programmētāju skolas audzēkņa Emīla Didža (Saldus vidusskola) izcīnīto atzinību vacākajā grupā.

Teātra sportisti turpina smaidīt

         Ikgadējais Kurzemes-Zemgales skolu teātra sporta turnīrs „Džons smaida” dzimis Saldū un šogad tā organizēšana atkal bija mūsu ziņā. Pirmo reizi turnīrā piedalījās 2.mi kl. komanda. Viņi tāpat kā 5.re kl. apliecināja atzīstamas prasmes izspēlēt  uz vietas radītus notikumus. Galvenās balvas – „Mazos Džonus”  ieguva 5.do un 8./9.kl.improvizatori. Visas mūsu komandas izvirzītas Kurzemes turnīram Dundagā, kas ir nākamais posms iespējai piedalīties skolēnu Dziesmu un deju svētku turnīrā Vērmaņparkā. 

Svarīgi, lai teātra improvizācijā valdītu ne tikai sacensību gars, laba savstarpējā saspēle, bet arī jautra dullošanās un prieks!

Komandas, dalībai sacensībās, gatavo trenere Inguna Vēja.

Pasākumu organizēja Saldus BJC, Druvas vidusskola, sadarbībā ar Canelle Bakery un Saldus Pārtikas kombināts

Skatīt vairāk

Nobalso par Edija Jakubauska iekļūšanu Jauniešu saeimā

Arī šogad Druvas vidusskolas 11.d klases skolnieks Edijs Jakubausks pieteicis savu kandidatūru Jauniešu saeimas vēlēšanās.

Edija ideja- stiprināt nacionālo pašapziņu, tādējādi vairojot piederības sajūtu savai valstij!

Edijs ir aktīvs Skolēnu domes pārstāvis, viceprezidents, kurš iesaistās skolas ikdienas dzīves pilnveidošanā, pasākumu organizēšanā, strādā Skolas radio, dejo deju kolektīvā, darbojas jaunsardzē un ir gatavs iesaistīties jaunos projektos. 

 

Nobalso par Edija iekļūšanu 10.jauniešu saeimā, sekojot saitei: https://jauniesusaeima.lv/ideja/60/ 

 

Edija vārdā- paldies par atbalstu! 

Skatīt vairāk

"Dodot, gūtais- neatņemams.."

"Paldies ikkatram labajam vārdam, labajai domai, mīļajiem sveicieniem, asins ziedotājiem, stiprinājuma un uzmundrinājuma video- tas viss palīdz pasmaidīt, turēties pretī visām grūtībām un turpināt veseļošanos! Esmu no sirds aizkustināta par tik lielu atbalstu no ikviena!"

Sk.Ene

Paldies ikvienam, kurš pirmdien ieradās Druvas vidusskolā, lai atbalstītu skolotāju Eni, ziedojot asinis!

Atvainojamies par nelielajām tehniskajām problēmām, kas izmainīja rindas gaitu.

Lai Enes atveseļošanās turpinātos, aicinām arī  19.martā ziedot asinis Saldus VUGD telpās, Skrundas ielā 28, Saldū no plkst.10:00- 14:00. 

Saudzējiet sevi! 

Skatīt vairāk

Mūsējiem zelts Ziemas vieglatlētikā!

Mūsu vidusskolniekiem zelts "Ziemas vieglatlētikas" sacensībās!

Tajās jaunieši startēja dažādās disciplīnās, tostarp- 50 m skrējiens, tāllēkšana no vietas, 3-solis no vietas, pildbumbas mešana, pildbumbas grūšana, apļu skrējieni un stafete. Katrs komandas sportists startēja 2 sporta veidos un 4 vēl arī stafetē.

Paldies skolotājiem Zigurdam Zepam un Intai Grīnbergai par komandas sagatavošanu!

Skatīt vairāk

Pirmklasnieku uzņemšana turpinās!

Neticiet visam ko runā! Pavisam nopietni- mēs joprojām turpinām uzņemt pirmklasniekus 2020./2021.mācību gadam! 

Iesniegumus iespējams uzrakstīt jebkurā darba dienā! 

Uz tikšanos DV! 

Skatīt vairāk

Sporto visa klase sacensības tautas bumbā

Šodien ciemos uzņēmām 4.klašu skolēnus no Talsu 2.vidusskola , Talsu pamatskolas, V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola , lai kopīgi mērotos spēkiem tautas bumbas sacensībās Sporto visa klase projektā! 

Skatīt vairāk

Atbalsts skolotājai Enei Rožkovai

Pirmdien,24.februārī no plkst.10:00- 14:00 pie Druvas vidusskolas būs Donoru centra autobuss, kurā būs iespēja nodot asins ziedojumu Enes atlabšanai.
Lai notiktu veiklāka ziedotāju plūsma, ir izveidots sarakstiņš, kurā ziedotāji var pierakstīties sev ērtākā laikā (tas gan nenozīmē, ka rindas plūsma nevarētu mainīties).
Protams, donori var arī nepierakstīties, taču tad var nākties ilgāk uzgaidīt (to varēs darīt skolotāju istabā).
Telefona numuru lūdzam norādīt, lai, nepieciešamības gadījumā,varētu informēt par korekcijām rindā.

Teātra sporta turnīrs "Džons smaida"

Mūsu teātra sportistu lielais Turnīrs "Džons smaida", kurā piedalās visu vecumposmu improvizētāji! 

piektdien, 21.februārī plkst.10:00 Saldus BJC zālē! 

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Igmārs, Ilgmārs, Nanija

Dzimšanas dienu svin:

Artūrs Grinbergs, Dina Ella Evarsone, Emīls Romanis, Edijs Jakubausks

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt