Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Fricis, Vikentijs

Dzimšanas dienu svin:

Gatis Gustsons

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Valsts svētku koncertprogramma "Latvijas gadsimts"

Valsts svētku koncerts "Manas Latvijas stāsts"

Izskaties redzēts!

Tici vai nē, bet mums IR pa spēkam sapulcināt vienuviet visus populārākos latviešu mūziķus! Tiekamies DV "Izskaties redzēts!" un ieraugi uz skolas skatuves gan Prāta vētru, gan Bermudu Divstūri, gan Lauri Reniku, gan LAbvēlīgo tipu, A-Eiropu un daudzus citus... Tiekamies!

Pēc pasākuma, plkst.20:00, balle ar grupu "Sapņu pietura"

Skatīt vairāk

Tautas deju virpulī

11. un 12. oktobrī JDK „Puzurs” kopā ar JDK „Puzurs” studiju, „Mazo puzuru” un TDA „Līgo” jauniešu studiju realizēja projektu „Tautas deju virpulī”, kas tika īstenots Saldus novada projektu konkursa 2019 „Jaunieši darbībā” ietvaros. Projekta laikā tika dejots, sportots divu dienu garumā. Projekta galvenais mērķis - veidot draudzīgas attiecības starp deju kolektīviem un to dalībniekiem, popularizēt deju jauniešu vidū, tādējādi veicinot lietderīgu brīvā laika pavadīšanu un veselīgu dzīves veidu, kas mums arī lieliski izdevās. Projekta ietvaros tika pilnveidota jauniešu dejot prasme un apgūts deju svētku repertuārs, lai ar labiem rezultātiem varētu startēt šīs sezonas deju skatē.

       Projekts īstenots biedrības „Saldus jauniešu balss” projektu konkursa „Jaunieši darbībā” ietvaros, to finansiāli atbalsta Saldus novada pašvaldības projektu fonds.

Skatīt vairāk

Radošā darbnīca "Mākslas detektīvi"

Projekta "Latvijas Skolas soma" ietvaros, Druvas vidusskolā viesojās rakstniece Luīze Pastore.

Radošajās darbnīcās 4.,5.,6.,klašu skolēni pildīja dažādus uzdevumus, kuri palīdz izprast rakstniecību, attīsta radošumu un veicina lasītprasmi. 

Skatīt vairāk

Koncerts "Tautas deju virpulī"

JDK "Puzurs" aicina uz koncertu "Tautas deju virpulī" Druvas kultūras namā sestdien,12.oktobrī, plkst.17.00.

Talantu skolas oktobrī

Klāt Talantu skolu oktobra nodarbības, kurās gaidāmas dažādas interesantas un vērtīgas tikšanās, radošas praktiskās nodarbības un laboratorijas darbi. 

Uz tikšanos Druvas vidusskolā jau 18.oktobrī, plkst.15:00 

Skatīt vairāk

Mākslas detektīvi

Ceturtdien, 10.oktobrī pie 4.-6.klašu skolēniem viesosies rakstniece Luīze Pastore, kura radošās nodarbībās iepazīstinās ar savu grāmatu sēriju "Mākslas detektīvi".

 

Skatīt vairāk

Skolotāju diena

Paldies par svētkiem! Mēs esam iepriecināti, pozitīvi uzlādēti un Jūsu mīlestības pielieti! Lai visu mācību gadu mūs un jūs pavada vēlējums- laimīgi skolotāji, laimīgā skolā ar laimīgiem skolēniem!

Skatīt vairāk

Baltu vienības diena

22. septembrī Baltu vienības dienā, Druvas etnogrāfiskās kopas "Zemturi"dalībnieki un Druvas vidusskolas skolēni ar skolotāju Aivaru Tēraudu devās uz Lietuvu uz Mosēdes pilsētu, apskatīt akmeņu muzeju, kas ir vienīgais pasaulē, un vēlāk kopā ar lietuviešiem(zemaišiem)pie ugunskura atzīmēja Baltu vienības dienu ar kopīgu sadziedāšanos. 

Skatīt vairāk

Topošo pirmklasnieku nodarbības

Gaidām topošos pirmklasniekus un vecākus uz nodarbībām Druvas vidusskolā, lai iepazītos ar skolas vidi, skolotājiem un topošajiem klases biedriem. Nodarbībās radošā un atraktīvā veidā gatavosimies skolas gaitu uzsākšanai. 

Uz tikšanos 11.oktobrī plkst.16:00!

Skatīt vairāk

Ideju istabas tapšana

Skolēnu dome rosās, lai šķirtu jaunu lappusi savā darbā. Iekārtojot Ideju istabu, jaunieši rada vidi, kurā plānot skolēnu domes darbu, pasākumus un galu galā - dalītos radošajā enerģijā! Paldies katram, kurš pieliek savu roku, lai telpa iegūtu jaunu elpu! 

 Ideju istabas atklāšanas sanāksme ar skolas administrāciju jau pirmdien, 7.oktobrī plkst. 13:15

“Aktivitātes organizē neformālā grupa “Druvas vidusskolas skolēnu dome ” projekta “Ideju istabas iekārtošana” ietvaros. Projekts īstenots biedrības „Saldus jauniešu balss” projektu konkursa „Jaunieši darbībā” ietvaros, to finansiāli atbalsta Saldus novada pašvaldības projektu fonds.

Skatīt vairāk

Talantu skolu jaunās sezonas atklāšana!

Prieks par visiem zinātkārajiem un aktīvajiem Saldus novada jauniešiem, kuri uzsākuši dalību Talantu skolu nodarbībās arī šajā mācību gadā.

Druvas, Ezeres, Rubas, Saldus, Nīgrandes, Cieceres skolu skolēni ar saviem skolotājiem 27.septembra pēcpusdienā ieradās Druvas vidusskolā, lai piedalītos jaunās sezonas atklāšanas pasākumā "Tavs talants ir Tavas superspējas!" , kurā  izaugsmes treneris Andris Arho ikvienam palīdzēja saprast, kas ir katra stiprā puse un kā to izmantot ik dienas.

Pēc nelielas tējas pauzes Talantu skolu audzēkņi devās uz iepazīšanās nodarbībām savās izvēlētajās skolās. 

Biologu skolā strādāja kardioloģe M.Mažule, kura stāstīja par sirds ritmu un intensīvās terapijas darbu.

Ģeogrāfi devās "ceļojumā" uz Albāniju.

Personības attīstības skolā atraktīvas iepazīšanās spēles.

Uzņēmēju skolā veidoja savas vizītkartes un iepazīstināja miljonāru padomi ar savu trako biznesa ideju.

Robotikas skola sāka darbu ar robotu izgatavošanu.

Progrmmētāju skolā iepazinās ar programmēšanas valodu un kā solīja skolotāja "Programmēšanas šovs var sākties!"

Multimediju skolā norisinājās projekta "Pilna doma" meistarklase ar "Delfi plus" redaktoru un Druvas vidusskolas absolventu Filipu Lastovski.

Tiekamies 18.oktobrī! 

Apskati pasākuma bildes !

Skatīt vairāk

10to uzņemšana vidusskolā

Koši, dzīvespriecīgi un radoši 11.klašu skolēni nedēļas garumā organizēja aktivitātes 10to klašu skolēnu uzņemšanai vidusskolā! 

Mājas apģērba diena, lai skolā justos kā mājās. 

Hawaii diena, jo skola ir košs un priecīgs piedzīvojums.

Slavenību diena- jo skolā katram ir iespēja veidot ceļu uz spožu nākotni. 

Un visbeidzot- Galma diena- skola pilna ar karļiem un karalienēm.

Paldies 11tajiem un audzinātājiem par aktīvo iesaistīšanos un pozitīva noskaņojuma radīšanu nedēļas garumā! 

 

Skatīt vairāk

Sasniegumi futbolā

Saldus novada skolu sacensībās futbolā 1.vietu ieguva Druvas vidusskolas puišu komanda- 

Valters Voitāns, Rihards Roberts Miķelsons, Ralfs Eduards Gauja, Rinalds Dirvēns, Emīls Meija, Rainers Ozoliņš, Ivo Lauva, Gvido Brikmanis (skolotājs Z.Zeps).

Apsveicam ar panākumiem!

Sasniegumi rudens krosā

Saldus novada skolu sacensībās rudens krosā:

1.vieta vidusskolas komandai- E. Ķuzei, A. Bērziņai, G. Jarašunam, E. Zērnim;

2. vieta 5.klašu zēnu komandai- R.Sproģim, G.Šmitam, K.Kārkliņam, I.Eglītim;

3.vieta 5.klašu meiteņu komandai- L.Sovardei, M.Rozei, K.Kripševicai, L. Šmēdiņai.

Apsveicam ar sasniegumiem!

Skatīt vairāk

Druvas vidusskolas skolotāju labās prakses piemēri

23.septembrī Druvas vidusskolas organizētajā seminārā viesojās Iecavas skolu valodas jomu skolotāji. Seminārā bija iespēja iepazīt Druvas vidusskolas skolotāju labās prakses piemērus, gūt idejas, jaunas atziņas ceļā uz kompetenču pieejā balstītu mācību saturu.

Skatīt vairāk

Somu rakstnieki Rīta un Olli Jaloneni viesojas Druvā

20.septembrī Druvas vidusskolā viesojās somu rakstnieki Rīta Jalonena un Olli Jalonens, kā arī tulkotāja Maima Grīnberga.

Vidusskolēni atzina- tikšanās deva jaunas atziņas, rosināja domāt par literāta būtību, par sīkajiem dzīves brīžiem, mazajām detaļām, kuras, iespējams, var kļūt par iedvesmas avotu daiļdarbam. Mazi, ikdienišķi notikumi  pārvēršas stāstos un romānos, cilvēku dzīvesstāsti- izcilos romānos.

Rītas Jalonenas darbi tulkoti 15 valodās. Kopā sarakstīti 12 romāni un 8 grāmatas bērniem. Tikko latviešu valodā izdevniecībā ,,Jāņa Rozes apgāds”  izdots romāns ,,Skaidrums” (tulkojusi Maima Grīnberga).

Olli Jalonens sarakstījis vairāk nekā 20 grāmatu (romānus, īsprozas krājumus). Par izcilajiem darbiem ieguvis literārās prēmijas, arī  Somijā prestižo Finlandia balvu. Latviešu valodā ir izdota autora grāmata “14 mezgli līdz Griničai”.

  Paldies Ziemeļvalstu Ministru padomes birojam Latvijā (īpaši padomniecei I.Hermansonei), Saldus pilsētas bibliotēkai par šo īpašo iespēju!

Skatīt vairāk

Jauno uzņēmēju skola 2019.

19.septembrī Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros devās uz Kuldīgu ar semināru  “Jauno uzņēmēju skola 2019”. Druvas vidusskolu seminārā pārstāvēja Arta Romane, Ance Grinberga, Gunita Maija Gēliņa, Liāna Vitkovska un Diāna Buivida.

Skatīt vairāk

Vecāku kopsapulce

18.septembra vakarā, skolas zālē pulcējās kupls pulks vecāku, kuri ieradās, lai piedalītos izaugsmes veicinātājas Intas Santas nodarbībā "Apstākļi, kuri nosaka bērna motivāciju dažādos vecumposmos". Lai gūtās atziņas palīdz veidot arvien labāku komunikāciju ar saviem bērniem! 

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Fricis, Vikentijs

Dzimšanas dienu svin:

Gatis Gustsons

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Druvas vidusskola saņēmusi balvu par labākajiem CE rādītājiem lauku vidusskolu grupā 2018. gadā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt