Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Lida, Lidija

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Karjeras diena

16.janvārī notiks Saldus novada rīkotās Karjeras dienas "Skats nākotnē".

Skatīt vairāk

LABĀKĀ KURZEMES SKOLA (PĒC OCE INDEKSA) 2016.-2018. MĀCĪBU GADOS!

Ekonomģeogrāfs Jānis Turlajs veicis Obligāto Centralizēto eksāmenu (OCE) indeksu analīzi 2016.-2018.mācību gadu rezultātiem. 
Priecājamies par Obligāto centralizēto eksāmenu priekšmetu skolotāju un skolēnu panākumiem, kas liek Druvas vidusskolas vārdam izskanēt kā labākajai vidusskolai Kurzemes reģionā, un 14.labākajai vidusskolai valstī (pētījumā apkopoti dati par 286 valsts vidusskolām, tostarp valsts ģimnāzijām) .

 

Skatīt vairāk

Talantu skolas 18. janvārī

Talantu skolu saimei pievienojas jauna  - Robotikas talantu skola. Kā stāsta šīs skolas vadītājs Jānis Pilenieks, nodarbībās būs jāskrūvē daudz sīku skrūvīšu, lai taptu robots, kuru kopīgi mācīsies programmēt. Uz šo talantu skolu aicināti 7.-8. klašu skolēni. Bet tā kā robotu daudzums ir ierobežots, tad grupā plānoti ne vairāk kā 20 dalībnieki. 

18. janvārī Talantu skolu vadītāji iecerējuši interesantas tikšanās - Personības attīstības skolā viesosies stilists Andris Ruskulis, Multimediju skolā viesosies Kārlis Volkovs, kurš atklās dažus fotogrāfēšanas noslēpumus. Ģeogrāfiem Zita Andersone stāstīs par Jordāniju, bet  biologiem doktore Inese Čakstiņa stāstīs par embrioloģijas sasniegumiem un aktualitātēm onkoloģijas pētījumos. Ko darīs jaunie programmētāji? Nu protams, ka programmēs! 

Uz tikšanos 18. janvārī plkst. 15.00

 

 

Skolotāji mācās par energoefektivitāti

Jaunais gads Druvas vidusskolā iesācies spraigi. 4. janvārī, kamēr skolēni vēl brīvlaikā, skolotāji cītīgi mācījās par energoefektivitāti. Cik efektīvi un lietderīgi patērējam enerģiju, kā efektīvi izmantot dabas resursu enerģiju, globālā sasilšana – kā tā veidojas un kādas ir tās sekas – tie ir tikai daži no jautājumiem, kuri tika skatīti seminārā.

Apmācības organizēja biedrība “PASSIVE HOUSE LATVIJA”, kas ir Druvas vidusskolas īstenotā projekta “Esi Energo Efektīvs” sadarbības partneris. Seminārā gūtās zināšanas palīdzēs labāk izplānot un sagatavot projekta nedēļu skolā, kas notiks februāra sākumā.

Skatīt vairāk

Zelta un sudraba liecības kandidāti

Ziemassvētku visskaistākā rota ir bērnu smaidi, it sevišķi, ja tie nes līdzi prieku un gandarījumu par saviem sasniegumiem, apziņu, ka semestra laikā ieguldītais darbs ir nesis izaugsmi un augstus vērtējumus.

Šogad mūsu skolā zelta liecības kandidāti ir 32 4.-12.klases skolēni, savukārt sudraba liecības kandidāti ir 50 skolēni. Saldus novada domes naudas balvu saņem 11 vidusskolēni, kuriem vidējā atzīme ir 8,5 balles un augstāka.

Paldies SIA Norplast un Libra par šiem skolēniem sagādātajām piparkūkām!

Skatīt vairāk

Ziemassvētku pasākums 5.-12.kl.

Ziemassvētku volejbola kausa čempioni atkal 12tie!

Skolēnu domes organizētais tradicionālais Ziemassvētku volejbola kauss! Par uzvaru cīnījās skoleni no 8. lidz 12.klasēm. Spraigas spēles, aktīvi līdzjutēji un patīkama gaisotne palīdzēja un uzvarētāju kausu izcīnīja apvienotā 12.klašu komanda.
Skatīt vairāk

Sasniegumi krievu valodas konkursā

Krievu valodas izteiksmīgās runas konkursā piedalījās 14 Druvas vidusskolas skolēni. 1. pakāpe M.Druvaskalnai, P.Kalniņai, Z.Rinmanei, G.Patrašanu, M.Ovsjanņikovam, 2. pakāpe I.Gajevskai, U.Šliserei, L.Vīksnei, 3.pakāpe E.Jakubauskam, E.Tonei, atzinība M.Livandovskai, E.Milčonokai, E.Frīdenbergai Tomašai, G.Gromovam (skolotājas I.Čepojuse, E.Rožkova).

Apsveicam! 

Sasniegumi bioloģijas olimpiādē

Valsts 41. bioloģijas olimpiādes 2. kārtā 1.vieta Paulai Strautmanei, 2.vieta Akselam Jaunzemim, Madarai Druvaskalnai, 3.vieta Ievai Gajevskai, skolu pārstāvēja K.Ziņģe, A.Bērziņa, K.Ozols, K.Gribuste, K.Lange, B.Grinberga, D.Nicis, R.Čukna, K.Adzereiko, A.Vectīrele (skolotāja Ina Rudzutaka).

Apsveicam!

"Ziemassvētki mūsmājās"

Ziemassvētku pasākums 1.-4.klašu skolēniem un vecākiem. 

13.decembrī plkst.18:00 , skolas Svinību zālē 

Uz tikšanos !

Skatīt vairāk

Draudzīgā aicinājuma balva

Priecājamies paziņot, ka, jau otro gadu pēc kārtas, Druvas vidusskola Draudzīgā aicinājuma Skolu reitinga balvu pasniegšanas pasākumā, iegūst 1.vietu kopvērtējumā, kategorijā "Lauku vidusskolas'" un 1.vietu latviešu valodas eksāmena rezultātos, arī kategorijā "Lauku skolas". Apbalvotas tiek labākās skolas valstī, kuras vērtētas pēc iepriekšējā gada centralizēto eksāmenu rezultātiem.
Paldies pedagogiem par ieguldīto darbu un skolēniem par augstiem mācību rezultātiem!

Skatīt vairāk

Talantu skolas 7.decembrī

Hei, talantīgais! Vai pamanīji, ka Talantu skolas jau šo piektdien - 7. decembrī?! Nodarbības solās būt interesantas  - uzzināsi kaut ko jaunu, izmēģināsi kaut ko jaunu, sajutīsi kaut ko jaunu, ieraudzīsi kaut ko jaunu.

Reģistrēts skolēnu mācību uzņēmums "Prieka pērlītes"

Esam priecīgi paziņot, ka skolā reģistrēts pirmais skolēnu mācību uzņēmums "Prieka pērlītes" . Skolēnu mācību uzņēmums (SMU) ir skolēnu veidots un vadīts mācību uzņēmums, kura darbībai piemīt izglītojošs raksturs. SMU mācību nolūkos pilda īsta uzņēmuma funkcijas un darbojas reālā vidē – skolēni ražo un pārdod preces vai pakalpojumus. SMU nav juridiska statusa – tos pārstāv Junior Achievement  Latvija un skola. SMU konsultē un atbalsta SMU konsultanti/biznesa konsultanti. Uzņēmuma "Prieka pērlītes"dibinātājas ir 4. re klases skolnieces Rēzija Romanovska, Paula Vlasova, Elizabete Roze un Elīza Neja. Meitenes ir aktīvas pašakumu rīkotājas, viņām patīk organizēt dažādas aktivitātes bērniem, zīmēt hennas zīmējumus un apgleznot sejas. Jaunais uzņēmums piedāvās šos pakalpojumus  skolasbiedriem gan pasākumos, gan kādas pelēcīgas un garas mācību dienas garajos starpbrīžos. Kā saka pašas meitenes - nosaukums uzņēmumam nav radies nejauši, tas atspoguļo to, ko meitenes vēlas darīt - dāvāt citiem mazus prieka mirkļus. Meitenes ar savu darbību vēlas popularizēt skolu un iedvesmot arī citus skolēnus dibināt savus mācību uzņēmumus. Uzņēmums ir tikko nodibinājies, bet darba pilnas rokas - jāveido piedāvājumu katalogs, jākalkulē cenas, jādomā par reklāmu un klientu piesaistīšanu. "Prieka pērlītes" pirmoreiz savus pakalpojumus piedāvās skolas Ziemassvētku tirdziņā - nāciet un skatieties!

Ja arī Tevi ir ieinteresejusi SMU izveidošana, meklē Agitu Skrebeli vai Lieni Klagišu.

Sasniegumi starpnovadu angļu valodas olimpiādē

Starpnovadu angļu valodas olimpiādē 3.vieta Ivo Stepiņam (skolotāja Liāra Beļkeviča), skolu pārstāvēja Ivo Lauva, Keita Iršina, Raivis Liepa, Jēkabs Galiņš, Alise Alute. Olimpiādei sagatavoja sk. Liāra Beļkeviča un A.Dukāne.

Apsveicam!

Starpnovadu mājturības un tehnoloģiju II olimpiāde

Starpnovadu mājturības un tehnoloģiju II olimpiādē 6.-7. klasēm Druvas vidusskolu pārstāvēja Gatis Valainis, Gusts Polis (skolotājs Andis Ozolnieks).

 

Sasniegumi R.Mūka radošo darbu konkursā

"Man nevajag nemirstības eliksīra,

Nemirstība iesieta Latvijas sierā"  R.Mūks

R.Mūka radošo darbu konkursā godalgotās vietas un uzaicinājumu 14.decembrī piedalīties apbalvošanas pasākumā Galēnu kultūras namā ieguvuši 8 mūsu skolas skolēni- Kate Kaļišuka, Liāna Vitkovska, Gunita Marija Gēliņa, Krista Gabriela Roba, Betija Grīnberga, Amanda Sabecka, Rihards, Roberts Miķelsons, Kristiāna Jansone-, kā arī viņu skolotājas- Sandra Burve, Līga Kaļišuka, Laine Liepa.

Apsveicam ar panākumiem!

Konkurss "Kas manu tautu dara stipru"

Latviešu valodas aģentūra laidusi klajā grāmatu "Kas manu tautu dara stipru", kurā apkopoti 2017.gada konkursa labākie skolēnu literāro darbu fragmenti un zīmējumi, starp tiem 5 mūsu skolas skolēnu radošie darbi, kuru autori ir-Kristiāns Dāvids Kurpnieks (skolotāja L.Liepa), Ieva Lukaža, Krista Gabriela Roba (skolotāja L.Kaļišuka), Krista Sokolovska, Kristīne Bērziņa (skolotāja S.Burve)

Apsveicam ar panākumiem!

Skaitāmpantu dziesmiņas

Saldus mūzikas un mākslas skolas Akustiskā zāle patīkama satraukuma piepildīta. 5.novembris- lielā noslēguma koncerta diena! Tur Druvas vidusskolas mūzikas programmas audzēkņi , kopā ar komponistu Jāni Ķirsi un dziedātāju Rūtu Dūdumu izdzied bērnu dziesmu ciklu koncertprogrammā „Skaitāmpanti”. 

Skatīt vairāk

Junioru NBA līga

Mūsu skolas jaunie basketbolisti zēni un meitenes (2007.g. un jaunāki) trenera Kaspara Baumaņa vadībā šogad piedalīsies NBA Junioru līgā. NBA Jr. līgā piedalās vispārizglītojošo skolu komandas, kurās kopā spēlē gan meitenes, gan puiši. 

Piektidien, 9.novembrī, Rīgas Olimpiskā sporta centra hallē notika NBA Jr. Drafta ceremonija, kurā mūsu skolas komanda izlozēja Sanantonio Spurs komandu, ar kuras vārdu startēs visās līgas spēlēs. 

Komandas kapteine Paula Gulbe par izlozi ir ļoti priecīga, jo šajā komnadā NBA līgā spēlē arī latviešu basketbolists Dāvis Bertāns. 

Sekosim līdzi mūsu komandas panākumiem, par kuriem regulāri ziņos arī radio Star Fm Basketbola jaunumos.

Arvita Romanovska, direktora vietniece audzināšanas jomā 1.-5.klasēm 

Skatīt vairāk

Mēs iesim skolā 2.nodarbība

Gaidīsim topošos pirmklasniekus un viņu vecākus uz nodarbību cikla "Mēs iesim skolā" 2. nodarbību piektdien, 23.novembrī plkst.16:00

 

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Lida, Lidija

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Druvas vidusskola saņēmusi balvu par labākajiem CE rādītājiem lauku vidusskolu grupā 2018. gadā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt