Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Zane, Zuzanna

Dzimšanas dienu svin:

Viesturs Alutis

Alla Bondarika

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Talantu skolas februārī!

Iepazīsties ar Talantu skolu piedāvājumu un tiekamies jau piektdien, 21.februārī plkst.15:00-18:00 ! 

 

Skatīt vairāk

Gredzenu vakara izrāde

Jau šo piektdien, 21.februārī plkst.18:30, mūsu 12.klase parūpējušies par brīnišķīgu vakaru un gatavi sniegt "Īsu pamācību mīlēšanā" pēc R.Blaumaņa darba motīviem! Esi laipni aicināts! 

Skatīt vairāk

MĒS IESIM SKOLĀ!

Aicinām topošos pirmklasniekus un vecākus uz iepazīšanās nodarbībām  „Mēs iesim skolā!” 21.februārī plkst.16:00-18:00. Bērni grupiņās darbosies dažādās aktivitātēs, kas palīdzēs iepazīt skolu, vienam otru un skolotājus. Vecākiem būs iespēja uzdot visus sev interesējošos jautājumus, kā arī būs iespēja pirmajiem uzrakstīt iesniegumus par skolēna uzņemšanu 1.klasē! Uz tikšanos!

Skatīt vairāk

Pirmsskates koncerti

Brocēnos 5. februārī vidusskolas un 7.-9.klašu deju kolektīviem, 12. februārī 1.-6.klases deju kolektīviem notiek pirmsskates deju koncerti, kuros tiek precizētas skates dejas, lai veiksmīgā sagatavotos  XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas deju lielkoncerta "Saule vija zelta rotu" koprepertuāra skatēm.

Dejojam Priekulē

JDK "Puzurs" un studija 25.janvārī Priekules kultūras namā kopā ar Priekules deju kolektīviem un TDA "Vaduguni" izdejoja daudzas dejas sadraudzības koncertā.

Skatīt vairāk

Sasniegumi volejbolā

Saldus novada skolu sacensībās volejbolā Druvas vidusskolas meiteņu komandai 1.vieta un iespēja cīnīties par uzvaru Rīgā! 

Veiksmi un cīņassparu!

Deju nometnes

Druvas vidusskolas deju kolektīvi aktīvi iesaistās deju nometnēs, kas palīdz sagatavoties skatei, gūt dejotprieku un saliedēties!

Skatīt vairāk

Sasniegumi informātikas olimpiādē

Informātikas (programmēšanas) valsts 33.olimpiādes 2.posmā maksimālo punktu skaitu un 1.vietu ieguva Ansis Andersons. 2.vieta Rūdolfam Ceimeram, 3.vieta Jēkabam Galiņam. Paldies skolotāju komandai par skolēnu sagatavošanu!

Izturību, gatavojoties trešajam posmam!!

Sasniegumi vēstures olimpiādē

Vēstures valsts 26. olimpiādes 10.-12. klasēm 2.posmā Edijam Jakubauskam atzinība (skolotājs Aivars Tērauds).

Apsveicam ar panākumiem!

Sasniegumi latviešu valodas un literatūras olimpiādē

Latviešu valodas un literatūras valsts 46. olimpiādes 8.-9. klasēm 2.posmā 1.vieta Evelīnai Frīdenbergai Tomašai, 2. vieta Evelīnai Vlasovai, atzinība Evelīnai Baltiņai (skolotāja Sandra Burve).

Evelīna Frīdenberga Tomaša un  Evelīna Vlasova ir uzaicinātas uz olimpiādes 3.posmu.

Apsveicam ar panākumiem!

Sasniegumi zinātniskajā konferencē

Starpnovadu zinātniskajā konferencē 1.pakāpe Edijam Jakubauskam, Katrīnai Zvejniecei, Elzai Ķuzei, Paulai Rabovičai, Ievai Gajevskai, Sarmītei Laukakmenei, Kristai Langei, Laurai Ceļapīterei, 2.pakāpe Martai Znotiņai, Linetai Vīksnei, Artai Polei, Rūdolfam Prūsakam, Paulai Strautmanei, Uvai Eglītei, Ievai Zutei. Visu skolēnu darbi ir nosūtīti izvērtēšanai Kurzemes zinātniskās konferences komisijai.

Apsveicam ar pirmajiem sasniegumiem pētniecībā!

Sasniegumi ekonomikas olimpiādē

Ekonomikas valsts 21. olimpiādes otrajā posmā atzinība Rūdolfam Fišeram (skolotājs Jānis Mūrmanis)

Apsveicam ar panākumiem!

Sasniegumi fizikas olimpiādē

Fizikas valsts 70.olimpiādes 2.posmā 1.vieta Elzai Ķuzei, Mārcim Kaļišukam, atzinība Raivim Liepam, Martai Blūmai (skolotāja Alla Bondarika).

Apsveicam ar panākumiem!

Projektu dienas

Projektu dienas noslēgušās ar izstādi "Spēle Expo".

Izstādē katra komanda stendā prezentēja projekta dienās izstrādāto produktu. 

Katra skolēna uzdevums bija izmēģināt vismaz 4 no piedāvāto spēļu klāsta, piedalīties Erudīcijas konkurā, Izdzīvošanas spēlēs skolas parkā un Improvizācijas spēlēs skolas vestibilā.

Spēles turpmākai izmantošanai, atrodamas skolas gaiteņos, pie priekšmetu skolotājiem un klašu audzinātājiem! 

Aplūko 11.klases skolnieku video un foto par to, kā pagāja mūsu nedēļa! 

Skatīt vairāk

Skolas deju kolektīvu koncerts "Čimaru- čamaru"

Piektdien, 14.februārī plkst.18:00 Mazais Puzurs (visas grupas), Puzura studija un JDK Puzurs aicina uz deju koncertu Brocēnu kultūras namā! Uz tikšanos! 

Skatīt vairāk

Projektu nedēļa ir sākusies

Pirmā diena Projektu nedēļai - “Spēle”

Sākusies projektu nedēļa Druvas vidusskolā (no 4. līdz 6. februārim). Šī gada tēma „Spēle”. Projekta nedēļas akcents likts uz dažādu spēļu izveidi, kas būtu saistītas ar mācību priekšmetiem (matemātisko domāšanu, bioķīmiju, IT, mūziku, erudīciju), kā arī atgādināt piemirstās bērnības spēles. Skolēniem tika dota iespēja izvēlēties pašiem interesējošu grupu, kurā 3 dienu laikā kopā ar citiem skolēniem izveidot interesantu spēli un prezentēt pārējiem skolasbiedriem. Pirmās dienas katras grupas mērķis bija atrast ideju spēles izveidei.

Atklāšanas pasākumā 2. - 6. klašu skolēni tikās ar Klāvu Ozolu, kas dalījās ar savu pieredzi X faktorā, savukārt 7., 8., 9., 11. klases skolēni tikās ar Ansi Pūci, kas iedvesmoja skolēnus atrast motivāciju dzīvē. Skolā pie 2. - 4. klašu skolēniem viesojās „Solid Wood Gifts”, kas bija atveduši 4 veida attīstošas koka spēles – “Solo noble”, “Krāsu loģika”, “Kvadra tetris”, “Leonard oda Vinci Tilts”.

Arta Romane, 11.klases skolniece

Skatīt vairāk

MĒS IESIM SKOLĀ!

Jaunajā gadā atsākam nodarbības topošajiem pirmklasniekiem! 

Gaidīsim Tevi, topošo skolniek, piektdien, 24.janvārī plkst.16:00 Druvas vidusskolā! 

Skatīt vairāk

1.re uz finālu Rīgā!

Mūsu mazo 1.re komanda "Žiperīgie" kopā ar audzinātāju Arvitu Romanovsku šodien, SPORTLAND "Pirmie soļi basketbolā" stafetēs izcīnīja vietu finālā Rīgā! Priecājamies par mazajiem Žiperiem un vēlam veiksmi nākamajās sacensībās! 

Skatīt vairāk

Atklātās mūzikas ieskaites

Druvas vidusskolā decembris atnāk ar mūzikas un dziesmu skaņām, ko nes mūzikas programmas skolēnu atklātās ieskaites instrumentu spēlē un vokālā! Vairākus vakarus skolēni iepriecināja savus vecākus ar muzikāliem priekšnesumiem. 

Prieks par skolēnu sagatavotību un atbildību! Paldies visiem instrumenta spēles skolotājiem, īpaši mūzikas katedras vadītājai  Olitai Mauerzakai par pasākuma organizāciju!

Mājturības stundās- deju svētku rekvizīti

Paldies 7.-8.klases puišiem un skolotājam A.Ozolniekam par mājturības stundās pagatavotajiem grābekļiem, kas nepieciešami, gatavojoties  Latvijas skolu jaunatnes deju svētkiem dejā "Grābtin grābu siena pļavu"!

JDK "Puzurs"dejotāji

 

Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Zane, Zuzanna

Dzimšanas dienu svin:

Viesturs Alutis

Alla Bondarika

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt