Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Antoņina, Ņina, Ninona, Oksana

Ieskaties!

Īsi par izglītības iestādēm svarīgo

Kā strādās izglītības iestādes līdz 15. novembrim?

Aktualitātes par skolas darbu ārkārtas situācijā

Ņemot vērā šābrīža situāciju, brīvlaiks tiek pagarināts. Bet tas ir tikai tāpēc, lai pēc 15. novembra mēs visi varētu atgriezties skolā un mācīties klātienē. Atceramies, ka visiem mācības atsākas 1. novembrī! 1. - 3. klasei klātienē, 4. - 12. klasei attālināti. 

Sacensības futbolā

Saldus novada skolu sacensībās futbolā 6.-7.klašu puišu komandai 3.vieta (I.Grinberga, K.Baumanis, S.Mālniece).

Komandā- Gustavs Šteinbergs, Emīls Geisters, Ingus Eglītis, Bruno Jēkabsons, Jānis Roķis, Sendijs Popsujevičs, Daniels Bartkus, Keits Kārkliņš, Rūdolfs Sproģis.

Apsveicam!

 

Sasniegumi sportā

Saldus novada skolu sacensībās florbolā vidusskolas puišu komandai- Marks Mežiņš, Voldemārs Ronis, Rainers Apinis, Nils Mednis, Kurts Štengels, Ivo Osis- 1.vieta (skolotājs Z.Zeps).

Rudens krosa stafetēs:

Anabellai Beķerei, Petrai Krausai, Markusam Gurskim, Jēkabam Mālniekam 2.vieta (skolotāja I.Grinberga un S.Mālniece)

Gustavam Skadmanim, Markusam Harunam, Oskaram Krastam, Emīlam Krastam 2. vieta.

Prieks par sportisko garu!

"Puzurs" dejo koncertā "Tā tik ir vasara"

Septembrī četras dienas Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā tika filmēts latviešu skatuviskās tautas dejas kolektīvu koncerts "Tā tik ir vasara", kura dalībnieki bija arī JDK "Puzurs" ar J.Purviņa deju "Pelīšu polka". Lepojamies un priecājamies, ka mūsu kolektīvs varēja būt daļa no šī pasākuma!
Uz tikšanos LTV 4.novembrī!
Plašāku J.Purviņa vēstījumu par koncertu un interviju ar Flavio var dzirdēt:
https://klasika.lsm.lv/lv/raksts/svetku-dienasgramata/ieskats-dziedundejo2021-norisu-ta-tik-ir-vasara-un-dziesmu-koks-.a150000/
Kā arī foto:
https://flickr.com/photos/dziediundejo2015/51512855007/in/album-72157719912075137/

Skatīt vairāk

Projekts "3D-Drosmīgām domām un idejām"

Tika popularizēta dizaina un tehnoloģijas nozare. Dalībniekiem -30 jauniešiem pavērās iespējas paplašināt redzesloku un izmēģināt darbībā 3D dizaina veidošanas rīku. Radošajā nodarbībā dalībnieki uzkrāja ne tikai sadarbības pieredzi, kas pēc COVID 19 attālinātajām mācībām bija svarīgi aktualizēt, bet arī jaunas zināšanas.

Skatīt vairāk

Karjeras atbalsta projekts

Piesakies  karjeras konsultācijai:

* ja tev vajadzīga palīdzība laika plānošanā;

* kā aizpildīt savu brīvo laiku;

* kura mācību iestāde, programma man būtu piemērotākā;

* vēlos  labāk izprast  savas stiprās puses;

* vēlos pārliecināties par savu izvēli ( izpildīt testus, parunāties)

 

"Puzurs" Kurzemes deju jostā

"Es dzenu saknes dziļi Kurzemes krastā..." Tie ir  vārdi, ar kuriem sākās horeogrāfa Jāņa Purviņa organizētā akcija "Kurzemes deju josta", kur 82 deju kolektīvi 28.augustā jūras krastā vienojās dejā. Arī JDK "Puzurs", izpildot A.Daņiļeviča deju "Lielais rits", sajuta, kā "mostas dvēsele un deju soļos bango.. sirds". 

Video: https://www.facebook.com/1307487225932517/posts/5000779919936544/

 

 

Druvas vidusskola "Draudzīgā aicinājuma skolu reitingā"

"Draudzīgā aicinājuma fonda skolu reitings" ir izveidots, lai atspoguļotu objektīvu skolu vērtējumu pēc CE rezultātiem!

2020.gadā lauku vidusskolu grupā Druvas vidusskolai:

kopvērtējumā  5.vieta,

nominācijā latviešu valoda un literatūra 2.vieta

Savukārt nominācijā angļu valoda Druvas vidusskola saņem dāvanā Mazo Pūci par iegūto 1.vietu!

Lepojamies ar skolēnu un skolotāju mērķtiecīgo darbu, gatavojoties centralizētajiem eksāmeniem! 

Latvijas skolu reitingā 14.vieta!

Latvijas skolu reitingā 2021 darbā ar talantīgajiem skolēniem Druvas vidusskola lielo skolu grupā ieguvusi 14.vietu. Konkursā balles aprēķina pēc katras skolas skolēnu rezultātiem attiecīgā mācību gadā mācību priekšmetu Valsts mēroga olimpiādēs, atklātajās olimpiādēs, zinātniski pētnieciskajos konkursos un citos Valsts mēroga konkursos. Šajā mācību gadā šo augsto novērtējumu palīdzēja iegūt Ansis Gustavs Andersons ar 2.pakāpi ķīmijas valsts 62. olimpiādē, 1.pakāpi matemātikas valsts 71.olimpiādē, sasniegumiem informātikas olimpiādēs, kā arī Jana Škraba,  Alise Bērziņa, Raivis Liepa, iegūstot godalgotas vietas Latvijas Skolēnu 45.zinātniskās pētniecības darbu konferencē!  Paldies arī skolotājiem, kas palīdzēja šiem jauniešiem uzmirdzēt, jo tas ir skolēnu- skolotāju sadarbības, mērķtiecības apliecinājums!

Leposimies ar savējiem!

 

 

 

Skatīt vairāk

Multimediji drāmas kursu noslēdz ar izrādi.

Neparastais mācību gads noslēdzies arī 12.klases multimediju programmas jauniešiem.  Viens no drāmas kursa noslēguma darbiem bija izrāde platformā ZOOM -  H. Paukšs "Piedod, Bokačo, ja vari!". Autora savdabīgais skatījums uz pasauli, spēle ar laiku, telpu, absurda dramaturģijas nokrāsām ...

Un tas viss, kopā saspēlējoties katram no sava datora "skatuves" . Šo izaicinājumu jaunieši pieņēma un par gala "produktu" priecājās. 

"Varēja labi izspēlēties"- tā par iejušanos tēlos atzina aktieri. 

Skatīt vairāk

Skan pēdējais zvans devītajiem

Ar sirsnīgiem ceļa vārdiem un laba vēlējumiem no 8.klasēm, un mīļiem paldies vārdiem no 9.klasēm, skandinām 9.klašu Pēdējo zvanu uz pēdējo, kopīgo klases stundu!

Skatīt vairāk

Sasniegumi Baltijas informātikas olimpiādē

27. Baltijas informātikas olimpiādē Jauno programmētāju sacensībās piedalījās 11 dalībvalstis, bet Latviju olimpiādē pārstāvēja 12 dalībnieki, tai skaitā arī mūsu skolas 9.klases skolnieks Ansis Gustavs Andersons, lai  sacenstos  par iekļūšanu Starptautiskās informātikas olimpiādes Latvijas delegācijas četriniekā. Varam lepoties- Ansis ir Starptautiskās informātikas olimpiādes Latvijas delegācijas dalībnieks! Paldies visiem pedagogiem, kas palīdzējuši Ansim sasniegumos,- Andrim Andersonam, Normundam Svētiņam un Latvijas izlases pedagogiem!

Svinot Latvijas brīvību

Brīvības svinēšana ir skaistākais, kas tautai dots!
Paldies par šiem svētkiem, visiem, kuri teica "JĀ!" brīvai Latvijai!
Sveicam ikvienu Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienā!
#4maijs
 
Skatīt vairāk

Mūsu 4. klašu komandai 1. pakāpe Mūzikas olimpiādē.

          Lepojamies ar mūsu 4.klašu skolēnu panākumiem Kurzemes novada vispārizglītojošo skolu, kuras realizē padziļinātās mūzikas apguves programmu, olimpiādē. Mūsu skolēnu komandai 1. pakāpe. Un nominācija "Harmoniskākā komanda" 

        Skolas komandu pārstavēja Elīna Sobute, Elīza Lūse, Alise Lejasmeijere, Jēkabs Mālnieks, Rihards Ķempelis. 

      Kopā olimpiādē tika pārstāvētas 5 Kurzemes skolas: Ventspils Centra sākumskola, Talsu pamatskola, Tukuma 2. pamatskola, Z.Mauriņas Grobiņas novada vidusskola un mūsu- Druvas vidusskola!

      Paldies mūzikas skolotājiem par ieguldīto darbu- gan komandas gatavošanai olimpiādei, gan arī olimpiādes rīkošanā. Jo, sadarbojoties visām olimpiādē iesaistītajām skolām, kopīgi tapa visi olimpiādes uzdevumi- katrai skolai gatavojot kādu no uzdevumiem.

Skatīt vairāk

Svini Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienu!

Svini Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienu! 

Arī šogad svētkus sagaidām katrs savās mājās, bet mums ir dažas idejas, kā tos vari īpaši nosvinēt savas ģimenes lokā. 

Skatīt vairāk

Sasniegumi festivālā "..un es iešu un iešu"

XIV Latvijas Bērnu un jauniešu teātra festivāls “…un es iešu un iešu…”  ir ikgadējs skolu teātru pasākums, kurā piedalīties ir ļoti vērtīgi, interesanti un pat prestiži. Šogad tas notiek attālināti.  Balstoties uz festivāla nolikumā izvirzītajiem vērtēšanas kritērijiem,  vērtēšanas komisija ar režisoru Robertu Segliņu priekšgalā piešķīruši specbalvas arī Druvas vidusskolas 12.kl. multimediju programmas jauniešu darbiem:

Nominācijā “Par domas atklāsmi” – Vinetas Sarmītes Laukakmenes video stāsts “Laika zaglis”

Nominācijā “Par spilgtu vēstījumu” – Kārļa Dureikas video stāsts “Manas bailes. Kadri un krāsas

Paldies drāmas skolotājai Ingunai Vējai un mediju skolotājam Laurim Rinmanim!

Apsveicam ar panākumiem!

Deju festivāls "Tek, saulele tek"

JDK "Puzurs" un 4.-5.klases deju kolektīvs "Mazais Puzurs" bija uzaicināti uz skolēnu tautas deju festivālu Lietuvā "Tek saulele, tek", kurš bija ieplānots 24.aprīlī. Diemžēl nebija iespējams visiem tikties klātienē, izdejoties un satikt jaunus draugus, tomēr tika izveidots video koncerts, kuru iespējams noskatīties šeit:

https://www.youtube.com/watch?v=aAKReOLtn9A&ab_channel=Indr%C4%97Dauk%C5%A1yt%C4%97  

Prieks, ka varam atkal sākt mēģināt skolas stadionā vismaz 10 dejotāji kopā, ne tikai tikties tiešsaistes mēģinājumos un varam gatavoties deju svētku  lielkoncerta fināla video klipa "Svinēt sauli" ierakstam! Ceram, ka arī jubilejas koncerts, kuram bija jānotiek 10. aprīlī, vēl šogad tiks īstenots! 

Šis laiks vēl jo vairāk ir pierādījis, ka "dejot ir laime"! 

Sasniegumi konkursā "Ķengurs- matemātika visiem"

Konkurss "Ķengurs- matemātika visiem" veicina matemātikas popularitāti, konkursa galvenais mērķis ir parādīt skolēniem matemātikas aizraujošās īpašības, sniegt viņiem iespēju sajust prieku no intelektuālās piepūles. Šogad Druvas vidusskolu pārstāvēja 101 skolēns 2.-11. klasei, bet kopā Latvijā šai konkursā piedalījās 9379 skolēni. Ansis Gustavs Andersons ieguva valstī 1. vietu 9. klašu grupā un  Edgars Andersons- 4. vietu 7.klašu grupā. Paldies matemātikas skolotājai Antrai Jankovskai, Anša tētim Andrim Andersonam!

Savā klašu grupā starp Druvas vidusskolas skolēniem augstākos rezultātus ieguva Dārta Lasteniece, Gustavs Skadmanis, Agate Šmite, Krists Lastenieks, Gustavs Šmits, Kate Sormule, Rainers Apinis, Rūdolfs Ceimers.

Prieks par skolēnu ieinteresētību matemātikā!

Ansim Gustavam Andersonam 2.pakāpe ķīmijas olimpiādē

Lepojamies ar izcilajiem rezultātiem ķīmijas valsts 62.olimpiādes valsts kārtā! Ansim Gustavam Andersonam- 2. pakāpe! Paldies ķīmijas skolotājai Inesei Zīrupai par rezultatīvu sagatavošanu olimpiādei!

 

Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Antoņina, Ņina, Ninona, Oksana

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt