Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egīls, Nauris

Dzimšanas dienu svin:

Elīza Ozola, Tīna Gūtmane

Ilze Kļava, Sigita Reitere

Ieskaties!

INFO NEDĒĻA 2021

Jau nākamajā nedēļā 12.-16.aprīlī iepazīsti Druvas vidusskolu!
Katru dienu plkst.12:00 Druvas vidusskolas Facebook un Youtube kanālos seko ziņu sižetiem "Druvas vēstis", kuros uzzini visu par vidusskolā piedāvātajiem mācību virzieniem, skolā piedāvato interešu izglītību, pasākumiem un iespējām dzīvot kopmītnēs.
15.aprīlī plkst.18:00 aicinām topošos vidusskolēnus un vecākus pievienoties Zoom tiešsaistei un sarunā ar skolas vadību un skolotājiem noskaidrot sev interesējošo par mācībām vidusskolā
Pieteikšanās: ej.uz/INFO2021
16.aprīlī plkst. 12:00 "Ko viņi tev nepateica..?" Zoom tiešsaiste ar Druvas vidusskolas skolēniem, piesakies, pieslēdzies un uzzini, ko par skolu stāsta tās audzēkņi!
Pieteikšanās: ej.uz/SKOLENI2021
Jau šo svētdien, 11.aprīlī plkst.11:00 nenokavē raidījumu "Sarunas virtuvē", kurā iepazīsies un vēlās brokastis gatavosi kopā ar vienu no nākamā gada 10.klašu audzinātājām- Sanitu Ķeiri.
Seko aktuālajai informācijai un nepalaid garām svarīgo!

Sasniegumi valsts zinātniskajā konferencē

Latvijas Skolēnu 45.zinātniskās pētniecības darbu valsts konferencei šogad tika izvirzīts 551 skolēns no visas Latvijas. Attālinātajā jauno zinātnieku konferencē, kas norisinājās trešdien, 31. martā, sešās zinātņu nozaru grupās tika prezentēts kopumā 471 zinātniskās pētniecības darbs. No mūsu skolas konferencei tika izvirzīti 5 skolēni. 1. pakāpi ieguva Jana Škraba (darba vadītāja Līga Kaļišuka), 2. pakāpi ieguva Alise Bērziņa (darba vadītāja Inese Zīrupa), 3. pakāpi - Raivis Liepa (darba vadītājs Sergejs Beļkevičs). Augstu novērtējumu ieguva arī Marta Paula Stepena (darba vadītāja Inese Zīrupa), Madara Virbicka (darba vadītāja Līga Kaļišuka).

Lepojamies un apsveicam!

Matemātikas olimpiādes virsotnē

Pateicoties labajam rezultātam matemātikas olimpiādes novada kārtā un iepriekšējo gadu sasniegumiem atklātajās matemātikas olimpiādēs, mūsu skolas 9.do klases skolēns Ansis Gustavs Andersons tika uzaicināts uz matemātikas olimpiādes valsts kārtu, kurā sacentās visi labākie Latvijas skolu matemātiķi. Kopumā 93 dalībnieki no 9. līdz 12. klasei.

Skatīt vairāk

Iepazīsti audzinātājus raidījumā "Sarunas virtuvē"

Jauns raidījumu cikls "Sarunas virtuvē", svētdienās plkst.11:00, skolas Facebook un YouTube lapās.
Virtuve ir tā vieta, kurā noris sarunas pēc darbos pavadītas dienas.
Virtuve ir vieta, kurā kaļam kopīgus plānus un idejas jaunai dienai.
Virtuve ir vieta, kurā esam kopā viens ar otru mīļās sarunās.
Iepazīstieties tuvāk, gatavojot vēlās brokastis, kopā ar topošo 1. un 10. klašu audzinātājiem Druvas vidusskolas virtuvē!
Uz tikšanos tiešsaistē!

Muzikālais vakars ar dziedošajiem skolotājiem

Arī šajā piektdienā mēs vēlamies jūs iepriecināt un atkal būsim tiešraidē skolas Facebook un YouTube lapās.
Muzikālais vakars ar dziedošajiem Druvas vidusskolas skolotājiem- 19.martā plkst.20:00!

Kandidāti nominācijai "Druvas vidusskolas Superskolēns"

Klāt Pavasara brīvlaiks! 

Lielisks atskaites punkts, lai izvērtētu padarīto, sasniegto, veiksmes un izdošanās! Kā solīts- pirms Pavasara brīvlaika atkal tiek pārskatīti nominantu saraksti titulam DRUVAS VIDUSSKOLAS SUPERSKOLĒNS! Un ikvienam 1. - 3. klašu skolēnam bija iespēja tikt nominētam.

Skatīt vairāk

Sasniegumi Kurzemes zinātniskajā konferencē

Kurzemes zinātniskajā konferencē pētnieciskos darbus aizstāvēja 8 Druvas vidusskolas skolēni.

1.pakāpe Alisei Bērziņai, Martai Paulai Stepēnai (skolotāja Inese Zīrupa), Raivim Liepam (skolotājs Sergejs Beļkevičs), Madarai Virbickai (skolotāja Līga Kaļišuka), 

2. pakāpe Janai Škrabai (skolotāja Līga Kaļišuka);

3. pakāpe Laurai Ābolai (skolotāja Inese Zīrupa), Emīlam Bentam (skolotāja Ina Rudzutaka), Anetei Andersonei (skolotāja Alla Bondarika)

Lepojamies ar sasniegumiem!

Skatīt vairāk

Sasniegumi ķīmijas olimpiādē

Ķīmijas 62.valsts olimpiādes 2.kārtā 1.vieta un iespēja piedalīties valsts olimpiādes 3.kārtā Ansim Gustavam Andersonam. Atzinība- Paulai Strautmanei, Ievai Gajevskai, Martai Blūmai, Sindijai Kristai Neilandei, Beātei Betai Makovskai. Olimpiādes dalībnieki- Alise Bērziņa, Rūdolfs Ceimers, Rainers Jevgeņijs Apinis (skolotāja Inese Zīrupa)

Lepojamies ar panākumiem!

Sākusies iesniegumu pieņemšana mācībām 1. klasē!

Topošie 1. klašu skolēnu vecāki!!!

Druvas vidusskolā bērnu pieteikšana mācībām 1. klasē (2021./2022.m.g.) ir sākusies!

 

Skatīt vairāk

Sniega diena " Noķer ziemu aiz astes!"

Un mēs to paveicām! Mirkli, pirms mūs visus sasniedza tuksneša putekļi un siltie saules stari, mēs devāies baudīt ziemas priekus un izbaudīt aktivitātes svaigā gaisā. Ver vaļā rasktu un aplūko galeriju! 

Skatīt vairāk

Sasniegumi ģeogrāfijas olimpiādē

Ģeogrāfijas valsts 38.olimpiādes 2. kārtā 1. vieta Rūdolfam Fišeram un Akselam Jaunzemim. Abi jaunieši uzaicināti uz olimpiādes 3.kārtu! 2.vieta Rūdolfam Prūsakam, 3.vieta Elzai Ķuzei, atzinība Edijam Jakubauskam, piedalījās Kārlis Dureika (skolotājs Juris Levics).

Lepojamies ar saniegumiem!

Sasniegumi matemātikas olimpiādē

Matemātikas valsts 71.olimpiādes 2.kārtā 1.vieta Ansim Gustavam Andersonam (skolotāja Antra Jankovska), 2.vieta Elzai Ķuzei, Martai Blūmai, 3.vieta Akselam Jaunzemim (skolotāja Sanita Ķeire).

Lepojamies ar saniegumiem!

Sasniegumi latviešu valodas un literatūras olimpiādē

Latviešu valodas un literatūras valsts 47.olimpiādes 2.kārtā 11.-12.klasēm 2.vieta Liānai Vitkovskai, Elijai Līvai Freimanei, 3.vieta Unai Šliserei, atzinība Hertai Radziņai, Kristai Langei, Paulai Strautmanei, Alisei Bērziņai, Anetei Elīzai Andersonei, piedalījās Laura Ceļapītere, Elza Ķuze, Laura Ābola (skolotāja Sandra Burve, Līga Kaļišuka).

Latviešu valodas un literatūras 2.kārtas olimpiādē 8.-9. klasēm 3.vieta Katrīnai Sapnovai, skolu pārstāvēja arī Gabriela Patrašanu (skolotāja Inga Koreņika).

Lepojamies ar saniegumiem!

 

Sasniegumi ekonomikas olimpiādē

Ekonomikas valsts 22.olimpiādes 2.kārtā 1. vietu un iespēju piedalīties 3.kārtā ieguva Rūdolfs Fišers, savukārt 2.vieta Emīlam Bentam, 3.vieta Ivo Stepiņam (skolotājs Jānis Mūrmanis).

Lepojamies ar sasniegumiem!

Sit 5 un ieplāno 25!

Š.g.25. februārī pasākums Eksperimentu nakts 1.-5. kl. skolēnu ģimenēm - tēma Videi draugs. Iepazīsties ar pasākuma plānu, uzmanīgi izlasi arī sīkos burtus! :) Tiekamsies!

Skatīt vairāk

Ziemas aktivitāšu diena

Zinām, šogad daudz laika pavadīts pie datora ekrāna, grāmatām, uzdevumiem, bet februāris jau tuvojas beigām... Tāpēc aicinām ikvienu 1.-12.klases skolēnu 19.februārī- Noķer ziemu aiz astes!
Izmanto šo dienu, lai izbaudītu kādu no ziemas aktivitātēm, kuru šogad (vai varbūt vispār nekad) neesi izbaudījis! Dodies piedzīvojumā un nākamajā klases stundā pastāsti klasesbiedriem, ko foršu izmēģināji!
Skatīt vairāk

Eksperimentu nakts 2021

Pasākums 1.-5. kl. skolēnu ģimenēm! Noteikti piedalies!

Skatīt vairāk

Sasniegumi fizikas olimpiādē

Fizikas valsts 71. olimpiādes 2. posma olimpiādē no mūsu skolas piedalījās 7 skolēni. Visaugstāko rezultātu starp Saldus, Brocēnu un Skrundas novadu skolēniem un 1.vietu ir ieguvis Ansis Gustavs Andersons (26,5 punkti). Tas ir izcils rezultāts arī valsts mērogā, un līdz ar to Ansis ir uzaicināts startēt valsts olimpiādes 3.kārtā. Augstāko rezultātu starp Saldus, Brocēnu un Skrundas novadu skolēniem savā klašu grupā ir ieguvuši- Elza Ķuze (2.vieta) un Raivis Liepa (3.vieta)Robertam Jansonam un Raineram Apinim atzinība, savas zināšanas fizikā pārbaudīja arī Kristers Jaksts un Kurts Štengels. Olimpiādei palīdzēja sagatavoties skolotāja Alla Bondarika.

Lepojamies ar sasniegumiem!

Mūsējiem lielisks sniegums konkursa "Bebr[a]s" finālā

30. janvārī tiešsaistes formātā norisinājās starptautiskā loģiskās un algoritmiskās domāšanas konkura "Bebr[a]s" finālsacensības. No Druvas vidusskolas finālā piedalījās trīs dalībnieki. Desmit uzdevumu atrisināšanai sacensībās bija paredzētas vien 20 minūtes. Šādas sacensības prasa labas matemātikas zināšanas, milzīgu domāšanas ātrumu un spēju koncentrēties. Mūsējie šo pārbaudījumu izturēja godam. Ansis Gustavs Andersons izcīnīja 1. vietu (9.-10. klašu grupā), Edgaram Andersonam - 3. vieta (7.-8. klašu grupā), bet Rūdolfs Ceimers dalīja 7.-10. vietu (11.-12. klašu grupā). Tas tiešām ir lielisks rezultāts, jo finālā piedalījās visu Latvijas skolu paši labākie. Jāpiebilst, ka Ansis ieguva arī dalītu lielāko punktu skaitu starp visiem dalībniekiem kopumā. Apsveicam!

Ieteikumi vecākiem attālināto mācību periodā!

Sākot ar 25. janvāri arī 1. - 4. klašu skolēni mācības uzsāks attālināti. Skolēniem paredzētie darbi tiks ievietoti e-klases dienasgrāmatā. Aicinām vecākus būt par atbalstu veicamo darbu plānošanā, neskaidrību gadījumos sazināties ar priekšmetu skolotāju vai klases audzinātāju. 

Mēs nevaram mainīt apstākļus - varam tikai tiem piemēroties! 

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egīls, Nauris

Dzimšanas dienu svin:

Elīza Ozola, Tīna Gūtmane

Ilze Kļava, Sigita Reitere

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt