Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Grieta, Strauta

Dzimšanas dienu svin:

Elīna Novada, Sarmīte Vineta Laukakmene, Vanesa Kronberga

Inese Zīrupa

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Berlīne manām acīm

Publicēts: 01. oktobris 2018
Atjaunots: 01. oktobris 2018

Katru dienu devāmies kādā interesantā ekskursijā. Apskatījām “Pasaules dārzus”, izbraucām ar trošu vagoniņiem, no kuriem pavērās plašs skats uz Berlīni, apskatījām Berlīnes mūri, kā arī bijām terorakta upuru piemiņas vietā. Protams, devāmies arī uz Berlīnes centru apskatīt dažādus apskates objektus, piemēram, televīzijas torni, kas ar savu iespaidīgo augstumu piesaista uzmanību, pasaules pulksteni,  pie kura var apskatīt dažādas laika joslas un noskaidrot, kāds laiks ir dažādās pasaules vietās. Devāmies uz Reihstāgu un ciemojāmies Eiropas mājā. Iegriezāmies arī šokolādes muzejā un veikaliņā, kurā iepirkām īstu vācu šokolādi. Interesants šķita Sansusī pils apmeklējums. Pils mūs pārsteidza ar savu krāšņumu un dārziem, kuros apskatījām vēsturiskās celtnes, dārzu izkārtojumus un vienkārši baudījām saulīti un silto laiku. Izbraucām ar kuģīti pa Šprē upi un uzzinājām kaut ko vairāk par senajām celtnēm un arhitektūru. Kā arī devāmies pastaigās pa dažādām ieliņām, kuras glabā kādus noslēpumus un senus notikumus. Protams, ka bez Brandenburgas vārtiem iztikt nevar nekādi, tādēļ apskatījām arī tos! 

Katru dienu bija dažādas aktivitātes, lai mēs vairāk sadraudzētos ar vācu vienaudžiem, bet vakaros kopā ar Berlīnes jauniešiem devāmies apskatīt dažādas Berlīnes vietas. Ar lielām emocijām visi atceras vakaru, kad vācu jaunieši mūs aizveda līdz  kalnam, no kura pavērās skats uz visu Berlīni. Kalnā sagaidījām saulrietu un dziedājām latviešu dziesmas, Vācu jauniešiem tas likās interesanti, tādēļ viņi centās dziedāt līdzi.  Un , protams, vācu jauniešiem mācījām dejot pie kārtīgas zaļumballes mūzikas! 

  Šīs dienas, kas tika pavadītas Berlīnē, mēs atceramies tikai un vienīgi ar labām emocijām. "Šis ceļojums man bija liels izaicinājums, šo atcerēšos visu mūžu! Tas deva man daudz labu atmiņu un draugu, bet vislabāk man palika atmiņā, kā ar vācu bērniem kāpām kalnā, kopā uzdejojām un dziedājām dziesmas, tas bija ļoti aizkustinoši,” atceras Eva.

 "Bija ļoti jautri staigāt pa pilsētu! Ļoti daudz interesantu un izglītojošu muzeja apmeklējumu. Iepazinu jaunus draugus, ar kuriem joprojām kontaktējos. Kā arī mēs paši, latviešu jaunieši, ļoti satuvinājāmies! Neaizmirstamas atmiņas!" ar lielu aizkustinājumu atceras Elija.

 "Ļoti patika kopā pavadītais laiks ar mūsu skolas bērniem , kā arī ar Vācijas skolas bērniem. Viss bija labi pārdomāts, nebija reizes, kad nebija ko darīt, jo vienmēr bija jautri un interesanti ! Kā arī patika iepazīt citas valsts kultūru un tradīcijas," ar prieku atceras Rēzija.

Šīs nav vienīgās atmiņas, šī ir tikai viena maza daļiņa no visām atmiņām ko mēs, Druvas vidusskolas skolēni, kas devās apmaiņas programmā, atcerēsimies vel ilgi.

     Lielu paldies pa šīm emocijām un braucienu sakām mūsu skolotājām Ingai Koreņikai un Ritai Gulbei, kas mums deva šo brīnišķīgo iespēju piedalīties šajā projektā, jo bez viņām tas nebūtu tik interesants, jautrs un foršs! Un , protams,  liels paldies arī Druvas vidusskolai par šo iespēju!

     Ar nepacietību gaidām projekta otro daļu, kurā vācu jaunieši brauks pie mums! Gaidām iespēju viņiem parādīt  Latviju, iepazīstināt ar mums svarīgām lietām un protams, padejot latviešu dejas!

 

   9. re klases skolniece Laura Ābola

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Grieta, Strauta

Dzimšanas dienu svin:

Elīna Novada, Sarmīte Vineta Laukakmene, Vanesa Kronberga

Inese Zīrupa

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt