Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Eduards, Edvards, Varis

Dzimšanas dienu svin:

Elīza Neja, Vendija Žulpa

Ieskaties!

Panākumi Baltijas informātikas olimpiādē

Publicēts: 05. maijs 2022
Atjaunots: 05. maijs 2022

No 28. aprīļa līdz 3. maijam Vācijas pilsētā Lībekā notika Baltijas informātikas 28. olimpiāde, kurā piedalījās 67 dalībnieki, pārstāvot 12 valstis: Latviju, Dāniju, Igauniju, Somiju, Vāciju, Islandi, Lietuvu, Norvēģiju, Poliju, Zviedriju, Ukrainu un Izraēlu. Latviju pārstāvēja seši  Latvijas skolu labākie programmētāji un to skaitā arī Druvas vidusskolas skolēns Ansis Gustavs Andersons, kurš ļoti nopietnā konkurencē izcīnīja sudraba medaļu. Fantastisks panākums! Līdz ar to Ansis ir atšķīris jaunu lappusi Druvas vidusskolas vēsturē, jo nevienam skolēnam līdz šim nebija izdevies izcīnīt godalgu starptautiskā olimpiādē. Taču vēl ir kur tiekties, jo, pateicoties šim panākumam, Ansis no 7.-15. augustam pārstāvēs Latviju pasaules informātikas olimpiādē Indonēzijā. Lai izdodas atkal palabot skolas vēstures grāmatu!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Eduards, Edvards, Varis

Dzimšanas dienu svin:

Elīza Neja, Vendija Žulpa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt