Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Eda, Hedviga, Helvijs

Dzimšanas dienu svin:

Katrīna Bulava, Rēzija Romanovska

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

"Mazais Puzurs"

Publicēts: 24. februāris 2015
Atjaunots: 29. marts 2019

2018.-2019. mācību gads

2.-3. klašu grupa:

Skolotāja Laine Liepa, Agita Skrebele, koncertmeistare Inguna Vēja.

Balodis Kristers, Klagišs Jēkabs, Lāce Ešlija, Mālnieks Jēkabs, Medne Keita, Mindjuka Anastasija, Rokole Ance,  Šulca Annija, Šukuleja Justīne, Trainovska Līva, Vecgailis Matīss, Želve Amanda, Zihmane Amanda Arta, Bambāns Ēriks, Oskars Krasts, Emīls Krasts, Agate Šmite, Evelīna Zubāviča, Evelīna Pridāne, Aleksis Pauls Celmiņš. 

3. - 4.klašu grupa:

Skolotāja Agita Skrebele, koncertmeistare Inguna Vēja.

Beiers Jorens, Salma Juta Emīlija, Beirs Madara, Stepanovičs Rauls , Budule Marta Paula, Bambāns Ernests, Daniela Heize, Ingus Eglītis, Eversone Dina Ella, Gudēns Gustavs, Kārkliņa Daniela, Kripševica Kitija, Medne Lote, Popsulēvičs Sendijs, Salma Juta Emīlija, Spradzis Kārlis, Šmits Gustavs, Tuka Urzula, Trainovska Elīna, Ķikurs Emīls. 

1.klašu grupa:

Skolotāja Agita Skrebele, koncertmeistare Inguna Vēja.

Aigars Emīls, Apšukrapšis Artūrs, Baļavina Karolīna, Bergs Kārlis Blūma Paula, Bortiņa Loreta, Gurskis Markuss, Gūtmane Tīna, Gruzis Gatis, Haruns Markuss, Irbe Terēze, Jauniņa Justīne, Ķempelis Rūdolfs, Krauss Pēteris, Lāce Marta, Kronberga Karlīna, Liepa laura, Meļņikova Annija, Neilande Ketija, Prūse Madara, Raišonoka Raičenoka Lote, Ūpis Artūrs, Vecgaile Ance, Šimane Megija, Siņauska Rebeka, Valdajeva Monta, Zihmane Endija. 

2017./2018.mācību gads

1.-3. klašu grupa:

Skolotāja Agita Skrebele, koncertmeistare Inguna Vēja.

Balodis Kristers, Klagišs Jēkabs, Lāce Ešlija, Mālnieks Jēkabs, Medne Keita, Mindjuka Anastasija, Rokole Ance,  Šulca Annija, Šukuleja Justīne, Trainovska Līva, Vecgailis Matīss, Želve Amanda, Zihmane Amanda Arta, Bambāns Ēriks, Oskars Krasts, Emīls Krasts, Agate Šmite, Evelīna Zubāviča, Evelīna Pridāne, Aleksis Pauls Celmiņš, Beiers Jorens, Salma Juta Emīlija, Beirs Madara, Stepanovičs Rauls , Budule Marta Paula, Bambāns Ernests, Daniela Heize, Ingus Eglītis, Eversone Dina Ella, Gudēns Gustavs, Kārkliņa Daniela, Kripševica Kitija, Medne Lote, Popsulēvičs Sendijs, Salma Juta Emīlija, Spradzis Kārlis, Šmits Gustavs, Tuka Urzula, Trainovska Elīna, Ķikurs Emīls. 

2015./2016. m.g. dejotāji:

Vadītāja Laine Liepa, koncertmeistare Rita Ūpe

Evelīna Baltiņa, Tīna Gūtmane, Kate Kaļišuka, Eva Markevica, Krista voitāne, Kristiāna Ziņģe, Alise Bērziņa, Jana Škraba, Sanija Lagzdiņa, Raivis Liepa, Oskars Lagzdinš, Markuss Tuka, Markuss Prūsis, Nila Burkevics, Ivo Lauva, Jēkabs Galiņš, Ivo Stepiņš, Salvis Reimartus.

2014./2015. m.g. dejotāji:

Vadītāja Laine Liepa, koncertmeistare Rita Ūpe.

Evelīna Baltiņa, Tīna Gūtmane, Kate Kaļišuka, Eva Markevica, Krista Voitāne, Kristīne Biksāne, Kristiāna Ziņģe, Alise Bērziņa, Keita Iršina, Madara Virbicka, Jana Škraba, Sanija Lagzdiņa, Jēkabs Galiņš, Oskars Lagzdiņš, Markuss Tuka, Markuss Prūsis, Ivo Lauva, Raivis Liepa, Ričards Liepa, Nils Burkevics, Ivo Stepiņš. 

2013./2014. m.g. dejotāji:

Evelīna Baltiņa, Tīna Gūtmane, Kate Kaļišuka, Eva Markevica, Krista Voitāne, Linda Lase, Anete Andersone, Marta Viniarska, Kristiāna Ziņģe, Alise Bērziņa, Keita Iršina, Madara Virbicka, Jana Škraba, Sanija Lagzdiņa, Jēkabs Galiņš, Oskars Lagzdiņš, Markuss Tuka, Markuss Prūsis, Mariss Bērziņš, Ričards Liepa, Nils Burkevics, Ivo Stepiņš. Vadītāja Laine Liepa, koncertmeistare Rita Ūpe.

2012./2013. m.g. dalībnieki:

Evelīna Baltiņa, Tīna Gūtmane, Kate Kaļišuka, Eva Markevica, Krista Voitāne, Elīna Novada, Marta Bērziņa, Rēzija Dubulta, Marta Demitere, Linda Lase, Anete Andersone, Marta Viniarska, Kristiāna Ziņģe, Alise Bērziņa, Keita Iršina, Madara Virbicka, Jana Škraba, Sanija Lagzdiņa, Jēkabs Galiņš, Oskars Lagzdiņš, Markuss Tuka, Markuss Prūsis, Rūdolfs Ceimers, Gusts Gustsons, Lauris Trīmeris, Ričards Liepa, Nils Burkevics, Ivo Stepiņš, Girts Kovaļevskis, Roberts Korziņins. Vadītāja Laine Liepa, koncertmeistare Rita Ūpe.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Eda, Hedviga, Helvijs

Dzimšanas dienu svin:

Katrīna Bulava, Rēzija Romanovska

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Druvas vidusskola saņēmusi balvu par labākajiem CE rādītājiem lauku vidusskolu grupā 2018. gadā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt