Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Emma, Lība

Dzimšanas dienu svin:

Amēlija Gajevska

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

4 laureāti Latvijas 42. zinātniskajā konferencē

Publicēts: 25. aprīlis 2018
Atjaunots: 25. aprīlis 2018

Šogad uzaicinājumu piedalīties zinātniskās pētniecības darbu konferences 3.posmā – valsts konferencē – saņēma 978 audzēkņi. Viņi divās dienās Latvijas Universitātē un Rīgas Tehniskajā universitātē prezentēja pavisam 798 pētnieciskos darbus 23 zinātņu sekcijās. Populārākās no tām ir veselība, ķīmija, bioloģija un inženierzinātnes. Sestdien, 21. aprīlī, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā zinātnieka un TV personības Jura Šteinberga vadītajā plenārsēdē no pl. 10.00 līdz 13.00 tika prezentēti 7 labākie darbi, starp kuriem arī Elvja Groskopa darbs tiesību zinātnē, un apbalvoti laureāti. Luīze Strogonova ieguva specbalvu par latviskāko darbu un uzaicinājumu piedalīties Pasaules latviešu zinātnieku kongresā

Starp valsts konferences dalībniekiem bija arī Anda Grīsle, Artūrs Virbickis, Krista Koreņika, Amanda Sabecka, Patrīcija Kalniņa, Sabīne Evarsone, Elizabete Vilne, Ģirts Brucis, Matīss Brucis, Beāte Dīriņa, Anete Blūma, Kristiāna Jansone.
Labāko darbu autori iegūs iespēju iestāties izvēlētās augstskolas budžeta grupā bez konkursa un pārstāvēt Latviju starptautiskās konferencēs Eiropā un ASV.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Emma, Lība

Dzimšanas dienu svin:

Amēlija Gajevska

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt