Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Aisma, Askolds

Dzimšanas dienu svin:

Deivids Tomass Runis

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Citādā latviešu valoda stunda

Publicēts: 17. aprīlis 2015
Atjaunots: 20. aprīlis 2015

Tā kā strauji tuvojas eksāmenu laiks, 12. klase cītīgi gatavojas latviešu valodas CE. Lai nostiprinātu iegūtās zināšanas, tika rosināta skolēnu darbība, izmantojot IT prasmes.

 Skolēni tika sadalīti četrās grupās, kā kapteiņi tika iecelti četri 12.e klases skolēni, jo viņu datorprasmes ir augstākas. Darbs bija kā projekts, tāpēc ilga vairākas mācību stundas.

Skolēniem sākotnēji bija jāizvēlas darba forma, kādā viņi pārbaudīs klases biedru zināšanas. Nosacījums – nedrīkst būt vienveidīgas formas. Tā nu skolēnu starpā veidojās sacensība – kurš izveidos labāku un interesantāku zināšanu nostiprināšanas veidu par tēmām, kuras būtu jāzina katram latvietim un kuras pārbauda arī eksāmenā.

Nākamreiz noteikti vairāk jāpiedomā pie tā, kā veiksmīgāk organizēt gatavošanās darbu, to atzina arī paši skolēni, izvērtējot savu darbu, jo dažkārt pietrūka nopietnas attieksmes pret darāmo vai arī savu spēju pārvērtēšana.

Manuprāt, rezultāts bija lielisks, jo visi bija gandarīti par savu darbu. Esmu ļoti pateicīga komandu kapteiņiem, kuri visu smagāko darbu uzņēmās uz sevi, bet, protams, bez grupas biedru atbalsta šāds darbs netiktu paveikts. Projekta beigās skolēni novērtēja gan savu darbu, gan kolēģu paveikto, kā arī izvērtēja to, kas bija paticis vai nepaticis un ieguvumus un vēlmes. Lūk, daži no viedokļiem:

Marika: Bija interesanti, kaut kā citādāk. Ieguvu zināšanas gan latviešu valodā, gan datora izmantošanā

Beāte: Man patika, cik ļoti aktīvi mani grupas biedri iesaistījās ideju ģenerēšanā. Ieguvu jaunas zināšanas latviešu valodas gramatikā. Domāju, ka šāda veida darbus var uzdot ne vairāk kā 2 reizes gadā.

Jānis: Patika, ka varam mācīties, nedomājot par atzīmēm, radoši izpausties. Es vēlētos kaut varētu veidot vairāk šādu darbu.

Klāvs: Patika jauna veida grupu darbs. Būtu gribējis kaut vairāk mani grupas biedri iesaistītos darba tapšanā. Ieguvu zināšanas, pildot citu veidotos testus un veidojot savu.

Armands: Patika redzēt rezultātu un spēlēt spēles. Speciāli necenšoties, arī kaut ko iemācījos. Ieguvu interesantu stundu un jaunas zināšanas.

Simona: Patika tas, ka katra grupa bija pārdomājusi savu spēli un izveidojuši daudzveidīgi. Varēja atkārtot dažādas lietas, par kurām bija piemirsies.

 

Ieskaties pielikumā un pārbaudi arī savas latviešu valodas zināšanas! 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Aisma, Askolds

Dzimšanas dienu svin:

Deivids Tomass Runis

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt