Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alma, Annemarija

Dzimšanas dienu svin:

Gabriella Patrašanu, Jēkabs Galiņš

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Madaras Džeriņas novēlējums 2013

Publicēts: 03. jūnijs 2013
Atjaunots: 07. oktobris 2013

Kas neriskē, tas nevinnē!

Tātad, ir pienākušas jau 12.klases beigas un eksāmeni. Jau divus gadus esmu bijusi Druvas vidusskolas prezidente, un varu apgalvot, ka šis laiks ir bijis ļoti interesants un pieredzes bagāts. No paša sākuma man nebija nemaz intereses kļūt par prezidenti, tā bija kā spontāna ideja-mērķis pamēģināt, pieteiksies, uzvarēt un darīt ko labu sevis un skolas labā. Rezultāti man bija par labu, nenoliegšu, ka jutos pagodināta un tajā pašā laikā lepna, ka varēšu darīt visu, lai palīdzētu citiem un pilnveidotu pati sevi. Nedrīkst aizmirst, ka ,kļūstot par Druvas vidusskolas prezidenti, uz maniem pleciem gūlās lielāka atbildība nekā maniem vienaudžiem. Pieredze, emocijas un aizvadītais laiks pēc pirmā gada prezidentes amatā bija bagāts, taču pati sapratu, ka neesmu padarījusi tik daudz, cik pati vēlētos. Un nolēmu kandidēt vēl vienu reizi, tikai ar daudz augstākiem mērķiem- vajag kaut ko jaunu! Manuprāt, es arī sasniedzu savu mērķi. Mums bija plašāki sakari un lielākas iespējas uzturēt kontaktus ar citām skolām, piemēram, Alsungas vidusskolu, Kuldīgas centra vidusskolu un Saldus 2.vidusskolu. Bija jaunieši, kuri vienkārši vēlējās uzzināt par mums, par skolu un skolas dzīvi vairāk. Un tas jau ir tas svarīgākais, ka citi vēlas dalīties pieredzē un mācīties no mums, ko jaunu, jo tādā veidā arī mēs paplašinām savu redzesloku.

Lielu paldies vēlos pateikt saviem vienaudžiem- Druvas vidusskolas skolēnu domes dalībniekiem, kuri nāca laicīgi uz sēdēm, dalījās pieredzē, idejās un palīdzēja realizēt tās. Kā arī mūsu ārpus klašu aktivitāšu organizētājām, Mārtiņam Bergmanim jo tieši viņš bija tas, kurš neļāva mums atslābt brīdī, kad bija vismazāk spēka un mudināja mūs paveikt darbu līdz galam.

Var atzīt, ka bija prieks mācīties un ziedot daļu no sevis Druvas vidusskolai. Nenožēloju neko par padarītu. Es iesaku arī Tev pretendēt uz šo amatu, jo tas būs jauns pieredzes lauciņš tavā dzīvē, viens augstāks mērķis uz ko tiekties- nebaidies un pamēģini! Druvas vidusskola ir vieta, kur ikviens var mēģināt piepildīt savu sapni, jo līdzās ir Direktors un skolotāju kolektīvs, kurš palīdzēs sasniegt mērķi.

Paldies par iespēju!

Madara Džeriņa 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alma, Annemarija

Dzimšanas dienu svin:

Gabriella Patrašanu, Jēkabs Galiņš

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt