Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Vaira, Vairis, Vera

Dzimšanas dienu svin:

Markuss Pauls Prūsis

Ieskaties!

Tautas deju virpulī

Publicēts: 30. oktobris 2019
Atjaunots: 07. novembris 2019

  Nometnes pirmā diena iesākās ar improvizācijas nodarbībām  skolotājas Ingunas Vējas vadībā, un pēc tam vairāku stundu garumā notika treniņstundas TDA „Līgo” jauniešu studija vadītājas Anitas Pielēnas – Pelēnas un asistenta Anda Lagzdiņa vadībā, kā arī JDK „Puzura” vadītājas Laines Liepas un „Puzura” studijas vadītājas Agitas Skrebeles vadībā. Tas deva  iespēju dažādu veidu nodarbībās iegūt jaunu pieredzi kā dejotājiem, tā vadītājiem. Pēc nodarbībām mēs iekārtojāmies uz gulēšanu, lai pēc lieliskas ballītes dejotāju stilā varētu iekrist matracī un, atputinot kājas, ļauties miegam.

                Nākamajā rītā, lai dejotāji spētu pamosties enerģijas pilni, notika rīta rosme Līnas Oliņas vadībā. Kad bijām saņēmuši pietiekami daudz enerģijas, kopīgi pabrokastojām un savācām mantas, devāmies no Druvas vidusskolas, kas bija mūsu pirmā uzturēšanās vieta, uz Druvas kultūras namu, kur notika ģenerālmēģinājums nometnes noslēguma koncertam „Tautas deju virpulī”.

                Koncerts, kā vienmēr deva patīkamas emocijas gan dejotājiem, gan vadītājiem, gan arī skatītājiem. Šī bija lieliska iespēja uzlabot savas deju prasmes, iegūt jaunus draugus, pieredzi un zināšanas turpmākajiem pasākumiem. JDK „Puzurs” saka lielu paldies visiem, kas palīdzēja īstenot šo projektu! Labs darbs, kas padarīts!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Vaira, Vairis, Vera

Dzimšanas dienu svin:

Markuss Pauls Prūsis

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt