Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Andžejs, Andžs, Edīte, Esmeralda

Dzimšanas dienu svin:

Lote Raičenoka-Raišonoka

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Eksperimentu nakts

Publicēts: 08. aprīlis 2019
Atjaunots: 02. janvāris 2020

Kamēr bērni iekārtoja eksperimentu darbnīcas, vecāki klausījās interesantu un vērtīgu Latvijas Universitātes docentes, ģeogrāfijas doktores Guntas Kalvānes lekciju par to, kā ikdienā rosināt bērna interesi par dabaszinībām. Pēc lekcijas un nelielas veselīgo uzkodu pauzes, vecāki ļāvās aizraujošam piedzīvojumam - dažādiem eksperimentiem, ko rādīja un mācīja pašu bērni. Tika gatavotas raķetes un ar gaisu darbināmas automašīnas, veidoti milzu burbuļi no mājas apstākļos radīta šķidruma, veikti dažādi izzinoši eksperimenti ar ūdeni un statisko elektrību, spēlētas skolēnu gatavotas galda spēles un darīts daudz kas cits neierasts. Pasākuma galvenais iemesls - demonstrēt eksperimentus ar Cemex Iespēju fonda atbalstītu iegādātajiem eksperimentu komplektiem "Elektrība", "Gaiss" un "Dabas procesi". 

Pasākums noslēdzās ar atraktīvu ballīti un loteriju, kurai balvas sarūpējuši mūsu draugi un atbalstītāji: Latvijas Mazpulks, Drošas dzīves vides attīstības biedrība "Oāze", SIA Nāktsvārdi, veikals LATS, Medņu ģimene, kafejnīca Pīlādzītis, HOT kafe, bija arī balviņas no skolas un īpaša balva no direktora.

Druvas vidusskolas pirmajai eksperimentu naktij reģistrējās vairāk nekā 90 pieaugušo. Viņiem līdzi bija pirmklasnieki, kā arī eksperimentu vadītāju māsas un brāļi, tāpēc aptuveni aprēķini liecina, ka neparastam piedzīvojumam ļāvās vismaz 150 cilvēku.  Viennozīmīgi šis ir projekts, kurš nav atstājis vienaldzīgu nevienu, kas bijis tajā iesaistīts. Par projekta pasākumu Eksperimentu nakts vēl ilgi bija dzirdamas labas atsauksmes. Paldies ikvienam, kas bija kopā ar mums. Jautājums, vai mēs to atkārtosim vēlreiz, tika uzdots vairākkārt. Un mēs atbildam – JĀ, mēs to noteikti atkārtosim vēlreiz! Vecāki, gatavojieties jaunam eksperimentu izaicinājumam! Druvas vidusskola – Daudz var!

 

 

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Andžejs, Andžs, Edīte, Esmeralda

Dzimšanas dienu svin:

Lote Raičenoka-Raišonoka

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt