Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Felicita, Fēlikss

Dzimšanas dienu svin:

Rita Ūpe

Ieskaties!

Labrīt,Robotika!

Publicēts: 13. jūnijs 2019
Atjaunots: 02. janvāris 2020

No 13.-16. jūnijam skolā norisināsies Jauno programmētāju atbalsta biedrības organizētā nometne Labrīt, robotika! Nometnes nosaukumu izdomāja paši jaunieši, tiekoties Ideju darbnīcā maija vidū, lai kopīgi plānotu aktivitātes nometnei. Kādas nodarbības bez programmēšanas un robotikas vēl vēlas, kurp doties ekskursijā - tie bija tikai daži no apspriežamajiem jautājumiem. Nometnes pirmās dienas uzdevums ir sastellēt savu robotu, ar ko vēlāk tiks veikti dažādi uzdevumi, jeb misijas. Neskatoties uz sarežģīto uzdevumu, nometnē valda priecīgs noskaņojums un īsts komandas gars, jo robotika, tas ir komandas darbs. Pēc robotikas un programmēšanas nodarbībām paredzētas sportiskas aktivitātes un vakara sadraudzības spēles. Bet jau rīt - interesanta ekskursija uz Rīgu!

Nometnē piedalās 30 bērni no Druvas vidusskolas, Saldus vidusskolas un Ezeres pamatskolas, tai skaitā arī bērni, kas iesaistīti PUMPURS projektā. Nometne tiek organizēta projekta Nr. 0-89/4-7.2/34 “LEGO robotikas un tehniskās jaunrades nometne bērnu un jauniešu digitālo un sociālo prasmju pilnveidošanai"  ietvaros. Projekta mērķis ir organizēt nometni bērnu un jauniešu digitālo un sociālo prasmju pilnveidošanai, izmantojot motivējošus LEGO robotikas elementus. Īstenojot projektu, vēlamies kliedēt mītu, ka robotika un programmēšana ir tikai gudrajiem un motivētajiem skolēniem domāti pulciņi (pielāgojot uzdevumus, iepējams ieinteresēt ikvienu bērnu, neskatoties uz to, ka viņam ir grūtības atsevišķos mācību priekšmetos).

   

Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS).”

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Felicita, Fēlikss

Dzimšanas dienu svin:

Rita Ūpe

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt