Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Andis, Zeltīte

Dzimšanas dienu svin:

Andželita Bortiņa, Markuss Tuka

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

LIELGĀJIENS "Esiet kā vīri!"

Publicēts: 08. septembris 2014
Atjaunots: 08. septembris 2014

Lielgājiena mērķi:

  • stiprināt Druvas vidusskolas radošo garu un vairot patriotisma jūtas skolēnos, skolotājos, bērnu vecākos un skolas absolventos;
  • attīstīt sadarbību un izpalīdzību katrā klases kolektīvā;
  • trenēt katra skolēna izturību, erudīciju un radošumu;
  • rosināt bērnus un jauniešus ikdienā nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, lietot veselīgu pārtiku un piekopt videi draudzīgu dzīvesveidu.

Lielgājiena maršruts šogad vedīs gar Saldus novada augstāko punktu Ķirmes kalnu (138 m virs jūras līmeņa), šķērsojot 4 pagastu – Saldus pagasta, Lutriņu pagasta, Jaunlutriņu pagasta un Šķēdes pagasta teritoriju. Lielā pusdienu pauze būs Jaunlutriņos, kur pulkveža Jukuma Vācieša dzimtajā mājā ir iekārtots Jauniešu centrs. Jukums Vācietis pirms grūtām kaujām latviešu strēlniekus uzrunāja ar devīzi „Esiet kā vīri!”. Mūsu izplānotais 27 km pārgājiens arī būs diezgan grūts pārbaudījums.

1.-5.kl. skolēni 2 posmus maršrutā veiks ar autobusu.

Lai garais ceļš liktos īsāks, visā maršrutā pie kokiem un stabiem ceļa abās pusēs būs izliktas baltas lapas ar jautājumiem (no 1. līdz 77.). Katrai klasei jāizvēlas pareizais atbildes variants (A, B, C vai D) un jāieraksta Atbilžu lapā. Baltās lapas un dažas sarkanas lentītes palīdzēs orientēties maršrutā un turēties uz pareizā ceļa.

Pārgājiena maršrutā būs 12 kontrolpunkti, kuros klašu kolektīvus sagaidīs cilvēki, kas piedāvās kādu interesantu konkursu vai aktivitāti. Dažu konkursu saturs jau ir zināms, tāpēc skolēni ir aicināti iepriekš tiem sagatavoties, piemēram, pārlasot mākslinieka J.Rozentāla biogrāfiju, izpētot bišu produktu daudzveidību, atkārtojot graudu, koku un ārstniecības augu nosaukumus utt.

Lielgājiena nometnes vietā – atpūtas kompleksā „Juku dzirnavas” gatavosim veselīgas vakariņas no Latvijā ražotiem produktiem un dziedāsim un dejosim kopā ar DJ/VJ Ziggy. Jauniešu projekta komanda aicinās 5.-12.kl. skolēnus piedalīties šovā "Es mīlu tevi, Latvija!"

SVARĪGI! Nometnes vietā būs izvietoti atkritumu maisi izlietotā iepakojuma šķirošanai! Būsim rūpīgi un saudzēsim dabu!!!

 

Izturību un ceļotprieku vēlot,

Ilze Kļava, projekta vadītāja

Tl.29115267, ilze@druva.lv

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Andis, Zeltīte

Dzimšanas dienu svin:

Andželita Bortiņa, Markuss Tuka

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Druvas vidusskola saņēmusi balvu par labākajiem CE rādītājiem lauku vidusskolu grupā 2018. gadā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt