Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Genoveva, Madara

Dzimšanas dienu svin:

Emīls Ķikurs

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Mācīšanos Talantu skolās uzsāk 150 skolēni

Publicēts: 30. septembris 2013
Atjaunots: 07. decembris 2019

Talantu skolu atklāšanā direktors Sergejs Beļkevičs atzina, ka viņam ir patīkami atrasties gudru cilvēku sabiedrībā. „Ja arī kāds vēl nejūtas tik gudrs, tad ir labi, ka viņš vēlas par tādu kļūt!”. Mums vajadzētu panākt, lai tikpat daudz skolēnu ierastos arī uz pēdējo nodarbību mācību gada noslēgumā - 2014.gada maijā. Ir svarīgi ne tikai kaut ko labi iesākt, bet arī pacietīgi un atbildīgi turpināt!

Prieks, ka Talantu skolu projektu ar finansējumu pasniedzēju atalgojumam atbalstījusi Saldus novada dome. Bet Latvijas Mazpulku projektā ar Zemkopības ministrijas atbalstu tika atrasts līdzfinansējums dalībnieku ēdināšanai.

Projekta vadītāja Ilze Kļava saka PALDIES visiem, kas palīdzēja skolēniem ierasties uz nodarbībām. Pagastu pārvalžu vadītāji - J.Jurciks, A.Jermuša, G.Kalniņa, I.Kronberga, V.Gūtmanis, I.Ezermale un  D.Brēdava sadarbībā ar skolu direktoriem salika autobusu grafiku skolēnu atvešanai un aizvešanai uz Druvu. Savukārt, skolotāji - Ilona Ektermane Nīgrandē, Vineta Zommere Ezerē, Laura Velaviča un Gita Jaunsproģe Pampāļos, Irēna Lagūna Kursīšos, Elmārs Kalniņš Rubā, Vija Mame Zirņos, Ilze Lāce Jaunlutriņos, Sarmīte Bendrāte Lutriņos, Anita Danenberga Striķos, Ina Kuzminova Ciecerē un Ruta Tuča Saldū uzrunāja, iedrošināja un atveda skolēnus uz nodarbībām.

Piektdienas vakarā visi dalībnieki izspēlēja Latvijas Mazpulku populāro spēli „Rararallijs”, kas deva iespēju sadraudzēties ar citu skolu skolēniem, sasietās rokās komandās izskrienot 30 kontrolpunktus pa skolas telpām. PALDIES  12.kl. skolēniem – Egijai Stepiņai, Andim Štrālam un Paulam Anšicam par spēles sagatavošanu un vadīšanu! Un visiem kontrolpunktu vadītājiem arī – PALDIES!

Dienas noslēgumā visi kopā draudzīgi skatījāmies patriotisko latviešu filmu „SAPŅU KOMANDA 1935”, kas tikko saņēma balvu kā labākā drāma Brekenridžas filmu festivālā ASV.

Par nodarbību norisi lasiet katras Talantu skolas sadaļā, bet bildes var aplūkot fotogalerijā.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Genoveva, Madara

Dzimšanas dienu svin:

Emīls Ķikurs

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt