Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Emma, Lība

Dzimšanas dienu svin:

Amēlija Gajevska

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

MATEMĀTIKA ir SKAISTA!

Publicēts: 30. septembris 2013
Atjaunots: 01. oktobris 2013

Jāatdzīst, ka laiks paskrēja nemanot! 

Nodarbības vadīja matemātiķis Juris Škuškovniks – cilvēks, kurš gatavo Latvijas valsts izlasi Pasaules matemātikas olimpiādēm, organizē olimpiādi „Baltijas ceļš”, kurš prot motivēt, aizraut, ieinteresēt, iedvest skolēnos ticību savām spējām, attīstīt komunikācijas prasmes, bet pats galvenais, viņš prot ar dzīves piemēriem un dažādām situācijām parādīt, ka matemātika mums ir visapkārt, tā stipri attīsta loģisko domāšanu, prasmi analizēt situācijas, paredzēt darbības dažus gājienus uz priekšu, pieņemt pareizus lēmumus. Praktiski neviena specialitāte nav apgūstama bez matemātikas, pie tam matemātika spēlē vadošo lomu ļoti daudzu specialitāšu apguvē kā bāzes priekšmets.

Aptaujas anketās jaunieši atdzīst, ka līdz šim nav zinājuši, cik liela nozīme matemātikai ir ikviena cilvēka dzīvē jebkurā dzīves sfērā. Beidzot viņi ir sapratuši, ka matemātika iet daudz tālāk - pāri stereotipu radītajām robežām, tā ir SKAISTA un NEPIECIEŠAMA!

Jauno matemātiķu skolā vēl ir vakances, tāpēc visi, kuriem matemātika interesē un patīk spriest, analizēt, pētīt un izvirzīt hipotēzes, var droši pieteikties uz nākošo nodarbību 18. oktobrī pie skolotājas Ritas Gulbes, zvanot vai rakstot e-pastu – rita_g@tvnet.lv , tl.26057060.

Jauno matemātiķu kopbilde kopā ar matemātiķi Juri no Rīgas.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Emma, Lība

Dzimšanas dienu svin:

Amēlija Gajevska

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt