Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Aurēlija, Evelīna, Mētra

Ieskaties!

Jaunie uzņēmēji Saldus pārtikas kombinātā

Publicēts: 25. novembris 2013
Atjaunots: 25. novembris 2013

22. novembrī uzņēmēju skolas dalībnieki apmeklēja SIA „Saldus pārtikas kombināts”. Tā kā lielākai daļai no mums šis uzņēmums zināms tikai ar savām „Gotiņas” konfektēm, tad ekskursijā rādītā prezentācija bija ļoti interesanta. Uzzinājām, ka uzņēmums ir vienīgais, kurš jau 60 gadus ražo šāda veida konfektes. Lai varētu noturēties tirgū, tad konfekšu klāsts ir papildināts ar dažāda veida „Gotiņām”- ar riekstiem, ar rozīnēm, ar kafiju un daudzām citām piedevām. Uzzinājām, ka produkcija tiek arī eksportēta, tādēļ uz ziemeļu valstīm radīta „Gotiņa” ar lakricu. Uzzinājām arī to, ka uzņēmums savu produkciju papildinājis ar īrisu un želejas marmelādēm. Pieprasītākās ir marmelādes no dabīgajām sulām.

Otrajā ekskursijas daļā ķērāmies pie darba- mācījāmies tīt konfektes. Mums to pareizi izdarīt sanāca lēnām, bet veiklākās uzņēmuma darbinieces dienā ietin apmēram sešus tūkstošus konfekšu. Vēl arī mācījāmies locīt skaistas iepakojuma kastītes. Bija gan interesanti, gan arī garšīgi. /Skolotāja Sanita Ķeire/

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Aurēlija, Evelīna, Mētra

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt