Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Eduards, Edvards, Varis

Dzimšanas dienu svin:

Elīza Neja, Vendija Žulpa

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Būt multimedijam nozīmē sekot līdzi laikam

Publicēts: 25. septembris 2017
Atjaunots: 14. decembris 2017

2017.gada 22.septembra trīs stundu nodarbībā kopā ar skolotāju Lauri Rinmani nonācām pie secinājuma, ka multimediju profesijai nav vienas noteiktas definīcijas- tā ir nodarbošanās, kas ap sevi pulcē cilvēkus ar video montēšanas, fotogrāfēšanas, skaņas ierakstu veidošanas un dažādu citu radošu prasmju iemaņām. Taču, lai domātu par nākotni šajā nozarē, pats galvenais ir sev pajautāt- kas man padodas? Uz ko esmu spējīgs? Cik lielu darbu esmu gatavs sevī ieguldīt? Tāpat centāmies noskaidrot, kādas ir mūsu izaugsmes iespējas Latvijas darba tirgū un kādi apstākļi to nosaka.

Nodarbības otrajā daļā pēc tējas pauzes pievērsāmies praktiskajam darbam par sabiedrībā aktuālajiem notikumiem, sadaloties grupās un veidojot video stāstus. Sapratām, ka šajā procesā svarīga ir ne tikai filmēšana, bet arī situāciju izveide un plānošana.

Būt multimedijam nozīmē sekot līdzi laikam un jaunumiem sabiedrībā, zināt noteikumus, bet vajadzības gadījumā mācēt tos pārkāpt, nemitīgi pilnveidot sevi ar praktisku darbību... Mēs neesam definējami. Mēs radām.

Jaunā Multimediju laboratorija iekārtota Saldus novada pašvaldības īstenotā projekta “Multimediju laboratorijas izveide Druvas vidusskolā” ietvaros ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Eduards, Edvards, Varis

Dzimšanas dienu svin:

Elīza Neja, Vendija Žulpa

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt