Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Betija, Elizabete, Liza, Līze

Dzimšanas dienu svin:

Aksels Kalnačs , Džuzepe Jaunbrālis

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Personības attīstības skola

Iepazīstam sevi un citus!

2017.gada 20.janvārī skolotāja Dace Pūce uz Personības attīstības skolu bija uzaicinājusi Gundu Pūci, kura nav viņas radiniece. 30 skolēni 3 stundas darbojās diezgan ieinteresēti un aktīvi!

Skatīt vairāk

Attīstām runas prasmi

Nodarbības 1.daļā viesojās pazīstamā skatuves mākslas un runas konsultante , pasniedzēja, docente un aktrise Zane Daudziņa. Nodarbības laikā Zane pastāstīja kā pārvarēt satraukumu uzstāšanās laikā, kā trenēt balss saites, lai runas plūdums būtu harmonisks un balss tembrs liktos patīkams citu klausītāju ausīm. Visi padomi tika doti nepiespiestā, brīvā gaisotnē, ieinteresējot auditoriju arī praktiski līdzdarboties.

Skatīt vairāk

Taisām podus

Šī mācību gada pirmajā nodarbībā devāmies uz Saldus, lai tiktos ar podniekiem Ditu Zagorsku un Arti Kleinbergu. Līgas Šaules interesantais stāstījums mūs aizveda tālā Saldus miesta pagātnē - interesantās vietās, vecvārdos, senu priekšmetu izpētē.

Skatīt vairāk

Sabalensēts un veselīgs uzturs

14. oktobra nodārbībā Personības attīstības skolā viesojās boksa treneris un veselīga dzīvesveida aktīvs atbalstītājs Ansis Pūce. Tika runāts un diskutēts par dzīvei tik būtiskām tēmām kā – sabalansēts un veselīgs uzturs, dzīves ritms, režīms, fizisko aktivitāšu nozīme ikdienā. Otrajā daļā treneris stāstīja par pašaizsardzības pamatprincipiem un bija iespēja praktiski izmēģināt dažus no paņēmieniem. Paldies par interesanto un noderīgo nodarbību!

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Betija, Elizabete, Liza, Līze

Dzimšanas dienu svin:

Aksels Kalnačs , Džuzepe Jaunbrālis

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

 
2017. gadā lieliski CE rezultāti! Latviešu valodā 1. vieta valstī!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt