Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Anrijs, Arkādijs

Dzimšanas dienu svin:

Everts Eversons, Inga Vilka

Olita Mauerzaka

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Labāk mācīties, nekā kraut kūdras klučus!

Publicēts: 30. septembris 2013
Atjaunots: 01. oktobris 2013

Piektdien, 27.septembrī uz pirmo Jauno uzņēmēju skolas nodarbību bija ieradušies 27 skolēni no dažādām novada skolām.

 Pēc nelielas iepazīšanās spēles, skolēni devās apskatīt un uzzināt visu par SIA „Pidstrup Latvija” . Uzņēmums nodarbojas ar kūdras purva izstrādi Zirņu pagastā. SIA pieder dāņu firmai, tādēļ arī produkciju ražo eksportam, nevis Latvijas tirgum. Uzņēmuma pārstāvis Edgars Sebežs ļoti interesanti stāstīja par uzņēmuma darbību. Grupa tika iecelta liela traktora piekabē, un, kamēr izbrauca visu purva teritoriju, varēja apskatīt gan tehniku, kas strādā purvā, gan uzzināt galveno informāciju par uzņēmuma darbību, algām, darbiniekiem un izmaksām. Galvenais secinājums – „Ja negribi mācīties, vari iet strādāt kūdras purvā – diendienā cilāt 20 kg smagus kūdras klučus!”

          Sestdienas nodarbībā skolā ciemojās SIA „Saldus tirgus” valdes priekšsēdētājs Kaspars Skapsts, kurš izstāstīja ne tikai to, kādas funkcijas pilda uzņēmums, bet arī tā vēsturi un perspektīvas. Pēc sarunas skolēni brauca uz Miķeļtirgu Saldū. Galvenais uzdevums - skolēniem bija jāprot uzrunāt tirgotāji tā, lai tie atbildētu uz iepriekš sagatavotajiem jautājumiem. Skolēni mēģināja noskaidrot, ko un par cik tirgū pārdod. Izrādījās, ka lētākā prece šobrīd tirgū ir āboli (10 sant./kg), bet dārgākā - mētelis par 130 latiem. Vistālāk braucis tirgotājs no Daugavpils. Skolēnu secinājums pēc veiktā pētījuma – lai tirgotos ir svarīga prece, ko pārdod, bet vēl svarīgāks ir cilvēks, kas to pārdod. Tirgoties ir jāmāk!  

          Atvadoties dalībnieki smaidīja un teica, ka gatavi turpināt iesākto. Skolotāja Sanita Ķeire gaidīs visus atkal Druvā 18. oktobrī, kad plānots apmeklēt kādu citu novada uzņēmumu.  

KJUS dalībnieku kopbilde sestdienas saulītē pie Druvas vidusskolas.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Anrijs, Arkādijs

Dzimšanas dienu svin:

Everts Eversons, Inga Vilka

Olita Mauerzaka

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt