Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Eduards, Edvards, Varis

Dzimšanas dienu svin:

Vendija Žulpa

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Mēs lepojamies 2018

Publicēts: 02. maijs 2018
Atjaunots: 02. maijs 2018

Skolēnu saraksts, kuri uzaicināti uz pasākumu “Mēs lepojamies 2018”, ieguvuši godalgotas vietas starptautiskajos konkursos, valsts mācību priekšmetu olimpiādēs, ZPD un valsts konkursos 2017./2018. mācību gadā

N.p.k.

Vārds, uzvārds

Skola, klase

Olimpiāde, konkurss

Valstī iegūtā godalgotā vieta

Skolotājs

1

Niks Derums

 

Druvas vidusskola, 11.klase,

Druvas vidusskolas Kurzemes jauno programmētāju skola

1.Valsts informātikas olimpiāde

 

 

 

2. ZPD

 

3. Valsts atklātais programmēšanas konkurss “Clever cup”

 

 

2.vieta

 

 

 

 

2.vieta

 

1.vieta

Normunds Svētiņš

Jānis Gruzis

Deins Egle

Kaspars Kļaviņš

 

 Antra Dukāne

 

 

2

Emīls Didzis

 

Saldus vidusskola, 10.klase,

Druvas vidusskolas Kurzemes jauno programmētāju skola

Valsts informātikas olimpiāde

 

 

3.vieta

 

Normunds Svētiņš

Jānis Gruzis

Deins Egle

Kaspars Kļaviņš

3

Raivis Liepa

Druvas vidusskola,

8.klase

 

Valsts mājturības un tehnoloģiju II olimpiāde

3.vieta

Andis Ozolnieks

4

Ansis Gustavs Andersons

Pampāļu pamatskola 6.klase,

Druvas vidusskolas Kurzemes jauno programmētāju skola

1. Starptautiskais konkurss “Bebr(a)s”

 

1.vieta

 

Tēvs Andris Andersons

5

Edgars Andersons

Pampāļu pamatskola

4.klase

1. Starptautiskais konkurss “Bebr(a)s”

 

1.vieta

Tēvs Andris Andersons

6

Reinards Jānis Saulītis

Druvas vidusskola,

11.klase

 

1.Starptautiskais Eiropas komisijas tulkošanas konkurss vidusskolēniem “Juvenes Translatores”

 

 

1.vieta

 

Antra Dukāne

Sandra Burve

 

7

Luize Strogonova

Druvas vidusskola,

11.klase

 

1.ZPD

1.vieta

Ilze Kļava

8

Elvis Groskops

Druvas vidusskola,

11.klase

 

1.ZPD

2.vieta

Juris Levics

9

Ieva Lukaža

Druvas vidusskola 11.klase

1.ZPD

2.Atklātais E.Virzas radošo darbu konkurss

2.vieta

1.vieta

Līga Kaļišuka

 

10

Krista Gabriela Roba

Druvas vidusskola,

11.klase

 

1.Saeimas atklātais fotokonkurss “Mūsu karogs”

2.LVA radošais konkurss “Kļūdies tā, lai citiem prieks”

 

1.vieta

 

 

1.vieta

 

Lauris Rimnanis

Līga Kaļišuka

 

 

 

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Eduards, Edvards, Varis

Dzimšanas dienu svin:

Vendija Žulpa

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

 
2017. gadā lieliski CE rezultāti! Latviešu valodā 1. vieta valstī!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt