Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Daiga, Dinija

Dzimšanas dienu svin:

Ance Grinberga, Megija Roze, Sindija Krista Neilande

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Sasniegumi futbolā

Saldus novada skolu sacensībās futbolā 1.vietu ieguva Druvas vidusskolas puišu komanda- 

Valters Voitāns, Rihards Roberts Miķelsons, Ralfs Eduards Gauja, Rinalds Dirvēns, Emīls Meija, Rainers Ozoliņš, Ivo Lauva, Gvido Brikmanis (skolotājs Z.Zeps).

Apsveicam ar panākumiem!

Sasniegumi rudens krosā

Saldus novada skolu sacensībās rudens krosā:

1.vieta vidusskolas komandai- E. Ķuzei, A. Bērziņai, G. Jarašunam, E. Zērnim;

2. vieta 5.klašu zēnu komandai- R.Sproģim, G.Šmitam, K.Kārkliņam, I.Eglītim;

3.vieta 5.klašu meiteņu komandai- L.Sovardei, M.Rozei, K.Kripševicai, L. Šmēdiņai.

Apsveicam ar sasniegumiem!

Skatīt vairāk

Eiropas informātikas olimpiādē bronza

Ansis Gustavs Andersons 3.Eiropas jauniešu informātikas olimpiādē jau otro gadu pēc kārtas ieguva bronzas medaļu. Olimpiādei sagatavoja skolotāju komanda.

Lepojamies ar Anša sasniegumiem!

Skatīt vairāk

Saldus novads lepojas

15. maijā, Skrundas muižā svinīgi tika sumināti novada skolu audzēkņi, kuri mācību gada laikā ieguvuši godalgotas vietas starptautiskās un valsts mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos, zinātniskās pētniecības darbu konferencē. Šogad par izciliem sasniegumiem tika apbalvoti 12 mūsu novada skolēni- 7 no tiem ir Druvas vidusskolas skolēni.

Lepojamies ar sasniegumiem!

Skatīt vairāk

Sasniegumi vieglatlētikā

Saldus novada skolu sacensībās pavasara vieglatlētikā godalgotās vietas dažādās disciplīnās ieguva Elza Ķuze, Laura Ceļapītere, Gunita Maija Gēliņa, Arta Romane, Ance Grinberga, Betija Grinberga, Keitija Strādniece, Liāna Vitkovska, Gints Jarašuns, Karīna Reinvalde, Sindija Krista Neilande (skolotāji- Inta Grinberga, Zigurds Zeps).

Apsveicam ar labiem rezultātiem!

Sasniegumi sportā

Saldus novada skolu sacensībās krosā 1.vieta Elzai Ķuzei (skolotāja I.Grīnberga). Lepojamies arī ar Elzas sasniegumiem  pasaules skolēnu čempionātā orientēšanās sportā- 1. un 2.vieta!

Apsveicam!

Sasniegumi angļu valodas olimpiādē

Starpnovadu angļu valodas olimpiādē 3.vieta Keitai Šmālai (skolotāja I.Caune)

Lepojamies ar sasniegumiem!

Sasniegumi kombinētajā olimpiādē

Starpnovadu kombinētajā olimpiādē 2.vieta Elīzai Lūsei (skolotāja Dz.Januze), Paulai Vlasovai (skolotāja A.Romanovska), 3.vieta Amēlijai Punkstiņai (skolotāja L.Klagiša), Vairai Skrebelei (skolotāja Ilga Otto), atzinība Agatei Šmitei (skolotāja M.Jauniņa). Skolu pārstāvēja Rūdolfs Ķempelis, Žanete Bitmane, Henrijs Sležis, Krists Lastenieks.

Lepojamies ar sasniegumiem!

3x3 basketbolā 2.vieta

FIBA 3x3 Latvijas Skolu kausa izcīņas finālturnīrā basketbolā U-16 grupā mūsu skolas meiteņu komandai 2.vieta- Martai Blūmai, Elīzai Mičonokai, Elīnai Andersonei, Kolīnai Kārterei.

Lepojamies ar panākumiem!

Sasniegumi mājsaimniecības olimpiādē

6. atklātās mājsaimniecības olimpiādē 9. -12. klasei „Mēs –Latvijas nākotnei” Anetei Dacei Svārupai atzinība valstī (skolotāja Zenta Sileviča).

Lepojamies ar sasniegumiem!

Sasniegumi vizuālās mākslas olimpiādē

Kurzemes reģiona vizuālās mākslas olimpiādē 1. vieta Kristai Gabrielai Robai, atzinība Ilzei Melderei (skolotāja Dace Pūce).

Apsveicam ar panākumiem!

Sasniegumi zinātniskajā konferencē

Latvijas skolēnu 43.zinātniskās pētniecības darbu konferencē sešās zinātņu nozarēs godalgotas vietas ieguva 183 darbu autori no visas Latvijas.

Druvas vidusskolu pārstēvēja Rihards Miķelsons, Mārcis Kaļišuks (skolotājs Sergejs Beļkevičs), specbalvu un iespēju studēt budžeta grupā Jelgavas Lauksaimniecības universitātes Meža fakultātē ieguva Kristiāns Kurpnieks un Daniels Nicis (skolotājs Juris Levics).

Apsveicam!

Sasniegumi koru skatē

Latvijas izglītības iestāžu 5.-12.klašu koru konkursā Kurzemē, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, Druvas vidusskolas 5.-9.klašu korim 1. pakāpe. Paldies diriģentei Itanai Lipšānei un koncertmeistarei Olitai Mauerzakai!

Lepojamies ar panākumiem!

Sasniegumi basketbolā

Latvijas skolu 72.spartakiādē basketbolā 2. vieta Druvas vidusskolas komandai-Robertam Jansonam, Raivim Liepam, Tomam Rokolam, Oskaram Lagzdiņam, Nilam Burkevicam, Markusam Prūsim, Kristapam Prindulim (skolotājs Kaspars Baumanis).

Apsveicam mūsu sportiskos jauniešus!

Sasniegumi ģeogrāfijas olimpiādē

Starpnovadu ģeogrāfijas olimpiādē 1.vieta Ansim Gustavam Andersonam, olimpiādes dalībnieks- Renārs Ziediņš (skolotājs Juris Levics).

Apsveicam!

Sasniegumi koru skatē

Latvijas izglītības iestāžu koru konkursā, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, Druvas vidusskolas 5.-9. klašu meiteņu korim augstākā pakāpe ( diriģente Itana Lipšāne, koncertmeistare Olita Mauerzaka), 2.-5 klašu zēnu korim 2. pakāpe (diriģente Olita Mauerzaka, koncertmeistare Dace Tapiņa).

Apsveicam ar panākumiem!

Kurzemes skatuves runas konkursā

Kurzemes skatuves runas konkursā Madarai Druvaskalnai 2. pakāpe (skolotāja Līga Kaļišuka).

Apsveicam ar panākumiem!

3x3 basketbolā Kurzemē 1.vieta

Ghetto Basket Latvijas Skolu 3x3 basketbola čempionāta Kurzemes kvalifikācijas turnīrā 1.vieta un ceļazīme uz finālturnīru Rīgā mūsu skolas komandai- Martai Blūmai, Kolīnai Kārterei, Elīzai Milčonokai, Elīnai Andersonei.

Apsveicam ar panākumiem!

3x3 basketbolā Kurzemē 1.vieta

Ghetto Basket Latvijas Skolu 3x3 basketbola čempionāta Kurzemes kvalifikācijas turnīrā 1.vieta un ceļazīme uz finālturnīru Rīgā mūsu skolas komandai- Raivim Liepam, Ivo Lauvam, Robertam Jansonam, Kristapam Prindulim (skolotājs Kaspars Baumanis).

Apsveicam ar panākumiem!

Sasniegumi latviešu valodas un literatūras olimpiādē

Starpnovadu latviešu valodas un literatūras olimpiādē 3.vieta Renātei Ķempelei, Katei Vīndedzei, atzinība Edgaram Andersonam (skolotāja Sandra Blūma). Piedalījās Undīne Juņeviča, Keita Šmāla, Kate Sormule, Aleksis Prūsaks, Andželita Bortiņa, Gabriela Patrašanu.

Apsveicam ar panākumiem!

Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Daiga, Dinija

Dzimšanas dienu svin:

Ance Grinberga, Megija Roze, Sindija Krista Neilande

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Druvas vidusskola saņēmusi balvu par labākajiem CE rādītājiem lauku vidusskolu grupā 2018. gadā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt