Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Velda, Velta

Ieskaties!

Vecāku aptauja Druvas vidusskolā

Lai iegūtu informāciju un uzzinātu vecāku viedokli par vairākiem ar tehnoloģijām saistītiem jautājumiem, Druvas vidusskolā tika rīkota vecāku aptauja. Aptauja bija anonīma un tājā piedalījās 251 no 274 bērnu vecākiem.

Skatīt vairāk

„Tehnoloģijas – mūsdienīgas izglītības daļa” -2.nodarbība

10. aprīlī notika „Samsung skola nākotnei” programmas „Skolotājs 3.0” III moduļa apmācības „Tehnoloģijas – mūsdienīgas izglītības daļa” 2. tikšanās reize Rīgā Samsung tehnoloģiju telpās.

Skatīt vairāk

„Tehnoloģijas – mūsdienīgas izglītības daļa”- 3.moduļa tēma

         27. martā notika „Samsung skola nākotnei” programmas „Skolotājs 3.0” III moduļa apmācības „Tehnoloģijas – mūsdienīgas izglītības daļa” 1. tikšanās reize Rīgā Samsung tehnoloģiju telpās.

Skatīt vairāk

IESAISTĀS ARĪ SKOLĒNI

26.martā 5.stundas laikā skolēni no 7.-12.klasei pulcējās zālē, kur tika iepazīstināti ar Samsung skola nākotnei projekta būtību, norisi un mūsu skolas vīziju. Šķita, ka skolēniem patīk un viņi ir gatavi pieņemt izaicinājumu: Aktīvs skolēns atbalstošā, mūsdienīgā vidē.

Skatīt vairāk

SKOLAS UN SKOLOTĀJU ATTĪSTĪBAS PLĀNI

Kaut kas traks! 21.martā- brīvlaika sestdienā skolotāji sanāca uz mācībām. Piedalīties lūdzām arī mūsu mentori Artu Birumu. Ar viņas palīdzību centāmies apjēgt, kā attīstās kolektīvs un tā locekļi, kāda tipa skolotājs katrs esam, ko gribam un ko vajag mainīt.

Skatīt vairāk

NĀKOTNES SKOLAS VĪZIJA

Pirmdien pēc stundām skolotāju kolektīvs tika sapulcināts, un komanda LINS atstāstīja 5.marta mācību semināra saturu. Kopā zīmējām savas skolas nākotnes vīziju pēc 5 gadiem. Protams, niansēs atšķīrāmies, jo katrs izcēla sev svarīgāko, bet kopsummā redzējām savu skolu gaišu, atvērtu, darbīgu, aprīkotu ar modernām tehnoloģijām, pilnu ar darbīgiem skolēniem un viediem skolotājiem.

Skatīt vairāk

VIENS NAV KAROTĀJS!

     Sens teiciens māca: “Viens nav karotājs”. Arī šajā projektā akcents ir likts uz sabiedrību kopumā. Tā sabiedrība esam mēs- skolotāji, skolēni, vecāki. Tāpēc 21.februārī uz skolu tika aicināti interesenti, kuriem rūp Latvijas izglītības nākotne un, visvairāk jau, kā pēc iespējas uzlabot un veicināt mācību procesu Druvas vidusskolā.

Skatīt vairāk

Nākotnes skola! Tiekamies sestdien!

Skolēni, Vecāki, skolotāji, visi, kuri ieinteresēti skolas attīstībā!

Sestdien, 21.februārī plkst.11.00 aicinām jūs visus uz tikšanos! Līdzdarbojoties jūs varat palīdzēt skolai izveidot vislabāko attīstības plānu un izcīnīt galveno balvu - 10000euro Samsung tehnoloģiju iegādei!

Skatīt vairāk

Mācības 2.modulī “Kā būt pārmaiņu līderim”

5.martā piedalījāmies apmācību 2.modulī “Kā būt pārmaiņu līderim”. Pasākums notika koka ēku renovācijas centrā “Koka Rīga”. Mācības noritēja divu atraktīvu un zinošu vadītāju:  Jolantas Cihanovičas un Reiņa Upenieka vadībā.

Skatīt vairāk

I apmācību modulis: “Mūsdienīga izglītība un skolēnu vajadzības”

Mācības sākās ar pieredzes apmaiņas braucienu uz Igauniju. Tallinā  Tehniskās universitātes inovāciju centrā “Mektory” notika I apmācību modulis: “Mūsdienīga izglītība un skolēnu vajadzības”.
 

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Velda, Velta

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt