Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne

Dzimšanas dienu svin:

Daniels Bartkus, Roberts Ziediņš

Ieskaties!

Talantu skolās oktobrī

14. oktobrī plkst.15:00 tiekamies Talantu skolā:
Kurzemes jauno programmētāju skola, skolotājs N.Svētiņš gaidīs jaunos programmētājus, lai turpinātu darbu programmēšanas valodas apguvē.
Jauno matemātiķu skola, skolotāja R.Gulbe ar jaunajiem matemātiķiem dosies uz Ozolu biotopu Kabilē. Atceraties nav sliktu laika apstākļu ir tikai nepiemērots apģērbs. Ģērbjaties atbilstoši laika apstākļiem!
Kurzemes jauno ģeogrāfu skola, skolotājs J.Levics pārsteigs ar erudīcijas konkursu, trīs erudītākie iegūs jaunos žurnālus balvā un LU lektors I.Strautnieks būs sagatavojis nodarbību par tēmu "Centrāleiropas apdzisušie vulkāni".
Kurzemes jauno biologu skola, skolotāja I.Ādlere ir uzaicinājusi LU lektori A.Pasteri, lai turpinātu praktisko pētniecību, šoreiz par tēmu"Organisko vielu ietekme uz organismu".
Personības attīstības skola, skolotāja D.Pūce ir aicinājusi skoliņā viesoties Saldus boksa kluba treneri A.Pūci. Audzēkņiem jāierodas apģērbā, kurā viegli kustēties, vingrot.
Multimediju skola, skolotāja E.Rožkova ar audzēkņiem dosies uz Saldus Radio, lai iepazītos ar radio darba specifiku, kurā ievadīs Saldus Radio direktors M.Bergmanis.
Uz tikšanos Druvā!
Skatīt vairāk

TALANTU SKOLAS sāk jauno sezonu

TALANTU SKOLAS

Druvas vidusskolā

zinātkāriem un aktīviem jauniešiem

2016./2017.m.g.

Izvēlies vienu no 6 iespējām!

Skatīt vairāk

Kārtējā Talantu skolu sezona noslēgusies

Septembris aicināja zinātkāros un aktīvos jauniešus uz Talantu skolām. Aicinājumam atsaucās 168 skolēni no 12 skolām Saldus novadā un 1 skolas Skrundas novadā. Reizi mēnesī Druvas vidusskolā ieradās jaunieši, lai pēcpusdienu pavadītu radošā, izzinošā un sadarbību veicinošā gaisotnē sešās talantu skolās - Kurzemes jauno uzņēmēju skola, Kurzemes jauno biologu skola, Kurzemes Jauno ģeogrāfu skola, Kurzemes jauno programmētāju skola, Jauno matemātiķu skola, Sava stila skola.

Skatīt vairāk

Talantu skolas, 15. aprīlī

 
Kurzemes jauno uzņēmēju skola un Kurzemes jauno programmētāju skola tiksies ar dažādu nozaru programmētājiem - M. Frolovs – AirDog programmēšana, J. Gruzis - "Minecraft spraudņu veidošana", D. Egle - "Vienkārša datorspēļu programmēšana" un AirDog šovs.
 
Sava stila skola - brauks uz Saldus Radio un tiksies ar M. Bergmani, pēc tam iepazīs it kā pazīstamo Saldu kopā ar gidi V.Jurevicu
 
Kurzemes jauno biologu skola - brauks uz SIA Saldus Medicīnas centrs un P/A Sociālais dienensts
 
Kurzemes jauno ģeogrāfu skola - skolotājs J.Levics sagaidīs ar kārtējo aizraujošo konkursu un būs LU profesors
 
Jauno matemātiķu skola - skolotājas Ritas Gulbes vadībā darbosies laukā,lai veiktu praktiskus uzdevumus un aprēķinus.
Skatīt vairāk

Piektdien, 19.februārī Talantu skolas Druvā

Sava stila skolu priecēs - frizieris, stilists Andris Ruskulis.
 
Kurzemes jauno biologu skola - augu un dzīvnieku daudzveidība dažādos biotopos - audzēkņi skolotājas I.Rudzutakas vadībā strādās grupās, informāciju meklēs planšetēs un izzinās dažādos biotopus.
 
Kurzemes jauno ģeogrāfu skola - LU profesors Ervīns Lukševics pārsteigs ar tēmu "Ģeo vieta 2016", kā arī stāsts par Portugāli, bet skolotāja J.Levica konkurss būs par Krieviju.
 
Kurzemes jauno uzņēmēju skola - Saldū iepazīšanās ar pašvaldības kapitālsabiedrību "Saldus namu pārvalde", pēc tam b-ba "Jaunmuižnieks" Druvas vidusskolā iepazīstinās kā katrs iedzīvotājs var būt līdzdalīgs ēku apsaimniekošanā un savas dzīves vides uzlabošanā.
 
Jauno matemātiķu skola - skolotājas Ritas Gulbes vadībā strādās dažādus praktiskus darbus.
Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne

Dzimšanas dienu svin:

Daniels Bartkus, Roberts Ziediņš

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt