Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Sandis, Uldis, Ulvis

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

JMS NODARBĪBA DABĀ

Jaunie matemātiķi 14.oktobrī devās uz Kabili pie Aivara Bergmaņa, lai iepazītos ar atpūtas un mācību parku “Ozolu biotops”. Kabiles mežsargs Aivars Bergmanis šo atpūtas un mācību parku iekārtojis savā mežā. Liels pārsteigums bija Baltā Vilka iela, kas veltīta dzejniekam J. Baltvilkam. Bērniem ļoti patika “ Līvu” dziesmu iela, kurā atrodami šīs leģendārās rokgrupas dziesmu vārdi. Īpašu šarmu Līvu ielai piešķira Saldus mākslinieces Guntas Krauleres gleznas, koktēlnieku un paša Aivara Bergmaņa darinātās skulptūras un atskaņotās Līvu dziesmas.

Skatīt vairāk

Jaunie matemātiķi atkal rullē!

23. septembrī tika dots starts jaunajai Talantu skolu sezonai. Jaunie matemātiķi plānoja savu aizraujošo ekskursiju, kuru iespējams arī kādu dienu realizēs.

Skatīt vairāk

Pavasara vilinājums

15. aprīlī Jauno Matemātiķu Talantu skolas nodarbība tika organizēta laukā - Druvas vidusskolas zaļajā klasē.  Jaunieši tika sadalīti 3 grupās un pirmais uzdevums bija putnu būrīšu pagatavošana. Nākamais uzdevums bija saistīts ar ģeometriju, proti, skolēniem vajadzēja aprēķināt, cik daudz materiāla nepieciešams, lai pagatavotu vienu putnu būrīti. Tad sekoja orientēšanās sacensības – skolēniem pēc fotogrāfijām vajadzēja atrast 10 kontrolpunktus un katrā no tiem bija jāuztaisa Selfijs. Noslēgumā katrs JMS dalībnieks saņēma Apliecību par piedalīšanos un aktīvu darbību matemātikas nodarbībās.

Skatīt vairāk

Pētniecība aizrauj

11.marta talantu skolas nodarbībā skolēni nodarbojās ar pētniecību. Darbs nebija no vieglajiem, bet saliekot idejas kopā, galarezultātā tikām pie formulas, kura dod iespēju aprēķināt diagonāļu skaitu jebkuram daudzstūrim. Skolēni strādāja ar interesi un bija gandarīti par iegūto formulu!

Skatīt vairāk

Praktiskā darbošanās

19.februāra nodarbībā veicām praktisks uzdevumus. Pirmajā daļā skolēniem bija jāuzzīmē visi iespējamie kuba izklājumi, tad tie jāizgriež un jāsaloka kubs tā, lai neviena skaldne nepārklātos. Savukārt otrajā daļā  katram skolēnam bija jāizveido kubs no cieta papīra un jāaprēķina kuba virsmas laukums un tilpums. 

Skatīt vairāk

Talantīgie matemātiķi rullē

22. janvāra nodarbībā jaunie matemātiķi atsvaidzināja darbības ar racionāliem skaitļiem un procentiem. Nākamais darbiņš bija starptautiskā konkursa „Ķengurs” tests, kurā skolēni varēja pārbaudīt un apliecināt savas augstākās domāšanas prasmes, erudīciju, atjautību, loģisko domāšanu un spēju analizēt nestandarta situācijas.

Skatīt vairāk

«Varžu sacensības»

4. decembra Jauno matemātiķu skoliņ vadīja Druvas vidusskolas matemātikas skolotāja Antra Jankovska.
Matemātiķu nodarbība tika sadalīta trīs daļās.

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Sandis, Uldis, Ulvis

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt