Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Leonora, Svens

Dzimšanas dienu svin:

Kristela Krastiņa

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Kāds ir tavs stāsts?

7. decembra nodarbība kopā ar Diānu Zīrupu tika veltīta Kuļešova efekta apguvei. Šī metode ir filozofiskās domāšanas un praktisku montēšanas iemaņu saplūšana gala rezultātā – video materiālā, kas liek aizdomāties par emocionālās ekspresivitātes un sejas mīmiku nozīmi cilvēka dzīves uztverē. Nodarbības laikā neaizrāvāmies ar teorētisko zināšanu apguvi, jo uzsvars tika likts uz ideju realizāciju, darbu ar rediģēšanas līdzekļiem  un loģiska, pilnīga stāsta radīšanu. Jāsecina, ka, veidojot un analizējot jebkuru radošu materiālu, varam būt daudzšķautņaini un neordināri, jo māksla ir pārāk dzīvīga, lai to ietilpinātu robežās, un elpojoša ar mums vienā ritmā.

Klātesamība – drošs solis uz pašizaugsmi

23. novembra nodarbībā kopā ar Valmieras Drāmas teātra aktieri Mārtiņu Meieru mācījāmies būt personības, kas izceļas ikdienības un ērtās vienmuļības pūlī, spēj sevi nest un parādīt – es esmu šeit un tagad. Būtībā tas ir laikietilpīgs un sistemātisks darbs, kas prasa pacietību un vēlmi pilnveidoties par spēcīgāku, pašapzinīgāku un piepildītāku cilvēku, sabiedrības šķiedru, kas spēs noteikt savu dzīves kursu un palīdzēs to apgūt arī citiem. Ļoti svarīgs ir savu ķermenisko instrumentu – elpas, balss un stājas – sakārtošanas process. Mēs taču ik dienu ievelkam sevī gaisu, sarunājamies ar apkārtējiem un sēžam skolas solos. Bet nekad neaizdomājamies, ka tas, kādā veidā to darām, parāda mūsu attieksmi gan pašiem pret sevi, gan apkārt notiekošo. Mēles, dziļās elpošanas un uzmanības noturēšanas treniņi vienā dienā nepārvērtīs cilvēka domāšanas un izturēšanās manieri, tomēr, izmantoti regulāri, tie palīdzēs nostabilizēt un izjust ķermeni, ieviest skaidrību prātā un izkristalizēt samudžināto atziņu gūzmu, kas mīt ikvienā no mums.

Ieva Lukaža, 12m klase

 

Miesiskā un garīgā ķermeņa harmonija – mākslas galvenais rekvizīts

12.oktobra Multimediju talantu skolas nodarbībā uzsvars tika likts uz praktiska rakstura uzdevumiem, kuri veicina dalībnieku atbrīvošanos,  mācoties saprast motivētas koncentrēšanās un impulsu kopsakarības.

Skatīt vairāk

Radošums sākas ar sevi pašu

 Multimediju talantu skolas 21. septembra nodarbībā mums tika dota iespēja būt brīviem un atklātiem, ļauties ideju ģenerēšanas vētrām un nojaukt robežas, kas stāv starp “drīkst” un “vajadzētu”.

Skatīt vairāk

Dāvis Doršs dalās savā pieredzē

Multimediju skolā 23.martā viesojās operators Dāvis Doršs - speciālists ar milzīgu starptautisku pieredzi.

Skatīt vairāk

Kas ir Koļešova efekts?

Multimediju skolā viesojās mūsu skolas absolvente, Dailes teātra režisora asistente Diāna Zīrupa

Skatīt vairāk

Multimediju darbnīca "Digitālā Druva"

2018.gada 16.-17.februārī aicinām 8.-9.kl. skolēnus no Kurzemes skolām piedalīties aizraujošā 24 stundu pasākumā  - multimediju darbnīcā "Digitālā Druva"!

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Leonora, Svens

Dzimšanas dienu svin:

Kristela Krastiņa

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt