Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Agneta, Agnis, Ansis

Ieskaties!

Metāls un romantika

11. marta nodarbība sākās ar viesošanos uzņēmumā SIA "Balex metal". Pēcāk devāmies uz romantiskāku vietu - uzņēmumu SIA "Saldus Zieds".

Skatīt vairāk

Mācāmies apsaimniekot namus

19. februāra nodarbība sākās ar SIA „Saldus namu pārvalde” apciemošanu, lai gūtu pirmo priekšstatu par daudzdzīvokļu māju apsaimniekošanu Saldus pilsētā. Tur ar viņiem tikās valdes priekšsēdētājs Kristaps Osis. Atgriežoties skolā, skolotāja Ilze Kļava iesaistīja KJUS dalībniekus sarunā par daudzdzīvokļu māju apsaimniekošanu lauku pagastos. 

Skatīt vairāk

Citāda TS nodarbība

22. janvāra nodarbība viesojāmies SIA „Saldus Zaļā aptieka”, kur tās vadītāja A.Ozoliņa pastāstīja visu par aptiekas darbību. Vēlāk viesojāmies J.Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā, kur notika citāda nodarbība.

Skatīt vairāk

Nodarbojamies paši ar savu „mazo biznesu”

4. decembra nodarbības notika skolā. Pie mums viesojās SIA „AI.X” vadītāja A. Ozola, kura pastāstīja un parādīja visu par savu biznesu. Turpinājumā nodarbojāmies paši ar savu „mazo biznesu”- cepām un dekorējām piparkūkas, izgatavojām eņģelīšus no pērlītēm un gatavojām katrs savu dāvanas vai eglītes rotājumu.

Skatīt vairāk

KJUS iepazīst vietējos un ārzemju uzņēmumus

20. novembrī KJUS viesojās SIA JETS VACUUM, kur tā menedžeris Ervijs Rītiņš, iepazīstināja ar uzņēmuma darbu un produkcijas specifiku. Otrs uzņēmums, kurā viesojāmies bija SIA Saldus Ceļinieks. Tā darbinieks K.Siksna mūs iepazīstināja ar uzņēmuma galvenajām darbības sfērām. Pēc tam viesojāmies Brocēnu asfalta rūpnīcā, kur redzējām kā tas tiek ražots un kādi paraugi tiek pētīti laboratorijās.

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Agneta, Agnis, Ansis

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt