Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ineta, Inta, Intra

Dzimšanas dienu svin:

Marta Medeniece

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņas

Veiklo stafetes

2-5.klases komandai "Veiklo stafetēs" 3.vieta.  (skolotāja I.Grinberga, K. Baumanis).

Apsveicam veiklos sportistus!

Skatīt vairāk

Sasniegumi florbolā

Saldus novada skolu sacensībās florbolā:

8.-9.klašu meiteņu un puišu komandām  3. vieta (skolotājs Z.Zeps),

6-7.klašu puišu komandai 4.vieta (skolotājs K.Baumanis).

Apsveicam ar rezultātiem florbolā!

 

Skatīt vairāk

Sasniegumi krievu valodas olimpiādē

Starpnovadu krievu valodas olimpiādē 2.vieta Unai Šliserei, Zentai Mariai Rinmanei, 3.vieta Valtam Rancānam, atzinība Ievai Gajevskai (skolotāja Ene Rožkova).Dalībnieki- Paula Strautmane, Emīls Bents, Diāna Aleksandrova.

Apsveicam ar panākumiem!

Sasniegumi bioloģijas olimpiādē

Valsts 42.olimpiādes 2.posmā 1.vieta Emīlam Bentam, 3.vieta Ievai Gajevskai (skolotāja Ina Rudzutaka). Dalībnieki- Betija Grinberga, Laura Ceļapītere, Paula Strautmane, Alise, Bērziņa, Raivis Liepa, Jānis Zaķis.

Apsveicam ar sasniegumiem!

Sasniegumi mājturības un tehnoloģiju II olimpiādē

Mājturības un tehnoloģiju olimpiādē 6.-7.klasēm 2.vieta Uvim Sproģim, Gustam Polim (skolotājs Andis Ozolnieks). Savas prasmes apliecināja Kristiāns Balodis, Edgars Andersons, Roberts Grundmanis, Jēkabs Jēkabsons.

Apsveicam ar panākumiem!

R.Blaumaņa radošo darbu konkursā

R.Blaumaņa 15.radošo darbu konkursā tika iesūtīti 163 darbi.

Atzinība Mārtiņam Ludim Meijam par filozofiskumu tēmas atklāsmē (skolotāja Laine Liepa).

"Kādam šķiet, ka bez R. Blaumaņa Latvija nebūtu tā pati, bet cits uzskata, ka viņa darbiem nav īpašas nozīmes, un abiem ir taisnība. Tikai šī taisnība izmainās, tiklīdz mēs izmainām mūsu vērtības." (M.L.Meija)

Atzinība Liānai Vitkovskai par interesantu R.Blaumaņa sapņu atklāsmi (skolotāja Sandra Burve)

"Gan senāk, gan šodien svarīgi klausīties, ieklausīties, dzirdēt un saredzēt citam citu, un sapņi īstenosies, nevienam nenodarot ļaunu."(L.Vitkovska)

Apsveicam ar panākumiem!

Sasniegumi angļu valodas olimpiādē

Angļu valodas valsts 49.olimpiādes (10.–12.klasēm) 2.kārtā 2.vieta Tomam Grigaitim, Viktorijai Radionovai (skolotāja Antra Dukāne).

Starpnovadu angļu valodas olimpiādē 1.vieta Ansim Andersonam, 3.vieta Jēkabam Galiņam, atzinība Gvido Mēterim (skolotāja Antra Dukāne).

Savas zināšanas angļu valodā apliecināja arī Lūkass Pavlovs, Rūdolfs Prūsaks, Stefānija Pavlova, Mārcis Kaļišuks, Niks Bisenieks, Roberts Jansons, Ivo Stepiņš, Ivo Lauva.

Apsveicam ar panākumiem!

Jaunatnes sporta laureāts 2019

Priecājamies kopā ar 11.klases skolnieci Elzu Ķuzi un viņas ģimeni, saņemot Jaunatnes sporta laureāta 2019 balvu par izciliem sasniegumiem sportā (trenere Inguna Čākure).
Elza ir Latvijas orientēšanās jauniešu izlases dalībniece, Eiropas jauniešu čempionāta sudraba godalgas ieguvēja.
Lepojamies un novēlam panākumus arī turpmāk!

Foto: Latvijas Orientēšanās Federācija

Sasniegumi futbolā

Saldus novada skolu sacensībās futbolā 1.vietu ieguva Druvas vidusskolas puišu komanda- 

Valters Voitāns, Rihards Roberts Miķelsons, Ralfs Eduards Gauja, Rinalds Dirvēns, Emīls Meija, Rainers Ozoliņš, Ivo Lauva, Gvido Brikmanis (skolotājs Z.Zeps).

Apsveicam ar panākumiem!

Sasniegumi rudens krosā

Saldus novada skolu sacensībās rudens krosā:

1.vieta vidusskolas komandai- E. Ķuzei, A. Bērziņai, G. Jarašunam, E. Zērnim;

2. vieta 5.klašu zēnu komandai- R.Sproģim, G.Šmitam, K.Kārkliņam, I.Eglītim;

3.vieta 5.klašu meiteņu komandai- L.Sovardei, M.Rozei, K.Kripševicai, L. Šmēdiņai.

Apsveicam ar sasniegumiem!

Skatīt vairāk

Eiropas informātikas olimpiādē bronza

Ansis Gustavs Andersons 3.Eiropas jauniešu informātikas olimpiādē jau otro gadu pēc kārtas ieguva bronzas medaļu. Olimpiādei sagatavoja skolotāju komanda.

Lepojamies ar Anša sasniegumiem!

Skatīt vairāk

Saldus novads lepojas

15. maijā, Skrundas muižā svinīgi tika sumināti novada skolu audzēkņi, kuri mācību gada laikā ieguvuši godalgotas vietas starptautiskās un valsts mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos, zinātniskās pētniecības darbu konferencē. Šogad par izciliem sasniegumiem tika apbalvoti 12 mūsu novada skolēni- 7 no tiem ir Druvas vidusskolas skolēni.

Lepojamies ar sasniegumiem!

Skatīt vairāk

Sasniegumi vieglatlētikā

Saldus novada skolu sacensībās pavasara vieglatlētikā godalgotās vietas dažādās disciplīnās ieguva Elza Ķuze, Laura Ceļapītere, Gunita Maija Gēliņa, Arta Romane, Ance Grinberga, Betija Grinberga, Keitija Strādniece, Liāna Vitkovska, Gints Jarašuns, Karīna Reinvalde, Sindija Krista Neilande (skolotāji- Inta Grinberga, Zigurds Zeps).

Apsveicam ar labiem rezultātiem!

Sasniegumi sportā

Saldus novada skolu sacensībās krosā 1.vieta Elzai Ķuzei (skolotāja I.Grīnberga). Lepojamies arī ar Elzas sasniegumiem  pasaules skolēnu čempionātā orientēšanās sportā- 1. un 2.vieta!

Apsveicam!

Sasniegumi angļu valodas olimpiādē

Starpnovadu angļu valodas olimpiādē 3.vieta Keitai Šmālai (skolotāja I.Caune)

Lepojamies ar sasniegumiem!

Sasniegumi kombinētajā olimpiādē

Starpnovadu kombinētajā olimpiādē 2.vieta Elīzai Lūsei (skolotāja Dz.Januze), Paulai Vlasovai (skolotāja A.Romanovska), 3.vieta Amēlijai Punkstiņai (skolotāja L.Klagiša), Vairai Skrebelei (skolotāja Ilga Otto), atzinība Agatei Šmitei (skolotāja M.Jauniņa). Skolu pārstāvēja Rūdolfs Ķempelis, Žanete Bitmane, Henrijs Sležis, Krists Lastenieks.

Lepojamies ar sasniegumiem!

3x3 basketbolā 2.vieta

FIBA 3x3 Latvijas Skolu kausa izcīņas finālturnīrā basketbolā U-16 grupā mūsu skolas meiteņu komandai 2.vieta- Martai Blūmai, Elīzai Mičonokai, Elīnai Andersonei, Kolīnai Kārterei.

Lepojamies ar panākumiem!

Sasniegumi mājsaimniecības olimpiādē

6. atklātās mājsaimniecības olimpiādē 9. -12. klasei „Mēs –Latvijas nākotnei” Anetei Dacei Svārupai atzinība valstī (skolotāja Zenta Sileviča).

Lepojamies ar sasniegumiem!

Sasniegumi vizuālās mākslas olimpiādē

Kurzemes reģiona vizuālās mākslas olimpiādē 1. vieta Kristai Gabrielai Robai, atzinība Ilzei Melderei (skolotāja Dace Pūce).

Apsveicam ar panākumiem!

Sasniegumi zinātniskajā konferencē

Latvijas skolēnu 43.zinātniskās pētniecības darbu konferencē sešās zinātņu nozarēs godalgotas vietas ieguva 183 darbu autori no visas Latvijas.

Druvas vidusskolu pārstēvēja Rihards Miķelsons, Mārcis Kaļišuks (skolotājs Sergejs Beļkevičs), specbalvu un iespēju studēt budžeta grupā Jelgavas Lauksaimniecības universitātes Meža fakultātē ieguva Kristiāns Kurpnieks un Daniels Nicis (skolotājs Juris Levics).

Apsveicam!

Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ineta, Inta, Intra

Dzimšanas dienu svin:

Marta Medeniece

Ieskaties!

Stundu saraksta izmaiņase-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

2019. gadā Druvas vidusskola CE rādītājos ieguvusi 3. vietu lauku vidusskolu grupā!

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt