Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Meta, Sniedze

Dzimšanas dienu svin:

Estere Zīle

Ieskaties!

Ciemos pie Valsts prezidenta!

Publicēts: 15. novembris 2022

Uz Prezidenta pili tika uzaicināti 10 jaunieši, kuru runas bija atzinīgi novērtētas, kā arī skolotājas S. Burve, I. Koreņika, L. Kaļišuka.

Jauniešu atziņas pēc pasākuma apmeklēšanas:

  • Bija ļoti patīkami klausīties, kā prezidenti sarunājas. (Jorens Beiers)
  • Man šīs sarunas likās ļoti interesantas un smieklīgas, jo intervētājs bija ļoti smieklīgs, un es noteikti gribētu vēlreiz aizbraukt. (Katrīna Gūtmane)
  • Pasākums raisīja domas par mūsdienu politiku un tiem, kas tajā iesaistās. Pateicos par iespēju apmeklēt ō pasākumu, tā vidi. (Amēlija Punkstiņa)
  • Pasākums man ļoti patika, tā bija ļoti interesanta pieredze, un es jutos gaidīta tajā. (Karlīna Līna Stepiņa)
  • Bija ļoti interesanti vērot pašas Prezidenta pils arhitektūru, kā arī patika klausīties prezidenta Levita un eksprezidenta Zatlera atbildes uz uzdotajiem jautājumiem. (Gabriella Patrašanu)
  • Man ļoti patika klausīties jautājumus, ko uzdeva bērni un uz kuriem prezidents un eksprezidents atbildēja. (Paula Blūma)
  • Prezidenta pils bija liela un zeltaina, sajūta tajā bija kā pasaku filmā. Prezidentam ir daudz apsargu. Lielajā zālē klausījāmies diskusiju, tā uzzināju interesantu informāciju. (Agate Šmite)

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Meta, Sniedze

Dzimšanas dienu svin:

Estere Zīle

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt