Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Lolita, Vitolds

Dzimšanas dienu svin:

Madara Lāce

Ieskaties!

Sīkdatņu politika

Publicēts: 15. novembris 2022
Atjaunots: 17. novembris 2022

Informējam, ka tīmekļa vietnē druva.lv tiek izmantotas sīkdatnes, lai varētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un funkcionalitāti, un nodrošināt tās darbību. Aicinām zemāk iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm.

Nepieciešamās sīkdatnes tiek glabātas jūsu pārlūkā un ir kritiski svarīgas, lai nodrošinātu vietnes pamatfunkcionalitāti.

Tāpat mēs izmantojam trešo personu sīkdatnes, kas palīdz mums analizēt, kā jūs izmantojat šo vietni, saglabāt jūsu izvēles, un nodrošināt personalizētu saturu un reklāmas.

 

Nepieciešamās sīkdatnes

 

Šīs sīkdatnes nodrošina drošu pieteikšanās pieredzi, vietnes slodzes sadalījumu, un ļauj izmantot būtiskas vietnes funkcijas. Šajā grupā ietilpst arī Personalizētās sīkdatnes, kas saglabā jūsu iestatījumus (valoda, burtu izmērs utml.)

 

    Sīkdatne: PHPSESSID
    Termiņš: 1 diena
    Apraksts: Sīkdatne garantē lietotāja sesijas drošību apmeklējuma laikā. Pirmās personas sesijas sīkdatne, kas tiek izdzēsta, kad aizver pārlūkprogrammu

 

    Sīkdatne: purecookieYes
    Termiņš: 1 nedēļa
    Apraksts: Reģistrē sīkdatņu piekrišanas izvēli.

 

    Sīkdatne: __cf_bm
    Termiņš: 30 min
    Apraksts: Izmanto, lai nodrošinātu vietnes lietošanu un samazinātu automātisko trafiku no sliktiem robotiem. Sīkfails satur informāciju, kas saistīta ar Cloudflare patentētā robotprogrammatūras rezultāta aprēķināšanu un sesijas identifikatoru. Sīkdatnē esošā informācija (izņemot ar laiku saistīto informāciju) ir šifrēta, un to var atšifrēt tikai Cloudflare. Cloudflare neizseko lietotājus no vietnes uz vietni vai no sesijas uz sesiju. Sīkfailu __cf_bm neatkarīgi ģenerē Cloudflare, un tas neatbilst nevienam lietotāja ID vai citiem identifikatoriem klienta tīmekļa lietojumprogrammā.

 

Statistikas un veiktspējas sīkdatnes

 

Statistikas sīkdatnes ļauj mums uzlabot vietni, sniedzot ieskatu par to, kā jūs mijiedarbojaties ar tās lapām, kāds saturs jūs interesē, un nosaka, kas nedarbojas pareizi. Apkopotā informācija ir anonīma.

 

    Sīkdatne: _ga
    Termiņš: 2 gadi
    Apraksts: Sīkfails _ga, ko instalē Google Analytics, aprēķina apmeklētāju, sesiju un kampaņu datus, kā arī seko vietnes lietojumam vietnes analīzes pārskatam. Sīkdatne saglabā informāciju anonīmi un piešķir nejauši ģenerētu numuru, lai atpazītu unikālos apmeklētājus.

 

    Sīkdatne: _ga_*
    Termiņš: 2 gadi
    Apraksts: Sīkfails _ga_*, ko instalē Google Analytics, aprēķina apmeklētāju, sesiju un kampaņu datus, kā arī seko vietnes lietojumam vietnes analīzes pārskatam. Sīkdatne saglabā informāciju anonīmi un piešķir nejauši ģenerētu numuru, lai atpazītu unikālos apmeklētājus.

 

Sociālo mediju sīkdatnes

 

Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas, lai Jūs varētu dalīties ar saturu sociālajos tīklos)

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Lolita, Vitolds

Dzimšanas dienu svin:

Madara Lāce

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt