Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Jēkabs, Žaklīna

Dzimšanas dienu svin:

Madara Beiere, Amanda Dubra, Gusts Dans Prūsis, Juta Emīlija Salma, Mārtiņš Ūpis

Ieskaties!

Improvizē Rīgā un Jelgavā

Publicēts: 11. aprīlis 2019
Atjaunots: 11. aprīlis 2019

        Par iespaidiem „Rīgas Kausā” aizrautīgi stāstīja 7./8.kl komandas improvizatori.

Komandas kapteinis Jēkabs Galiņš: „Lai vispār iegūtu iespēju piedalīties šajā plašajā un vērtīgajā festivālā, mums bija jāiztur atlases kārta. Mūsu vecuma grupā esot bijis visvairāk pieteikumu, tādēļ pēc pirmās dienas saspēles īpaši priecājāmies par iekļūšanu finālā. Tajā sacentāmies ar Rīgas Valdorfa skolas jauniešiem. Pēc tiesnešu piešķirtajiem punktiem esam otrie. Bet zinām, ka nospēlējām labi un varam vēl labāk. Tas ir svarīgi. Pasākumā kopumā visvērtīgākās šķita meistarklases. Tajā man pavērās jauns skats uz improvizāciju. Radās jaunas idejas kā, piemēram, nedomāt par ainas sākumu, bet virzīt to uz mērķi. Būtu interesanti izmēģināt šīs idejas turnīrā.” Rēzija Dubulta: „Sākumā bija grūti. Visi bija tik pārliecināti, enerģiski, bet mēs tā kā nesapratām, kas te īsti notiek. Man patika, ka nepalikām tajā neērtajā stāvoklī, bet drīz vien visi kļuvām priecīgi un iesaistījāmies, kur vien varējām. Man patika meistarklases, tāpat kā visai komandai. Pirmās dienas vakarā tā riktīgi piekūsti, un tad var labi izgulēties”.

Gvido Mēteris: „ Jā, meistarklases bija ļoti labas. Tur satiku paziņu, ar kuru bijām sazinājušies tikai internetā. Tad satikāmies meistarklasēs un varējām kopā saspēlēt.”

Simona Šreitmane un Evelīna Baltiņa: „Labi, ka redzējām, kā spēlē pieaugušie-tie, kuri improvizējuši skolas laikā, bet nu ir jau studenti vai strādā. Izcili, es arī tā gribētu! Un vēl – pasākums taču notika Eduarda Smiļģa Teātra muzejā! Vēl – satikām, protams, jau zināmos un iepazināmies ar citiem vienaudžiem”.

Mārcis Deguts šoreiz bija līdzjutējos: ”Teātra sportu sāku iepazīt pavisam nesen. Liekas, ka esmu te uz palikšanu.”

   Turnīrā Jelgavā lielisku pieredzi guva un 12 interesantas ainas izpēlēja veselas trīs komandas - 15 ceturtklasnieki. Nākamajā gadā aicināsim ciemos jauniegūtos draugus.

       Pateicamies par iespēju aizbraukt uz pasākumiem, to visu piedzīvot, mācīties un augt!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Jēkabs, Žaklīna

Dzimšanas dienu svin:

Madara Beiere, Amanda Dubra, Gusts Dans Prūsis, Juta Emīlija Salma, Mārtiņš Ūpis

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt