Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

Akcija "60 elementi manā kabatā"

Publicēts: 08. februāris 2018
Atjaunots: 09. februāris 2018

Akcija "60 elementi manā kabatā" noslēgusies ar rekordu - esam savākuši 1839 vecos telefonus! SIA "Elektropunkts" pārstāvji no Rīgas 7.februārī bija ieradušies Druvā, lai vērotu "fotosesiju ar telefoniem" un uzklausītu bērnu pieredzes stāstus par telefonu vākšanu! Liels paldies visiem, kuri iesaistījās akcijā un saprata, ka viss, kas mums vairs nav vajadzīgs, ir jānodod pārstrādei! LAI TĪRĀKA MŪSU LATVIJA!

 

Akcijas aktīvākie dalībnieki un savākto telefonu skaits:

1.-5.kl. grupā:

Elīza Lūse - 91, Ingus Eglītis - 61, Rodrigo Gurkevics - 59; Rēzija Romanovska- 54, Dāvis Polis- 51, Gustavs Pelcs -36, Jēkabs Mālnieks- 35, Markuss Formulēvičs- 35.

 

6.-12.kl. grupā:

Marta Dzene- 61, Gvido Mēters- 55, Karīna Reinvalde- 50, Kate Kaļišuka - 40, Patrīcija Ķēpule- 42, Niks Ūselis- 39, sk. Inga Koreņika - 35.

Akcija tika īstenota Latvijas simtgadei veltītā projekta "Mūsu Latvijas karte" ietvaros.

SIA "Elektropunkts" ierosina aprīlī organizēt dažādu lietoto elektropreču vākšanu. Gandrīz katrā ģimenē mājās mētājas saplīsis gludeklis vai tējkanna, vecie datori un monitori, savu laiku nokalpojušas veļas mazgājamās mašīnas un ledusskapji ... Domāsim, kā to visu kopā savākt un nodot pārstrādei!

 

Ilze Kļava, projekta vadītāja

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt