Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dzimšanas dienu svin:

Amanda Želve, Līva Vidžupa

Ieskaties!

Druvas mazpulkam- 16

Publicēts: 24. februāris 2014
Atjaunots: 24. februāris 2014

Druvas mazpulkā izaugušo jauniešu kopbildē redzami visdāžādāko  profesiju pārstāvji. Pirmajā rindā no kreisās: Alise Role - sociālantropoloģe, kas vada Brocēnu Sporta centru; Linda Medne (ex.Strazdiņa)- kultūras darba vadītāja, kas audzina 2 bērnus; Ilze Kļava un Līga Šaule - mazpulka vadītājas. Otrajā rindā no kreisās:Inta Romanovska - topošā multimēdiju speciāliste, Arta Rubule - matemātikas skolotāja; Elīna Meženiece - juriste; Līga Bilāne (ex. Ketlere) - ārste; Maija Romanovska - reklāmas dizainere, kas audzina 2 bērnus; Edgars Grāvis - revidents; Lita Mickēviča- deju skolotāja, kas šobrīd vada starptautisku projektu Kiprā.

Jaunie mazpulcēni bija pagatavojuši ļoti gardu jubilejas torti no cepumiem, un katram "vecajam" mazpulcēnam tika uzdāvināta īpaša piespraude - no smalkām papīra strēmelītēm gatavota āboliņa lapiņa.

Plašāku stāstu par mazpulcēnu atmiņām un pasākuma norisi ar fotogalerijām atradīsiet www.draugiem .lv!

 

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dzimšanas dienu svin:

Amanda Želve, Līva Vidžupa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt