Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Salidojums 2024

Pašreiz salidojumam registrējušies - 351

Reģistrēties šeit.

Skatīt reģistrējušos cilvēkus

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Gudrīte, Strauja

Ieskaties!

LU bakalaura studiju buklets

Publicēts: 09. aprīlis 2020
Atjaunots: 09. aprīlis 2020

Bakalaura studiju bukletā apkopotas visas bakalaura līmeņa studiju programmas, to apraksti, turpmāko studiju un darba iespējas, studijas LU filiālēs, profesionālo studiju iespējas LU koledžās (P. Stradiņa medicīnas koledžā, Rīgas Medicīnas koledžā, Rīgas 1. medicīnas koledžā), informācija par visa veida stipendijām, ārpus studiju nodarbībām, kā arī iemesli, kāpēc studēt Latvijas lielākajā universitātē ir tik nozīmīgi.

Maģistra studiju bukletā apkopotas visas maģistra līmeņa studiju programmas un studiju iespējas doktorantūrā, studiju programmu apraksti, uzņemšanas noteikumi, budžeta vietas, stipendijas, karjeras un zinātnes izaugsmes iespējas, kā arī vairāki ievērojami fakti par LU.

Mūžizglītības bukletā apkopoti aktuāli semināri un tālākizglītības kursi, kurus var apgūt jebkurš interesents savas kvalifikācijas paplašināšanai un aktualizēšanai.

Lai pieteiktos šo informatīvo materiālu saņemšanai drukātā formātā, aicinām aizpildīt šo pieteikuma anketu un pēc pāris dienām izvēlētais studiju buklets būs atrodams norādītajā pasta adresē. Katram piektajam bukleta pieteicējam nosūtīsim mazu, bet praktisku dāvaniņu!

Dalīties

 
  •  
  •  
  •  

Salidojums 2024

Pašreiz salidojumam registrējušies - 351

Reģistrēties šeit.

Skatīt reģistrējušos cilvēkus

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Gudrīte, Strauja

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt