Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Salidojums 2024

Pašreiz salidojumam registrējušies - 351

Reģistrēties šeit.

Skatīt reģistrējušos cilvēkus

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Gudrīte, Strauja

Ieskaties!

RSU kursi

Publicēts: 15. septembris 2020
Atjaunots: 15. septembris 2020

Matemātikas, latviešu valodas un angļu valodas kursi šogad notiks pilna laika režīmā, tikmēr bioloģiju un ķīmiju RSU piedāvā apgūt gan pilna laika, gan nepilna laika režīmā, kā arī tālmācībā. 

Pilna laika kursi noritēs reizi nedēļā darbdienu pēcpusdienās, bet nepilna laika kursi – vienu sestdienu vai svētdienu ik mēnesi, tikmēr darbs tālmācībā notiks pēc individuāla plāna, ļaujot skolēniem mācīties RSU e-studiju platformā, kur varēs skatīt videolekcijas, lasīt mācību materiālus, rakstīt kontroldarbus un saņemt novērtējumu. 

Īpašu popularitāti tālmācības sagatavošanas kursi piedzīvoja šī gada pavasarī, kad, sākoties COVID-19 izraisītajai ārkārtas situācijai, daudziem skolēniem tiešsaistes iespēja bija labs veids, kā papildināt un nostiprināt zināšanas pirms eksāmeniem. “Pasniedzēja bija lieliska un ar fantastisku spēju aizraut, arī apgūstot kursu tālmācībā. Lai gan šī man nebija pirmā pieredze online apmācībā, bet šī noteikti bija pirmā reize, kad pie datora spēju noklausīties visu lekciju ar interesi, iesaistoties un atbildot uz pasniedzējas uzdotajiem jautājumiem,” raksta kāds no dalībniekiem. Vidusskolēni uzsver, ka šāds apguves formāts viņiem šķiet vieglāks nekā skolā: “Skolā ir cilvēki, kam tas neinteresē, tādēļ rodas gaisotne, kurā daudzi par kaut ko iebilst. Šajos kursos tā nebija.” Dalībnieki novērtē arī kursu strukturētību, mācībspēku aizrautību un spēju motivēt, kā arī e-studiju vidē pieejamos papildresursus. 

Plašāka informācija un pieteikšanās forma ir pieejama ŠEIT.
 

Salidojums 2024

Pašreiz salidojumam registrējušies - 351

Reģistrēties šeit.

Skatīt reģistrējušos cilvēkus

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Gudrīte, Strauja

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt