Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Jēkabs, Žaklīna

Dzimšanas dienu svin:

Madara Beiere, Amanda Dubra, Gusts Dans Prūsis, Juta Emīlija Salma, Mārtiņš Ūpis

Ieskaties!

Noderīgas saites

ES veidotās organizācijas un to pakalpojumi

http://www.viaa.gov.lv/lat/karjer as_atbalsts/euroguidance/ EUROGUIDANCE - Latvija Izstrādā, publicē un izplata pārbaudītu informāciju par Eiropas izglītības iespējām. Studiju ceļvedis Eiropā, un iespēju uzdot jautājumu par izglītības iespējām Eiropā.

http://ec.europa.eu/eures/ EURES - Eiropas darba mobilitātes portāls Darba piedāvājumi 31 Eiropas valstī, ieinteresētu kandidātu CV, informācija par dzīvošanu un darbu ārzemēs.

http://www.europass.lv EUROPASS Vienots, standartizēts piecu dokumentu kopums Eiropas Savienības iedzīvotāju prasmju un kompetenču pārskatāmībai, kas palīdz skaidrā un viegli saprotamā veidā apliecināt iegūtās zināšanas, iemaņas un darba pieredzi darba devējiem un izglītības iestāžu pārstāvjiem. Mājaslapā pieejams video par Europass dokumentiem un to pielietojumu.

Valsts iestādēs pieejamie informācijas resursi

http://www.nva.gov.lv/ Nodarbinātības Valsts aģentūra (NVA) Bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem noderīga informācija. CV un vakanču katalogs, iespēja pievienot katalogam savu CV vai vakanci. Licencēto darbā iekārtošanas ārzemēs firmu saraksts. Informācija par darbu ārzemēs kā arī par ārzemnieku nodarbināšanu.

Apmācības iespējas.

http://www.nva.gov.lv/pkiva/ NVA Karjeras pakalpojumi Karjeras veidošanas jautājumi, Interešu testi jauniešiem un pieaugušajiem, interaktīva karjeras datorspēle, profesiju apraksti (atalgojums, darba apraksts, iespējas, nepieciešamā izglītība u.tml.) un to salīdzināšanas iespēja, augstākās un profesionālās izglītības programmas, kursu datubāze, informācija par darba tirgu un prognozes (informācija pieejama, piereģistrējoties).

http://www.aiknc.lv/ . Augstākās izglītības kvalitātes novērtēšanas centrs (AIKNC) AIKNC nodarbojas ar Latvijas augstskolu, koledžu un to studiju programmu akreditācijas organizēšanu. Mājaslapā pieejamajā datubāzē atrodama informācija par Latvijas augstskolu, koledžu un to studiju programmu akreditācijas statusu kā arī par studiju programmu licencēm. Pieejami arī akreditācijas novērtēšanas komisiju ziņojumi

www.izm.lv Izglītības sistēma, pārskati par izglītību, vispārējā izglītība, profesionālā izglītība, augstākā izglītība http://www.ikvd.gov.lv/ Izglītības kvalitātes valsts dienests Izglītības kvalitātes valsts dienests (IKVD) uzrauga normatīvo aktu ievērošanu izglītības jomā, licencē izglītības programmas vispārējā un profesionālajā izglītībā un novērtē vispārējās un profesionālās izglītības kvalitāti, veicot izglītības iestāžu un programmu akreditāciju. IKVD mājaslapā pieejami vispārējās un profesionālās izglītības programmu licenču un akreditācijas reģistri.

http://visc.gov.lv/ Valsts izglītības satura centrs (VISC) Informācija par valsts eksāmeniem un pārbaudes darbiem un organizēšanas kārtību skolās, mācību priekšmetu olimpiādēm, ieteicamā mācību literatūra, informācija par mācību priekšsmetu olimpiādēm u.c. profesijas standartu izstrādi un kvalifikācijas eksāmenu satura izstrādes koordinēšanu.

http://jaunatneslietas.lv Jaunatnes lietas Jauniešu iespēju portālā jaunatneslietas.lv apkopota informācija par aktualitātēm jaunatnes politikā, jaunatnes politikas virzieniem, projektiem, kā arī pieejama jaunatnes organizāciju un jaunatnes lietu koordinatoru kontaktinformācija, nodrošināta iespēja izteikt savu viedokli vai priekšlikumus jaunatnes politikas veidotājiem.

 

Skatīt vairāk

Karjeras diena RTU

RTU aicina piedalīties virtuālajā Karjeras dienā

Ceturtdien, 4. martā, plkst. 11.00–16.00 norisināsies tradicionālā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras diena, kas epidemioloģisko apstākļu dēļ šogad notiks virtuālajā vidē platformā pasakumi.rtu.lv. RTU aicina jauniesus piedalīties Karjeras dienā, veidot savus profilus un atrast savu nākamo darba vai prakses vietu. Pirms pasākuma jāreģistrējas mājaslapā pasakumi.rtu.lv,  reģistrācija un dalība pasākumā ir bezmaksas.

Skatīt vairāk

Karjeras konsultācijas

Karjaras konsultanta  darba laiki:

Pirmdiena: 8:00 - 16:00

Otrdiena: 9:00 - 15:00

Trešdiena: 8:00 - 16:00

Ceturtdiena: 9:00 - 15:00

 

Zane Fabrīcius

pedagogs karjeras konsultants

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Jēkabs, Žaklīna

Dzimšanas dienu svin:

Madara Beiere, Amanda Dubra, Gusts Dans Prūsis, Juta Emīlija Salma, Mārtiņš Ūpis

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt