Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Meta, Sniedze

Dzimšanas dienu svin:

Estere Zīle

Ieskaties!

Labrīt, Robotika! nometnes noslēgums

Publicēts: 18. jūnijs 2019
Atjaunots: 02. janvāris 2020

Ar vērienīgu noslēguma pasākumu 16. jūnijā noslēdzās Jauno programmētāju atbalsta biedrības un Druvas vidusskolas īstenotais projekts Nr. 0-89/4-7.2/34 LEGO robotikas un tehniskās jaunrades nometne bērnu un jauniešu digitālo un sociālo prasmju pilnveidošanai. Uz noslēguma pasākumu bija aicināti projekta dalībnieku vecāki, māsas un brāļi, lai klātienē vērotu nometnē paveikto - dalībnieku veidoto robotu paraugdemonstrējumus un sacensības. Katrai komandai ar savu robotu bija jāveic četras dažādas sarežģītības trases. Liels bija vecāku pārsteigums par savu bērnu veikumu, atzinīgi aplausi izskanēja pēc katra demonstrējuma. Liela daļa nometnes dalībnieku pirms tam nebija nodarbojušies ar programmēšanu un robotiku, tāpēc gandarījuma sajūta un prieks par uzdrīkstēšanos šiem bērniem bija dubultliels. Arī komandas Meiteņu spēks dalībnieces ar robotiku pirms tam nebija nodarbojušās, tomēr viņu veidotais robots vairākās trasēs guva labākos rezultātus, apsteidzot pieredzējušākus pretiniekus. Kad skolotāja Dace noslēgumā jautāja tiem nometnes dalībniekiem, kas līdz šim neapmeklēja robotikas pulciņu, vai nākamgad pievienosies tam, lielākā daļa dalībnieku atbildēja apstiprinoši. Savukārt dalībnieki no Ezeres pamatskolas un Saldus vidusskolas solījās, ka noteikti reizi mēnesī apmeklēs Talantu skolas nodarbības. 

Lieliska nometne, ļoti patikušas gan robotikas nodarbības, gan pārējās aktivitātes - tā savās izvērtējuma anketās atzīmējuši lielākā daļa dalībnieku. Jautājums - kad būs nākamā nometne, izskanēja vairākkārt. Tas apliecina jauniešu interesi un nepieciešamību līdzīgus pasākumus organizēt arī turpmāk. 

Projekta mērķis ir sasniegts - nometnes dalībnieki guvuši jaunas digitālās zināšanas un prasmes, uzlabojuši savas sociālās prasmes, ieguvuši jaunus draugus un interesantu nodarbošanos, kas motivēs apmeklēt nodarbības un turpināt izglītoties vairāk.

“Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS).”

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Meta, Sniedze

Dzimšanas dienu svin:

Estere Zīle

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt