Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Rauls, Rodrigo

Dzimšanas dienu svin:

Roberts Vāle

Ieskaties!

Labrīt, robotika! - turpinājums seko

Publicēts: 01. oktobris 2019
Atjaunots: 02. janvāris 2020

 Jauno programmētāju atbalsta biedrība, sadarbībā ar Druvas vidusskolu, arī šogad saņēmusi ESF finansējumu "PuMPuRS" jaunatnes iniciatīvu projekta īstenošanai. Projekts ir turpinājums 2019. gada pavasarī īstenotajam projektam LEGO robotikas un tehniskās jaunrades nometne bērnu un jauniešu digitālo un sociālo prasmju pilnveidošanai. TAs tapis pēc projektā iesaistīto dalībnieku vēlmes un iniciatīvas. 

Projekta mērķis ir organizēt pasākumus bērnu un jauniešu digitālo un sociālo prasmju pilnveidošanai, izmantojot motivējošus LEGO robotikas eementus. 

Projekta ietvaros plānoti trīs pasākumi:

 - Robotu nakts;

 - Robotnīca mākoņos;

 - Nometne "Labrīt, robotika! 2".

Īstenojot iecerētās aktivitātes – dažādas interaktīvas robotikas nodarbības un diennakts nometni, projekta rezultātā tiks attīstītas skolēnu tehniskās zināšanas un prasmes programmēšanā un robotikā,  pilnveidotas skolēnu spējas radoši domāt, komunicēt un sadarboties, un attīstītas līderības iemaņas, kopīgi izvirzot mērķi, risinot problēmas, pieņemot lēmumus.

Projekta pasākumos plānots iesaistīt 34 skolēnus (5.-9.kl.) no Saldus novada skolām.

Projekts tiek īstenots ESF projekta Nr. 8.3.4.0/16/I/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai" ietvaros.

 

 

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Rauls, Rodrigo

Dzimšanas dienu svin:

Roberts Vāle

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt