Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dace, Dārta, Dora

Ieskaties!

Cittautieši prožektoru gaismā

Ikviens sabiedriski un pilsoniski aktīvs cilvēks Latvijā domā kādu pienesumu varētu sniegt Latvijai simtgades svētkos. Tā arī biedrība „Drošas dzīves vides attīstības biedrība „Oāze”” sadarbībā ar Druvas vidusskolu izstrādāja un īstenoja projektu „Cittautieši prožektoru gaismā”, atbalstītājs Latvijas Republikas Kultūras ministrija.

Skatīt vairāk

Izstāde „Cittautieši prožektoru gaismā”

Dzimis, audzis vai skolojies citviet pasaulē, bet strādājis Latvijai, kritis par Latviju, cēlis Latviju, spodrinājis Latvijas vārdu. To var teikt par katru šajā izstādē pētīto personību.

Vai saknes nosaka piederību?

Vai latvietību izvēlamies mēs paši?

Cik trausla ir robeža starp „cits” un „mūsējais”?

Izstādē apskatāmi radoši un pētnieciski darbi par dažādu jomu speciālistiem, kuri darbojušies Latvijā- latviešu valodas un literatūras attīstībā, bioloģijā, ķīmijā, mākslā, mūzikā un vēsturē.

Skatīt vairāk

Tikšanās saeimā

"Projekta "Cittautieši prožektoru gaismā" noslēguma aktivitāte norisinājās Saeimā 30.11.16., tiekoties ar 12. Saeimas deputātu Hosamu Abu Meri.

Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dace, Dārta, Dora

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt