Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Meta, Sniedze

Dzimšanas dienu svin:

Estere Zīle

Ieskaties!

Pieredzes apmaiņa Horvātijā

Publicēts: 27. oktobris 2019
Atjaunots: 07. novembris 2019

Horvātu partneri bija sagatavojuši pārdomātu un vērtīgu pasākumu programmu. Bija iespēja vērot vairākas mācību stundas, kurās, izmantojot dažādas, radošas metodes, skolēni mācījās par savas tautas rakstnieku dzīvi un analizēja viņu daiļdarbus. Vairākas stundas bija integrētas - kopā darbojās bērni no dažādām klasēm, un savstarpēji sadrabojās dažādu mācību priekšmetu skolotāji. Piemēram, viens no daiļdarbiem tika iepazīts, vienlaikus mācoties literatūru, bioloģiju, ģeogrāfiju, vēsturi, datoriku un reliģijas vēsturi. Ja jaunāko klašu skolēni vairāk dramatizēja un veica dažādus radošus uzdevumus, tad vecāko klašu skolēniem bija noorganizētas interesantas debates par tēmu "Kas ir interesantāks - filma, vai grāmata". Debatētāju grupa, kas aizstāvēja grāmatu, darīja to tik pārliecinoši, ka debašu noslēgumā nevienam nebija šaubu - grāmata ir labāka par filmu.

Ļoti interesants bija projekta noslēguma pasākums, kurā katra klase prezentēja savu izlasīto grāmatu, piedāvājot citiem spēlēt paštaisītas spēles, iejusties dažādos grāmatas tēlos, aplūkot maketus un iesaistīties citās aktivitātēs.

Šī bija vērtīga tikšanās, jo projekta partneriem bija iespēja savstarpēji iepazīties un pārrunāt projekta ieviešanas nosacījumus un plānotās aktivitātes. Katrs projekta partneris paņēma sev līdzi arī kādu no skolā redzētajām idejām. 

Nākamais pieredzes apmaiņas brauciens plānots maija sākumā, dosimies ciemos uz Čehiju. 

 

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Meta, Sniedze

Dzimšanas dienu svin:

Estere Zīle

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt